• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Dnes žijeme ve světě plném informačních technologií a
  Statistiky uvádějí, že různou formou problematické a
  Pečlivě upravované obočí by mělo být základem
    Injekce s botulotoxinem se stala běžnou součástí

  Netradiční nástroj rozkoše: Vlasy!

  27.12.18 | Část: Láska, Intimita

  Jeden z nejslavnějších muzikálů i útvar na hlavě, tvořený keratinem. To jsou vlasy. Jakou roli hrají ve vaší ložnici? Podívejte se na své kadeře jinýma očima!

  Britská autorka příruček pro dospělé a sexuální poradkyně Linda Sonntag říká, že vlasy v sobě měly odjakživa sexuální magii.

  „Milenci si kdysi vyměňovali medailonky s pramínkem ustřižené kadeře. V některých kulturách si nevěsta a ženich společně dají mýt vlasy, ty jsou jim potom propleteny, aby novomanžele sjednotily. Vlasy mužů symbolizovaly sexuální energii, jejich ostříhání znamenalo kastraci,“ popisuje odbornice ve své publikaci Erotická předehra s tím, že se, co týče novodobého života, lze nyní inspirovat starověkou Indií.

  Erotická pomůcka – gratis

  Podle Lindy Sonntag jeden z nejlepších způsobů, jak rozdmýchat u ženy žhavou touhu, je jemně ji uchopit v době vstávání za její vlasy a pohrávat si s nimi… Můžete o to partnera požádat, jedná se o tip, který nic nestojí! Sexy také je, pokud upozorníte milence, aby vzal vaše kadeře do dlaní a současně vám líbal dolní ret. A další, neméně účinná metoda? Tak ta se jmenuje Dračí obrat.

  Stojící muž, značně vzrušený nadcházející vyhlídkou na sexuální radovánky, uchopí vzadu na temeni uzel ženiných vlasů a současně ji pevně obejme. A pozor, „třímat půlměsíc vlasů lásky“ znamená, že během kopulačního aktu muž drží partnerčiny vlasy nad ušima, zatímco ona jemu činí totéž a oba si vyměňují časté polibky. Půjdete do toho?

  Cestou necestou po celém těle

  Své vlasy coby nástroj rozkoše můžete využít i tak, že se v rámci předehry nakloníte nad milencovo nahé tělo a konečky kadeří budete přejíždět po erotogenních zónách. Leckterého příslušníka mužského pohlaví tahle nečekaná změna uvede do varu. Vlasy jsou zkrátka nevídaně mocné, neovlivňují však pouze okolí, ale i vaši vlastní psychiku.

  „Lidé z barvy i střihu vyvozují četné závěry. Máte-li tmavé vlasy, ostatní vás berou vážněji než světlovlasé lidi. Blondýny jsou vnímány jako sexy, ale ne příliš inteligentní a přátelské. Rusovlásky jsou považovány za démonické bytosti. Krátké vlasy jsou zas znamením síly, schopností a upřímnosti. Dlouhé vlasy signalizují sex-appeal, koketnost, marnivost a lehkovážnost,“ objasňuje britská sexpertka Tracey Cox. Určitá logika v tom je. Dlouhé vlasy vyžadují větší péči, takže rozumní lidé, kteří si nepotrpí na zbytečnou parádu, často dávají přednost kratším.

  Nevěra, za kterou se netrestá

  „V každém případě platí, že se s vlasy báječně koketuje. Můžete jimi pohazovat, třepat, pokukovat skrz ně, hrát si s nimi, kroutit je a pročesávat prsty. Pochybujete o tom, že účes ovlivňuje osobnost a to, jak vás vnímají ostatní? Představte si, co se s člověkem stane, když si nasadí paruku. Maškarní plesy mohou být zprvu otravné, už jenom kvůli práci s výběrem kostýmu, ale téměř stoprocentně zajistí na druhý den výživné klepy, protože se na nich lidé chovají podle ražení své masky,“ dál popisuje Tracey Cox, která přidává manuál na divoké večery.

  Natáhněte si paruku a spolu s ní osobnostní typ, který je pro ni charakteristický. Tenhle fígl pomáhá zvlášť těm ženám, které jsou neprůbojné nebo se v posteli nemohou odvázat.

  „Paruky báječně fungují, když chcete, aby se na vás lidé dívali novýma očima. Bere vás milenec jako samozřejmost? Chcete proměnit kamaráda v milence? Nasaďte si paruku v odlišném stylu či barvě a začnou vás vnímat jako jiného člověka a milenku. Ostatně, v paruce působíte jako neznámá osoba a instinkty druhých se vrací k okamžiku prvního setkání,“ uzavírá Tracey Cox. No, když se blíží ty svátky, nasaďte si ještě červenou čepičku s bílou bambulkou, a o zábavu budete mít postaráno…

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
    Erotogenní zóna je oblast na povrchu těla, jejíž dráždění způsobuje nárůst sexuálního
  Někdy máte naprosto jasno v tom, že se tohle rande nevyvedlo. A dokonce víte, proč. Buď něco pokazil on, nebo vy. Ale někdy
    I když se to nezdá, muži jsou občas náladovější než my ženy. Jednou přijdou domů a začnou z vás
    Každý člověk je jiný v mnoha oblastech života, včetně toho sexuálního. To, co jednoho během
  Snad neexistuje žena, která by nechtěla bujnou a lesklou kštici a krásně upravené nehty a ruce. I když se o to
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Pomóc! Hlavně už žádný dárek od své kamarádky!
  Pomóc! Hlavně už žádný dárek od své kamarádky!
  18.02.19 | Láska
   Taky rády dáváte dárky? Já ano. Pokud dárek vybírám, snažím
  Co vše vám může zkazit vztah? 4 příběhy žen, které přišly o lásku
  Co vše vám může zkazit vztah? 4 příběhy žen, které přišly o lásku
  18.02.19 | Láska
   Ze začátku to vypadá na spokojené manželství a vidina happyendu vám vhání
  50 tipů jak žít naplno. Kolik z nich jste už vyzkoušely?
  50 tipů jak žít naplno. Kolik z nich jste už vyzkoušely?
  18.02.19 | Láska, Rodinná
   Štěstí se sice koupit nedá, nicméně mít dostatek peněz je fajn. Život má ale

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády