• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Plíživě a nepříjemně deštivě se hlásí
  V horkých dnech se většina z nás místo
  17.11.18 | Krása
  Jak docílit sametově hebké pokožky? Jak dodat vlasům
  Skupina vědců z Rutgerské univerzity v USA zjistila, že nedostatek
  Kosmetika je nedílnou součástí většiny žen, a

  Jak dlouho vydrží chlapi při sexu podle znamení zvěrokruhu?

  17.10.18 | Část: Láska, Intimita

  Chcete vědět, zda vás s klukem čeká v posteli hodinový uragán, nebo jen desetivteřinové představení? Začněte se řídit horoskopem!

  Sexuální horoskop dokáže člověku poradit v mnoha věcech. Díky zvěrokruhu se dozvíte, které znamení nejlépe líbá, jak ho uspokojit v orálním sexu, nebo s kým si prostě nejvíce užijete. Pokud by vám to ovšem nestačilo, tentokrát tu máme jeden horoskop speciálně pro dámy. V něm podle znamení zvěrokruhu snadno zjistíte, s jakým partnerem si v posteli užijete dlouhé hodiny, a které bude naopak za pár vteřin hotovo. A asi každá žena potvrdí, že fakt, za jak dlouho se muž udělá, je v posteli opravdu hodně důležitý.

  Beran – Tady je to vážně úplná rychlovka. Žena totiž mnohdy ani nestačí zavřít oči a Beran už je hotov. U něj na dlouhý maratón opravdu dopředu zapomeňte. Spíše se připravte na několikavteřinový sprint, který si logicky moc neužijete.

  Býk – Mají rádi velmi něžný a pomalý sex. A podle toho také vypadá jejich výdrž. Býci se v extrémních případech dokáží milovat i celé hodiny. Problém je, že vzhledem k tempu při tom partnerka myslí v duchu na koupi nového oblečení, nebo jestli nenechala zapnutý sporák.

  Blíženci – Tady záleží na faktu, jak dlouhý čas uběhl od jejich posledního sexu. Pokud měli orgasmus naposledy před měsícem, očekávejte velmi rychlou jízdu. V případě, že si užívají téměř každý den, připravte se klidně i na více než půlhodinu toho největšího vzrušení.

  Rak – Rádi si při sexu hrají a důležitá je pro ně i předehra. Vůbec to ovšem neznamená, že by kvůli kvalitnímu orálu pak vydrželi méně při samotné akci. Naopak, spíše je to nabudí a hledají všemožné způsoby, aby byl orgasmus silnější a vášnivější.

  Lev – U Lva záleží na protějšku. Pokud spí s někým, na kom mu opravdu záleží, či ho doopravdy miluje, dokáže vydržet klidně i hodinu v kuse. A za chvíli bude chtít znovu. Své lásky se totiž nedokáže nabažit. Pokud se ovšem jedná jen o rychlovku na jednu noc, je hotov během pár minut a jde pak hned spát.

  Panna – Užívají si předehru, možná až příliš. Rády se jí věnují i několik desítek minut. Problém je, že se buď udělají už při ní, nebo na ní pořád myslí i při samotném sexu. Vyvrcholení tak přijde velmi brzy.

  Váhy – Pro ně je nejdůležitější orgasmus a vzrušení jejich partnerky. Snaží se ji nejlépe uspokojit, věnují jí všechnu svou pozornost a na sebe vůbec nedbají. Někdy Váhy dokonce zapomenou, že by měly myslet i na svůj orgasmus. Vydrží proto opravdu dlouho, jejich vyvrcholení je totiž až na druhém místě.

  Štír – Záleží na tom, jak moc je nadržený a vzrušený. Pokud to opravdu strašně chce a nejraději by z vás serval šaty i s podprsenkou, nejspíš bude hotový hodně rychle. V případě menšího zájmu se připravte na desítky minut sexu. Teď je jen otázka, jestli je to v tomto případě výhra.

  Střelec – Dokáže se velmi rychle a snadno vzrušit. A stejně rychle také “explodovat“. A nemusí vlastně ani dojít k samotnému aktu.

  Kozoroh – Stejně jako Váhy si dává záležet na tom, aby se partnerka udělala dříve. Rozhodně ale nevydrží čekat tak dlouho. Jo, a v zimě vydrží při sexu podstatně déle, než v létě.

  Vodnář – Znamení, které při správně konstelaci vzrušení, momentu a partnerky vydrží klidně i přes hodinu. Předehrou stráví v pohodě i 20 minut a poté si dá s chutí dvojnásobek tolik času při milování.

  Ryby – Rády si dávají na čas a vychutnávají si milování v každém momentu. Se svou partnerkou hledají tu nejlepší možnou souhru. Pokud jsou s ní Ryby dokonale sladěné, o to bude silnější následný orgasmus. Žena si na něj však naštěstí chvilku počká.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Čemu byste se měli během sexuálních hrátek u holky vždycky vyvarovat? S tím vám může poradit (jak jinak) horoskop!
  Chcete vědět, kdo má nejšikovnější jazýček a dokáže vás tam dole přenést do sedmého
  Sekce: Láska
  Která znamení chtějí co nejvíce sex a udělají vždy první krok?
  Nevíte, jakou prasečinku zkusit se svým partnerem v posteli? Horoskop vám napoví víc, než byste tušili.
  Sekce: Láska » Intimita
  Díky horoskopu a astrologii se dá zjistit mnoho zajímavých věcí. Velmi zajímavých věcí.
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  10 věcí, které přitahují opačné pohlaví jako magnet.
  10 věcí, které přitahují opačné pohlaví jako magnet.
  18.11.18 | Láska, Intimita
  Každému se líbí něco jiného a tak občas není jednoduché vymyslet, jak upoutat pozornost
  Sexuální revoluce ve vaší posteli!
  Sexuální revoluce ve vaší posteli!
  18.11.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Pokud máte stálého partnera, zřejmě jste si spolu našli už určitý sexuální
  Žhavá rychlovka na veřejnosti: Tipy, jak na to!
  Žhavá rychlovka na veřejnosti: Tipy, jak na to!
  18.11.18 | Láska, Intimita
   Neobvyklé prostředí plus vědomí rizika, že vás někdo přistihne, rovná se

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády