• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  21.09.18 | Krása
   Začněte správně pečovat o své tělo a ono se vám
  Sport, cvičení, masáže - vůbec nic Katke nepomáhalo.
  19.09.18 | Krása
  Kdo má zelené oči, chce modré, kdo má modré,
  Trápí vás pomerančová kůže, která se bez
  Pro zářivý úsměv jsme schopni čehokoli. Donedávna

  Co by muž neměl dělat své partnerce

  15.09.18 | Část: Láska, Rodinná

  V každém vztahu se najdou věci, na kterých se partneři neshodnou a jež bývají základem hádek. Mnohé z nich se týkají například chování. Co většinou muži považují za normální, je pro jejich partnerky či manželky nepřijatelné, v horším případě naprosto nechutné. Co by muži neměli ve vztahu nikdy dělat, třeba už jen proto, aby byl doma klid?

  Pozor na to, koho chválíte

  I dobře míněná a bezelstná pochvala se může někdy minout účinkem. Pochválí-li muž matku své partnerky, že jí to sluší a že má partnerka stejně dobrý vkus jako její matka, není na tom nic špatného.

  Jakmile ale přijde na chválení jiných žen, může být hnedle oheň na střeše. Ženy tak nějak počítají s tím, že jejich partneři budou i ve vztahu rádi hodnotit jiné ženy, ale mají to dělat pouze ve své hlavě. Málokterá dáma se snadno vyrovná s opakovaným tvrzením, jak je její kamarádka sexy, jak má její sestra krásná prsa atd.

  Neřešte partnerčiny problémy

  V životě žen se často najdou situace, ve kterých jsou nespokojené - je jedno, zda je to v práci s neurvalým kolegou či kolegyní, o spor se sousedem nebo dilema s úhlavním nepřítelem. V takových chvílích chtějí mnohé jedno - aby je partner vyslechl, ale jen to. Neznamená to, že by si hned musel došlápnout na souseda, případně jít k ženě do práce a řešit vše, na co si stěžovala.

  Ano, je pravda, že skoro každá žena potají sní o muži, který bude ochoten se za ni bít a bojovat v každé situaci - ale pouze tehdy, pokud to sama bude vyžadovat, uvádí server Yourtango.

  Neposílejte nestydaté fotky 

  Ve chvíli, kdy se součástí vztahu stane po období opatrného seznamování i sex, partnerka bude dozajista vědět, jak vypadají jednotlivé partnerovy tělesné partie. A i když se jí mohou velmi líbit, neznamená to automaticky, že by si musela fotky jednotlivých více či méně intimních částí mužova těla neustále prohlížet i ve svém mobilu, počítači atd.

  Rada pro pány proto zní: pokud si nejste jisti, že to partnerce nebude vadit, neposílejte jí fotky podobného rázu. Existují lepší způsoby, jak ji dostat do té správné nálady.

  Pozor na otevřené dveře od koupelny

  Po delším čase ve vztahu se mezi partnery výrazně obrousí tzv. komfortní a únosná zóna - oba začnou pomalu dělat věci, které by na počátku vztahu nikdy jeden před druhým neudělali.

  To se například týká i jistého soukromí na toaletě. Jsou totiž pánové, kteří se se zavíráním dveří, ba co hůře někdy i hodnocením toho, co se za nimi dělo, nijak neostýchají. Málokterá žena to ovšem dokáže skousnout.

  Neporovnávejte partnerku s jinými ženami

  Ženy se dokážou vyrovnat s tím, že jejich partneři zaujatě sledují krásky v magazínech, televizi nebo na ulici. Alespoň do té doby, než je s nimi začnou porovnávat, případně požadovat, aby si partnerka nechala obarvit vlasy, zvětšit či zmenšit ňadra jako ta a ta dotyčná.

  Pozor na nové, ale nečekané sexuální praktiky 

  Experimentování a jistá volnost v sexu jsou ve vztahu mnohdy lepší než zajetý stereotyp, který především muže začne brzy nudit. Zavedení nějaké novinky do společného vztahu tak není na škodu, ale není to věc, která by se měla na ženu jen tak bez varování „vysypat”, případně hned vyžadovat názorná ukázka.

  Ke spokojenosti na obou stranách stačí danou věc nejdříve probrat, a při společném souhlasu pak už jen hurá na to.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Vstup do manželství je pro řadu párů neodmyslitelným dalším krokem ve vývoji jejich vztahu.
  Rozchody k lásce bohužel patří a ať už se ve vztahu stalo cokoliv, většinou za to mohou oba dva. I když my ženy se můžeme
   „Chlap chce a může pořád,“ říká se, když se mluví o mužích a jejich vztahu k sexu. V
   „Nevadí mi, když má muž malý penis, protože i s malým nástrojem lze dokázat velké věci,
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  4 důvody, proč byste měli mít každý den ranní sex.
  4 důvody, proč byste měli mít každý den ranní sex.
  24.09.18 | Láska, Intimita
  Takový experiment by se líbil asi úplně každému.
  Vědci zjistili, co tají ženy před muži
  Vědci zjistili, co tají ženy před muži
  24.09.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Britští sociologové zjistili, že každá žena má minimálně tři tajemství před
  Přítel má raději psa než mě!
  Přítel má raději psa než mě!
  21.09.18 | Láska
   „Někdy mám pocit, že to můj přítel se svojí láskou k Eddiemu přehání.

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády