• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Trápí vás mdlé, suché vlasy, které
  My ženy prostě milujeme zkrášlovací produkty
  Čeká vás vánoční večírek či jiná
  Máte po těle kožní výrůstky a drobné bradavičky,
   Také vás každodenní pohled do zrcadla deptá

  50 odstínů ženského přirození.

  06.12.18 | Část: Láska, Intimita, Rodinná

  Pokud to ještě nevíte, každé ženské přirození vypadá úplně jinak. Liší se velikostí, tvarem i barvou, a mnohé ženy nejsou se svými tvary spokojené. Tak jak by to mělo vypadat?

  Mnoho žen se obává, že jejich genitálie nevypadají „normálně“. Totéž i vám může blesknout hlavou, když potkáte nějakou, která má pysky jako sloní uši. Ve skutečnosti však neexistuje žádný normál. „Normální“ je to, co se vám líbí, s čím jste spokojeni a díky čemu uspokojeni. Jestli „to“ má o pár milimetrů víc nebo méně, není důležité. Ostatně, tohle spektrum zážitků může být doopravdy široké, takže se hned nelekněte.
  Co žena, to originál

  Velké stydké pysky a malé stydké pysky se pyšní různými variacemi i kombinacemi. Konkrétně u malých pysků se dost často objevují nejrozličnější díla matky přírody. Pokud je jeden vnitřní okraj delší, tlustší nebo větší než ten druhý, jedná se o asymetrii.

  Co se týče formy „vnitřních rtů“, tak u nich není výjimečné, že jsou dlouhé a visící, někdy dokonce i vyčnívají mimo spodní prádlo. Už jste na něco takového narazili? Prý se to dobře cumlá… A jaká že je průměrná délka a šířka pysků? To, co se ví, vyplývá ze dvou malých studií, z nichž jedna byla provedena v roce 2005, ta druhá v roce 2014. Výsledky jsou přitom následující.
  Pohlaď a polib. Ale kde?

  Na základně rozsahu pozorovaných měření může být pravý nebo levý velký pysk dlouhý až 12 centimetrů, levý nebo pravý malý pysk obvykle bývá o dva, tři centimetry kratší. Přihlédněte však k faktu, že tyto hodnoty jsou pouze orientační a rozhodně nepředstavují standard. Setkat se tak lze s čímkoli. Důležitější je možná informace, jak na vás ta která štěrbinka zapůsobí, a co s ní hodláte dělat. Proto nejspíš potřebujete vědět, že podle sexuologů konkrétně malé stydké pysky patří vedle klitorisu k nejcitlivějším ženským strukturám!
  Dokonalejší než chameleon

  Český sexuolog a gynekolog Zlatko Pastor říká, že právě na nich se vzrušení projevuje velmi zřetelně. Ve fázi plató se tyhle neposedy zvětší minimálně na dvojnásobek a často vystupují. Jejich barva se přitom při sexuální aktivitě mění od jasně červené po tmavě vínovou.

  Po orgasmu, tedy v době uvolnění, se zhruba do patnácti minut tmavě červená promění zpátky na původní růžovou. Zkuste si někdy tohoto barevného ohňostroje všimnout, je to docela zajímavé. Mimochodem, je obvyklé, že obě sady pysků jsou tmavší než okolní kůže. Ženský klín, to ale nejsou jenom stydké pysky.
  Poklekni a promluv k věci

  Možná, že si potrpíte spíš na prozkoumávání samotné pochvy. O ní se dá říct nejedna báječná věc, nicméně tahle je asi nejzásadnější. Při sexuálním vzrušení se vagina prodlouží a její dvě vnitřní třetiny se rozšíří. Pak je tu klitoris, z kterého vidíme jen jednu část, žalud poštěváčku, který je překrytý předkožkou. Tenhle žalud je zásobován nervovými vlákny více než penis, a proto je na dotykové podněty citlivější.

  Rozdíly ve struktuře a velikosti klitorisu jsou přitom opět značné. Průměrná velikost žaludu klitorisu se pohybuje mezi třemi až pěti milimetry v příčném i podélném řezu. Velikost celého „těla“ je zhruba 25 milimetrů. Zase ale platí, že vše je individuální, takže za svůj život stejně nepotkáte dvě ženy, které by klín měly jako přes kopírák.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Připadá vám někdy milování příliš dlouhé nebo prostě cítíte, že to dnes nepůjde, a
  Psychiatři odmítají uznávat posedlost sexem jako formu závislosti. Ačkoli se o ní často píše,
  Prsa nejsou jen různých tvarů a velikostí. Pokud jste dosud žili v tom, že o nich víte úplně všechno, pak pro
  Každý člověk je jiný v mnoha oblastech života, včetně toho sexuálního. To, co jednoho během milování
  Sekce: Láska » Intimita
  Je větší skutečně lepší? A škodí mu vibrátory? Pravda o klitorisu je ještě
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Proč už vás partner sexuálně nepřitahuje?
  Proč už vás partner sexuálně nepřitahuje?
  14.12.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Poruchy sexuálního vzrušení mohou přicházet souběžně s tím, že vás partner
  Kdy je nutné si sex zakázat?
  Kdy je nutné si sex zakázat?
  14.12.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Rozkoš, vášeň, chemie, hormony, zážitky. To vše přináší intimní
  Dva signály, že večer (ne)chcete sex
  Dva signály, že večer (ne)chcete sex
  14.12.18 | Láska, Intimita
  Výborná večeře v luxusní restauraci ani svit svíček harmonii ve vztahu nezaručují. Co

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády