• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Mít vlasy lesklé a hebké je cíl, kterého
  12.10.18 | Krása, Kosmetika
  Odpoledne u profesionální kosmetičky může být fajn,
  10.10.18 | Krása, Kosmetika
  Také milujete všechny ty stojany v drogeriích, na
  Vědci z Manchesteru tvrdí, že první výzkumy účinků
  Příčin nadměrného vypadávání vlasů můžu

  Řada žen není spokojena se svým sexuálním životem

  05.10.18 | Část: Láska, Intimita, Rodinná

  Touha po kvalitním a plnohodnotném sexuálním životě není jen doménou mužů. I pro ženy je sex velmi důležitý a trápí je stejně jako muže, když ho mají nedostatek. Což potvrzuje i nejnovější průzkum serveru Healthista, podle kterého až polovina žen nemá dostatečně uspokojivý sexuální život. Děje se tak i proto, že si samy nedokážou říct, co by chtěly od svého partnera jinak.

  Z průzkumu také vyplynulo, že 11,15 % žen, které žijí ve společné domácnosti s partnerem, nemá sex častěji než jednou za rok. Asi 30 % žen se pak s partnerem miluje dvakrát za měsíc, přičemž 40 % 2-3krát týdně. Každý den mají sex pouze 4 % žen a více jak jednou denně pouhá dvě procenta.

  Podle odborníků je přitom největší problém v sexuální výchově dívek, která je stále nedostačující. „Dívky se o sexu z jejich pohledu dozvídají velmi málo a pak často trpí studem a nedostatkem sebejistoty. V důsledku toho pak nedokážou být ke svým partnerům dostatečně otevřené, říct jim nahlas své potřeby či co se jim líbí a nelíbí,” vysvětluje londýnská psychoterapeutka a odbornice na vztahy Kate Moyleová.

  Je tedy nutné, aby se ženy naučily i o sexu otevřeně mluvit. Nesmí jít ale jen o kritiku a negativní věci. Je zapotřebí mluvit i o pozitivních věcech a hledat řešení toho, co nefunguje.

  Fantazie a skutečná nevěra

  Odborníky na vztahy z výsledků průzkumu nejvíce překvapilo, že 40 % žen fantazíruje během sexu se svými partnery o někom jiném. U poloviny z nich se přitom jedná o někoho, koho osobně znají, nejčastěji pak jde o expartnery.

  Z výzkumu také vyplynulo, že 34 % žen bylo svému partnerovi nevěrných. Obvykle se přitom nejednalo o jednorázovou záležitost. Většina tak učinila 2-5krát, ale byly takové, jež svého partnera podvedly i 67krát.

  Odborníci to přičítají zejména moderním technologiím a větším možnostem, které nevěře nahrávají.

  Co ovlivňuje libido ženy?

  Libido neboli sexuální touha se u žen snižuje obvykle věkem, s příchodem menopauzy. Mohou za to fyziologické změny, které souvisí s poklesem hladiny ženského hormonu estrogenu, což vede ke snížení vaginální elasticity a vlhkosti, díky čemuž trvá proces vzrušení výrazně déle a sex jako takový nemusí být pro ženu příliš příjemný.

  Nicméně děje se tak i v důsledku problémů ve vztazích či nadměrného stresu. Podle odborníků platí, čím více má žena povinností, tím více ztrácí chuť na milování. Ne náhodou je asi pro 10 % žen libido naprosté tabu. V takových okamžicích ale mohou pomoci i samotní muži, kteří ženě uleví od povinností a budou k ní mnohem pozornější.

  Velký problém - orgasmus

  Problém s dosažením orgasmu má až 60 % žen. Podle odborníků se tak děje zejména z důvodů, že ženy ani při milování nedokážou vypnout mozek a zcela se oddat jen fyzičnu. Často se tak děje u žen, které se necítí dobře ve svém těle a pak také u stydlivek, které jednak příliš dobře neznají své tělo a také nedokážou muži dát najevo, co se jim líbí a co ne.

  „Orgasmu se dá ale naučit. Jakmile žena jednou orgasmu dosáhne, příště je to pro ni mnohem snazší. Ženy tak musí nejprve dokonale prozkoumat své vlastní tělo a jeho reakce na nejrůznější dotyky a pak tyto zkušenosti mužům předat,” uzavírá téma Moyleová.

  Čím si ženy zpestřují sex

  Z průzkumu také vyplynulo, že ženám k obnovení vášně ve vztahu nejčastěji pomáhá víkendový pobyt mimo domov. Pozitivní zkušenost mají i s nošením sexy prádélka. Pro každou čtvrtou ženu je v tomto směru velmi obohacující i sledování porna či popustit uzdu své vlastní fantazii.

  Pro velké procento žen byla v tomto směru nesmírně obohacující kniha 50 odstínů šedi, která je namotivovala k vyzkoušení nejrůznějších erotických pomůcek ve stylu BDSM (sexuální praktiky spočívající v nadřazenosti jednoho partnera druhému zahrnující svazování, ponižování a sadomasochismus).

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Toužíte po zpestření či oživení sexu se svým partnerem? Pak pro vás máme hned několik ověřených rad
  S lidskou sexualitou je spojena celá řada mýtů. A některé mohou s naším milostným životem pořádně
  Sex na jednu noc si dle průzkumů alespoň jednou za život dopřálo kolem 70 % lidí. Zatímco muži si tuto zkušenost vesměs
  Nedostatečný zájem o sex trápí většinu párů v dlouhodobých vztazích.
  Je to slastný pocit, který ovšem mnohé ženy při sexu nikdy nepoznaly. Podle renomovaného sexuologa Petra Weisse se
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Triky, jak ho svést ještě před divokou jízdou
  Triky, jak ho svést ještě před divokou jízdou
  13.10.18 | Láska, Intimita
  Ukažte mu, že nejte jen "hodná" holka...
  9 doteků, které vás opravdu sblíží
  9 doteků, které vás opravdu sblíží
  13.10.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Řeč vašeho těla je výmluvnější než slova.
  Tipy pro ještě lepší orgasmus
  Tipy pro ještě lepší orgasmus
  13.10.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Když mít potěšení, tak pořádné! Víme, jak na to!

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády