• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

    Sáhneš po laku na nehty tak, aby se ti hodil k
  20.01.19 | Krása
    Na molu, v časopisech či v reklamních kampaních jasně vede
    Když začíná být život hektický – a
    Nadměrně se mastící vlasy nejsou výsadou pouze
    Někdy to zkrátka jinak nejde. Taky chodíte spát s

  6 ženských erotogenních zón, o kterých dosud nevíte

  10.01.19 | Část: Láska, Intimita

   

  Erotogenní zóna je oblast na povrchu těla, jejíž dráždění způsobuje nárůst sexuálního vzrušení. Těchto místeček můžete mít několik, ovšem některá z nich vás nejspíš překvapí. Je možné, že se dostanete do varu díky dráždění výstřihu nebo dolní části zad? Tak na to vezměte jed!
  Přijde, dá vám pusu a rovnou se žene k bradavkám? Ukažte mu, že je seznam erotogenních zón trochu pestřejší, než si možná myslí. Nechť objevuje. Co a kde?
  Hlava

  Hlava může být skvělým místem dychtícím po pozornosti. Hýčkání temene je podle odborníků, ke kterým patří například americký sexuální kouč Ken Blackman, tou nejbáječnější předehrou, kterou muž své vystresované a unavené ženě může dopřát.

  V jednom rozhovoru pro jistý dámský magazín uvedený odborník navrhl, aby si muž posadil svoji partnerku mezi svoje nohy a nejprve jí začal prsty stimulovat zadní stranu hlavy, pak i boky. Pokožka na hlavě je bohatá na nervová zakončení, masáž této oblasti snižuje napětí, a naopak zvyšuje průtok krve, která zase podporuje vylučování hormonů dopaminu a serotoninu. Výborné je však i takové obyčejné česání vlasů hřebenem.

  Výstřih

  Rýha mezi ňadry? A proč ne? I okolí ženského výstřihu patří k erotogenním zónám, které se mohou pochlubit slušným množstvím nervových zakončení. Stačí na tuto oblast poklepávat prsty nebo ji zahrnout polibky. Dělá to i vaše drahá polovička?
  Klíční kosti

  Jessica O'Reilly, vyhledávaná sexuoložka z kanadského Toronta, tvrdí, že klíční kost je považovaná za akupresurní bod, jenž vyvolává uvolnění i sexuální odezvu. Podle této expertky dámy uvádí do varu, pokud jim milenec přejíždí po klíční kosti svými prsty nebo rovnou jazykem. Odtud je to jen krůček k hrudníku, takže budete-li si užívat „kostní masáž“, díky ní skvěle zapojíte i svoji vlastní představivost. Jen se zasněte, co asi bude následovat o pár minut později…

  Dlaně

  Dlaň je domovem tisíců nervových zakončení, proto není třeba dodávat, že se považuje na nesmírně citlivou a vnímavou část těla. Někteří sexuální koučové podotýkají, že se jedná o místo, kterého se druzí lidé dotýkají velmi málo (podobně jako zápěstí), takže jakýkoli kontakt může způsobit doslova explozi. Tak nastavte ruku a nechte se „vymazlit“ až ke vzrušení! Ostatně, „do placu“ nemusíte dávat jenom dlaň, i prsty patří k erotogenním zónám.

  Podle Kena Blackmana jsou dokonce podobně citlivé jako ňadra. I z tohoto důvodu zmíněný kouč doporučuje, aby partner vaše prsty sál, zatímco se mu budete dívat do očí. Mezi odborníkovy tajné tipy patří také líbání ukazováčku plochým jazykem. Tento prst se v běžném životě často používá pro komunikaci (gestikulaci), ale málokdo ho vnímá jako nástroj rozkoše. A přitom je prý tak vášnivý! Už jste si ho nechali olíznout?
  Kolem lokte

  K ženským místům rozkoše patří také vnitřní strana lokte, jak ještě podotýká Jessica O'Reilly. Pokožka v této oblasti je tenká a extrémně citlivá, což naznačuje, že se i v tomhle případě může jednat o večírek plný překvapení. Zaveďte tam prsty svého milence a požádejte ho o jemné škrábání nehty. Neříkejte, že vám nepřejede mráz po zádech!.

  Páteř a dolní část zad

  A teď pozor, dotyčné sexuoložce se mnoho žen svěřuje, že jejich nejcitlivější oblastí je páteř a spodní část zad. Šimrání těchto částí často vede k intenzivnímu vzrušení, a dokonce prý i orgasmům! Rozhodně to stojí za vyzkoušení, co říkáte? Pokud partner těmto erotogenním zónám věnuje svůj čas večer, tedy potom, co máte za sebou dlouhý a namáhavý den v práci, dosáhnete nevídaného uvolnění, se kterým přichází hravé, sexuální naladění.

  Znalí muži vědí, že pakliže promnou obě dvě polovice vašich zad podél celé páteře a rozevřenými dlaněmi a propnutými prsty tlačí směrem nahoru až po ramena, ženy tají. A ta nejdokonalejší stimulace na světě? Jak vypadá? Ať drahá polovička zlehka sjede dlaněmi od ramen zpět dolů a tento masážní pohyb párkrát zopakujte. Nic víc snad ani není potřeba!

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Někdy máte naprosto jasno v tom, že se tohle rande nevyvedlo. A dokonce víte, proč. Buď něco pokazil on, nebo vy. Ale někdy
  Sekce: Zdraví
  Snad každý z nás má nějaký zlozvyk, kterým nevědomky škodí svému tělu a mnohdy tím
    I muži mohou zažít mnohonásobný orgasmus. Fakt.
    Každý člověk je jiný v mnoha oblastech života, včetně toho sexuálního. To, co jednoho během
  Sekce: Láska » Intimita
  Hodně se o nich mluví, ale málo se o nich ví. I muži mají erotogenní zóny. Objevte je a váš
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Mýty o ženském orgasmu
  Mýty o ženském orgasmu
  20.01.19 | Láska, Intimita, Rodinná
    Ženský orgasmus zůstával dlouho spíše záhadou. Na rozdíl od mužského je
  Vysoké muže si ženy vybírají kvůli
  Vysoké muže si ženy vybírají kvůli "lepším" genům
  20.01.19 | Láska, Intimita, Rodinná
    Ukazují to výsledky polských vědců Buguslawa Pawlowského a Gryzyny Jasienské,
  Pánové, otestuje si svou erekci
  Pánové, otestuje si svou erekci
  19.01.19 | Láska, Intimita, Rodinná
    Erekci většina mužů spojuje se svou mužnou silou a hrdostí, pokud se v této oblasti vyskytne

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády