• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Plíživě a nepříjemně deštivě se hlásí
  V horkých dnech se většina z nás místo
  17.11.18 | Krása
  Jak docílit sametově hebké pokožky? Jak dodat vlasům
  Skupina vědců z Rutgerské univerzity v USA zjistila, že nedostatek
  Kosmetika je nedílnou součástí většiny žen, a

  Co vám zlepší sex ve vyšším věku?

  15.10.18 | Část: Láska, Intimita, Rodinná

  Že milování a přibývající léta nejdou dohromady? Co vás nemá! Rčení, že člověku je tolik, na kolik se cítí, teď nově nabývá na významu. Báječný milostný život ve vyšším věku je totiž prokazatelně postaven na tomto prostém, leč účinném zákoně.

  Francouzská divadelní a filmová herečka Jeanne Moreau (†89) kdysi pronesla: „Stáří vás neochrání před láskou, ale láska vás do určité míry ochrání před stářím“. Pokud se tento výrok vztahuje nejen na city, ale i na erotiku, je skutečně pravda, že se sex s věkem zlepšuje?

  Stáří není asexuální

  Jeden z předních českých sexuologů Zlatko Pastor říká, že sexuální atraktivita klesá  s věkem. „Muže přitahují mladé plodné ženy. Má to evoluční logiku a tento princip platí pro všechny. Ženská plodnost závisí na věku více než mužská. Málokterá žena otěhotní po čtyřicítce, muž si zachová plodnost do vysokého věku,“ popisuje odborník s tím, že co se týče sexuálních prožitků, tak u žen se s přibývajícími léty prodlužuje doba nástupu sexuálního vzrušení a ani zvlhčení pochvy není tak rychlé a někdy ani dostatečné.

  „Starší muži zase mívají problémy s erekcí, nicméně mýtus ‚asexuální stáří‘ byl dávno překonán. Mají-li oba partneři chuť, není důvod si sex odpírat,“ říká Zlatko Pastor. A právě ona „chuť“ tu hraje velmi významnou roli. Studie totiž potvrzují, že sex se s věkem může zlepšit, pokud je kombinován s mladistvým postojem!

  O tom se nemluví

  Ve studii provedené na Univerzitě Waterloo, jejíž výsledky publikoval časopis „Journal of Sex Research“, výzkumníci zkoumali postoje k sexu u více než 1100 dospělých ve věku od 45 do 75 let. Tým vědců sledoval jejich fyzické a duševní zdraví v letech 1995 až 2005 (nutno dodat, že se výzkumníci nezabývali měřením sexuální frekvence). Jelikož experiment trval celých 10 let, jedná se o velmi seriózní data a komplexní pohled na věc.

  „Starší dospělí a sexualita jsou stigmatizovaným tématem a veřejnost má tendenci mít k tomuto tématu negativní postoje,“ uvádí jeden z vedoucích průzkumu, Steven Mock, docent rekreačních a volnočasových studií na zmíněné univerzitě. „Proto nás zajímaly a zajímají skutečné postoje stárnoucích lidí. Realita se totiž od mýtů a dohadů dost liší,“ nechává se slyšet Steven Mock, podle kterého musíte být mladí duchem, jinak si sex ve vyšším věku neužijete!

  Sexem proti vráskám

  „Naším cílem bylo zjistit, jak se lidé cítí, co vnímají, jakým způsobem si milování užívají a čím vším jsou ovlivňováni. Vzhledem k tomu, že kvalita sexuálního života je pro mnoho lidí důležitá, ukázalo se, že sex zlepšuje a udržuje vztahy a také nabízí zdravotní benefity. Osmdesát procent sledovaných však hlásí, že je nutné myslet pozitivně a také se tak chovat,“ ještě dodává Steven Mock.

  A jaká je tedy charakteristika lidí, kteří si sex užívají někdy až do smrti? Jsou to jedinci spokojení se svým fyzickým vzhledem, případné neúspěchy (i ty sexuální) berou s nadhledem, mají smysl pro humor a rozhodně si nedělají vrásky z další svíčky na narozeninovém dortu. A orgasmus prý mají často. Čerpají ze zkušeností, hlásí mnohem vyšší míru sexuálního uspokojení v porovnání s mladistvými léty a umí si sex užít víc než kdy dřív. Jejich partneři s nimi tráví čas raději, než s těmi, které sex přestal úplně zajímat. Všechno je to v hlavě! Takže, dokážete i vy ukázat stárnutí „záda“ a v posteli to pořádně roztočit?

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Sex nemá „dobu exspirace“. Není tedy vázán jen na určitý věk, po jehož překročení nás
  Sex je nedílnou součástí vztahu. Ať už se partneři milují několikrát do týdne, nebo jen
  Mnoho žen při vzpomínce na svých sladkých dvacet let také zavzpomíná na to, jaký byl jejich
  To, že na začátku vztahu se všechno točí v podstatě jen kolem sexu, není žádná novinka. A že tahle
   Ve dvaceti, když je člověk na vrcholu svých sil, nebo v padesáti, kdy už přece jen nabral více
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  10 věcí, které přitahují opačné pohlaví jako magnet.
  10 věcí, které přitahují opačné pohlaví jako magnet.
  18.11.18 | Láska, Intimita
  Každému se líbí něco jiného a tak občas není jednoduché vymyslet, jak upoutat pozornost
  Sexuální revoluce ve vaší posteli!
  Sexuální revoluce ve vaší posteli!
  18.11.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Pokud máte stálého partnera, zřejmě jste si spolu našli už určitý sexuální
  Žhavá rychlovka na veřejnosti: Tipy, jak na to!
  Žhavá rychlovka na veřejnosti: Tipy, jak na to!
  18.11.18 | Láska, Intimita
   Neobvyklé prostředí plus vědomí rizika, že vás někdo přistihne, rovná se

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády