• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Dnes žijeme ve světě plném informačních technologií a
  Statistiky uvádějí, že různou formou problematické a
  Pečlivě upravované obočí by mělo být základem
    Injekce s botulotoxinem se stala běžnou součástí

  Jak často mají ženy sex?

  27.12.18 | Část: Láska, Intimita

  Jak často mají ženy sex?

  Muži mají podle výsledků nového britského výzkumu zkreslenou představu o tom, kolikrát za měsíc si ženy užívají milování, zvláště ty mladé. Proč si myslí, že jsou v posteli prakticky pořád? A jaká je pravda?

  Výzkum, který je součástí studie „Threat to Perception“, provedla anglická společnost Ipsos. Zaměřila se na rozdíl mezi sexuální realitou a představami. Zjistilo se, že pánové podléhají klamnému dojmu a v podstatě nemají ani ponětí o sexuálním životě žen. Ve skutečnosti muži ve Velké Británii odhadují (a není důvod myslet si, že je to u nás jinak), že ženy ve věku od 18 do 29 let mají sex v průměru 22x za měsíc, což je frekvence, která je hodně daleko od skutečných pěti styků měsíčně. Jak to, že pánové tak nadhodnocují?
  Třicítky mají sex každý den

  Ředitel institutu politiky na „King‘s College“ v Londýně a hlavní vedoucí studie Bobby Duffy se domnívá, že existují dvě možná vysvětlení. „Primárně jde o to, co nám sdělují média, roli však hrají i širší kulturní názory a předsudky,“ nechal se slyšet Bobby Duffy pro britský deník „The Independent“, ve kterém byly výsledky studie uveřejněny. Uvedl, že muži ženy registrují hlavně v reklamách a podle toho si o nich vytvářejí představy. Tyhle upravené a koketující bytosti v kombinaci s křehkým egem mužů prý pak udělají své. Proto si muži o kategorii žen 30 až 35 let myslí, že mají sex dokonce až 33x měsíčně! Ve skutečnosti je to v průměru 14x.

  Že by za to kromě mediálního obrazu doopravdy mohla doba, evoluce či snad emancipace? Vlastně od všeho trochu. Ženy vystoupily ze stínu, zaujaly důstojnější postavení a pánům se na základě toho zdají být dravější, průbojnější i sexuálně aktivnější.

  Od plotny k rozhodování

  „Nové normy se od těch starých liší. Dřív se ženy staraly o manžela, děti a domácnost, byly ekonomicky závislé, dnes mají rovnoprávné postavení, vyžadují střídavou péči, dělbu práce, samostatnost, reprodukční svobodu, roli ve společnosti i právo na orgasmus,“ říká sexuolog Zlatko Pastor. Ženy vědí, co chtějí, jdou si za tím, udržují se vitální a krásné, s čímž si muži spojují pestrý sexuální život. Hodně zde dělá i vnímání těla jako sexuálního objektu. „V konzumní společnosti musí být tělo mladé, výkonné a dráždivé. Logicky pak muže současnosti straší výkon, ženy zase děsí vzhled,“ podotýká Zlatko Pastor.
  Jsou ženy v odhadování lepší?

  Pokud jde o to, jak často mají sex britští muži, kteří se od těch českých pochopitelně v ničem neliší, ženy jsou v odhadu umírněnější. Dámy si myslí, že mladí pánové souloží 12x až 14x měsíčně, což odpovídá reálným číslům, jak je zmíněno v britském deníku. Dalo by se tedy říci, že ženy jsou soudnější? Tak nějak. Možná mnohdy hovoří z vlastní zkušenosti, neboť sex nestaví na první místo, i když si to opačné pohlaví myslí. Ženská krása a sexuálně otevřenější chování, obojí teď již více viditelné, však patří k dvousečným zbraním. Nejen že pánové ženy považují za ty, kdo si užívají víc, oni z nich také mají deprese.

  Když jsou muži v koutě

  Podle zjištění sexuologů někteří pánové aktivní vystupování dam oceňují, jiní naopak tápou a litují ztráty dominantního postavení či jsou rovnou zděšení, což se mnohdy odráží na jejich sexuálním výkonu. Erektilní dysfunkce totiž nechodí po horách, ale po lidech. A důkaz? Z anonymního českého výzkumu agentury STEM/MARK, který si posvítil na milostný život osmi set pěti mužů a žen ve věku 35 až 65 let, vyplynulo, že naprostou důvěru v dosažení a udržení své vlastní erekce má pouze 32,8 procent mužů. To není mnoho, co říkáte?

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
    Vědci spočítali, jak často se evropské domácnosti oddávají „sexu ze slitování“.
  Psychiatři odmítají uznávat posedlost sexem jako formu závislosti. Ačkoli se o ní často píše,
    Zajímá vás, ve kterých státech mají nejlepší sex? Japonsko to podle průzkumu rozhodně
    Podle nové studie může být genetická abnormalita rizikovým faktorem pro erektilní dysfunkce. Tento
    Sex se někdy zdá být docela stereotypní a udělat ho jiným může být docela komplikované.
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Pomóc! Hlavně už žádný dárek od své kamarádky!
  Pomóc! Hlavně už žádný dárek od své kamarádky!
  18.02.19 | Láska
   Taky rády dáváte dárky? Já ano. Pokud dárek vybírám, snažím
  Co vše vám může zkazit vztah? 4 příběhy žen, které přišly o lásku
  Co vše vám může zkazit vztah? 4 příběhy žen, které přišly o lásku
  18.02.19 | Láska
   Ze začátku to vypadá na spokojené manželství a vidina happyendu vám vhání
  50 tipů jak žít naplno. Kolik z nich jste už vyzkoušely?
  50 tipů jak žít naplno. Kolik z nich jste už vyzkoušely?
  18.02.19 | Láska, Rodinná
   Štěstí se sice koupit nedá, nicméně mít dostatek peněz je fajn. Život má ale

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády