• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Citronová šťáva aplikovaná na vlasy je
  18.10.18 | Krása
  Jak docílit sametově hebké pokožky? Jak dodat vlasům
  Nechceš zbytečně utrácet, ale tvoje pokožka by nějaký
  15.10.18 | Krása, Kosmetika
  Každá žena, která alespoň trochu dbá o svou vizáž,
  Mít vlasy lesklé a hebké je cíl, kterého

  Tyhle věci rozhodně nepodceňujte!

  19.09.18 | Část: Láska, Rodinná

  Jestli vydržíte se svým novým přítelem až na věky, se na začátku nikdy nedozvíte. Tyhle věci by vám ale mohly dost napovědět.

  Každý vztah svým způsobem představuje riziko a všichni by jistě už na jeho začátku chtěli vědět, jak silný a šťastný bude. Bohužel v raných fázích je to většinou téměř nemožné předvídat. Přesto existuje mnoho příznaků, které mohou napovědět, jestli partneři tvoří harmonický pár a jak jejich vztah vydrží dlouho. A my jsme pro vás sepsali seznam těch 10 nejzásadnějších, podle kterých můžete poznat, jestli váš vztah má zářnou budoucnost a zda za něj stojí v kritických situacích bojovat.

  1. Chování ve stresových situacích

  V každém vztahu dochází k situacím, které se jednomu z partnerů vymknou z rukou. Může to být maličkost, nebo naopak velmi významná záležitost, která vyžaduje okamžitou reakci. V takových chvílích je nejdůležitější, abyste se s partnerem či partnerkou vzájemně doplňovali. Pomůže vám to vyhnout se unáhleným závěrům i příliš pomalým reakcím. Pokud je například jeden v páru impulzivní a výbušný, klidný a vyrovnaný partner mu pomůže učinit správné rozhodnutí, místo uchylování se ke zbrklým a špatným úsudkům ovlivněným emocemi.

  2. Způsob myšlení

  Partneři ve vztahu jsou oba dospělí a soběstační jednotlivci s vlastními názory, preferencemi a pohledy na věc. Ty můžou být podobné, nebo zcela opačné. Je tedy velmi důležité pochopit fakt, že myšlení vašeho partnera nemusí být shodné s tím vaším. Nikdy proto nedělejte rozhodnutí za oba a nepředstírejte, že dokážete snadno číst myšlenky vaší polovičky. Pokládat otázky a přijímat odpovědi – to je klíč ke zdravému a harmonickému vztahu.

  3. Požadavky

  Jak jsme zmínili v předchozím bodu, nečekejte, že vám partner začne číst myšlenky. Buďte ke svým nejbližším upřímní a otevření a sdílejte s nimi své radosti i starosti. Pouk například svou polovičku chcete obejmout, řekněte jí o tom a nečekejte na to, až sama odhadne, co chcete. Nezapomínejte však na to, že záleží jen na vás, jak své přání nebo žádost vyjádříte, a partner mu zároveň s ohledem na vlastní potřeby a touhy nemusí vždy vyhovět.

  4. Osobní prostor

  Pokud veškerý čas trávíte spolu, pak se všechny běžné činnosti nakonec stanou rutinou a vaše polovička se taktéž stane její součástí. Měli byste se proto navzájem podporovat ve svých zálibách a najít si na nich i něco svého. Zkuste se 1–2x týdně věnovat něčemu opravdu neobvyklému a zajímavému, co byste mohli dělat společně. Vědci zjistili, že příjemné vzpomínky, které sdílíte s vaším partnerem, vám pomohou vybudovat opravdu silný vztah.

  5. Životní plány

  Vaše cíle, přání a životní touhy nemusí být naprosto totožné. Měly by však být alespoň v něčem podobné. Pokud plánujete budovat kariéru do čtyřiceti, zatímco vaše polovička sní o třech dětech, které by chtěla co nejdříve, pak vás zcela jistě čeká mnoho nekonečných debat týkajících se vašeho rodinného života. Proto je dobré si o svých životních prioritách promluvit co nejdříve.

  6. Vztahy s přáteli

  Přátelé jsou významnou součástí života každého z nás a jejich odmítnutí znamená ztrátu něčeho opravdu životně důležitého. To je důvod, proč skutečně milující partner bude vaše přátele vždy respektovat, a to i tehdy, když se mu zrovna nezamlouvají. Právě to je ukazatelem vyzrálosti a toho, že mu na vás opravdu záleží.  

  7. Vztahy s příbuznými

  Vztahy s příbuznými jsou pravděpodobně ještě důležitější součástí našeho života než ty s přáteli. To je důvod, proč jsou dobré vztahy vaší polovičky s vaší rodinou klíčem k dobrému vztahu mezi vámi dvěma. Pokud se neustále hádáte s rodiči vašeho partnera či partnerky, snadno se to stane důvodem k hádkám i mezi vámi.

  8. Zdravé hádky

  A když už píšeme o hádkách, pamatujte na to, že ty zdravé mohou být běžnou součástí dobře fungujícího vztahu. Pokud narazíte na někoho, s kým se nemáte v plánu nikdy pohádat, je dost pravděpodobné, že první vážnější spor může vést k rozpadu vašeho vztahu. Pokuste se raději porozumět strategiím, které pomáhají řešit konflikty, a diskutujte o nich s partnerem.

  9. Oslava úspěchů

  Není nic horšího než žít se člověkem, který zlehčuje vaše úspěchy a vůbec ho nezajímají. V harmonických a šťastných vztazích mají partneři radost z úspěchu toho druhého a navzájem se inspirují k dosahování dalších cílů.

  10. Kompromisy

  Je samozřejmě dobré umět si prosadit svou, nesmíte ale zapomenout občas dělat i kompromisy. Pokud nedokážete ustoupit své drahé polovičce ani o malinký krůček, často to povede k nezdravým hádkám a výsledkem bude dříve nebo později rozchod.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Sekce: Láska
  Jestli se nechcete se svým partnerem rozejít, tohle byste měli včas vyřešit.
  Sekce: Láska
  Jestli se nechcete se svým partnerem rozejít, tohle byste měli včas vyřešit.
  Jsou věci, které byste ve vztahu s mužem kvůli němu určitě dělat neměla.
  Sekce: Láska
  Každý vztah je jiný, ale všechny by měl spojovat jeden společný základ, a to láska. Pokud chcete
  Dávejte si velký pozor, na to, jak se ve vztahu chováte a co říkáte svému partnerovi. Můžete ho totiž
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Muži ztrácejí zájem o sex, kdo za to může?
  Muži ztrácejí zájem o sex, kdo za to může?
  22.10.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Jiné dítě než ze zkumavky se za padesát let v Evropě nenarodí. Tvrdí to některé odhady
  Užijte si romantiku i doma. Jde to!
  Užijte si romantiku i doma. Jde to!
  22.10.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Návštěva restaurace, intimní večeře při svíčkách, romantický víkend mimo
  Tyhle potraviny si odpusťte, pokud chystáte žhavý sex
  Tyhle potraviny si odpusťte, pokud chystáte žhavý sex
  22.10.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Plánujete vášnivou noc? Tak to si dejte pozor na to, co krátce před vypuknutím akce

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády