• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Statistiky uvádějí, že různou formou problematické a
  Pečlivě upravované obočí by mělo být základem
    Injekce s botulotoxinem se stala běžnou součástí
    Většina lidí, kteří začnou posilovat, se

  Jak docílit toho, aby byla maximálně chtivá?

  14.01.19 | Část: Láska, Intimita, Rodinná

  Postarat se o to, aby byla nadržená, může být překvapivě snadné. Zatímco existuje mnoho různých variant, které můžete použít, v podstatě jsou jen tři hlavní oblasti, na které byste se měli zaměřit. Tedy pokud chcete, aby z vás strhala oblečení.

  Být tak v kurzu, aby po vás šílela, nebo minimálně dávala najevo, že jsou její vrátka do ložnice otevřená? To je sen každého! Je to nedosažitelné? Pokud takticky vytvoříte intenzivní sexuální napětí, tak vám milenka skočí do náruče sama a dobrovolně. Co tedy můžete ve třech krocích podniknout?
  1. Pouštění brzdy

  Když máte nohu na brzdě, auto stojí, jasně. Jakmile brzdu pouštíte, auto, které stojí na vrcholku kopce, se rozjíždí. Podobně to funguje i u milostného života. V případě, že z milenky nesundáte stres, úzkost nebo únavu, tedy záležitosti, které ovlivňují její sexualitu, nepohnete se dál. Ostatně, ženská nadrženost je nejvíc o psychice.

  Ne nadarmo sexuologové podotýkají, že mnoho mužů ignoruje tyhle „brzdy“, a je zmateno, proč jejich stresovaná partnerka, která se stará o dvě malé děti a ještě k tomu chodí do práce, nemá o sex zájem tak, jako dřív. Pochopte, že zatímco nám chlapům stačí, kdy něco vidíme, slyšíme, nebo o tom jen přemýšlíme, ženy občas potřebují víc, potřebují péči. Takže, co dělat?
  A. Nechte ji, aby se cítila žádoucí a sexy

  To, že ženě dáte najevo, jak moc po ní toužíte, patří k nejsilnějším zbraním. Myslete však na to, že pokud do lichocení nedáte upřímnost, kouzlo se mine účinkem. Abyste nešlápli vedle, začněte pozitivně komentovat co, na čem jí aktuálně hodně záleží, ať už je to dřina v posilovně (zlato, už jsou vidět výsledky), nebo nějaký pracovní úspěch (ta tvoje metoda mi fakt přijde sexy!). Máte-li chvilku navíc, půdu pro vášnivý sex si zajistěte ideálně pár dní před plánovanou akcí, a pošlete jí kytky do práce, nebo připravte nějaký malý dárek. Ujistěte se ale, že to moc nepřeháníte. Žádná okatá gesta.
  B. Přiložte ruku k dílu

  Když už máte připravenou půdu, nabídněte se, že jí s něčím pomůžete, aby si mohla odpočinout. Méně úkolů pro ni rovná se více času pro vás oba. Zkrátka a dobře, nasaďte taktiku nazvanou „princezna“. Pečujte, pečujte a pečujte. Pokud k tomu všemu přidáte i překvapivý výlet na místo, které vždycky chtěla vidět, nebo objednáte stůl v příšerně drahé restauraci, dokážete, jak moc vám na ni záleží.
  C. Buďte jako dřív

  Když vás poznala, pravděpodobně se nezamilovala do pivního břicha, nevábného dechu a ošuntělého oblečení. Dejte se do gala a připomeňte jí staré dobré časy, kdy váš život neřídila hypotéka ani děti. Zkuste taky trochu cvičit nebo o sebe jinak pečovat. Partnerku povzbudí, když na vás bude moci být hrdá! No a pak už se zaměřte na dotek.
  D. Užívejte si fyzický kontakt

  Když jste na veřejnosti, položte jí ruku na spodní část zad nebo kolem ramen. Při dívání se na televizi ji hlaďte po noze, v mezičase laškovně chytejte za pas. Je důležité dělat to častěji, a během normálního pracovního týdne. Proč? V případě, že tohle podstupujete, jen když chcete sex, partnerka se cítí jako sexuální objekt. Říká si, že se jí dotýkáte z vypočítavosti. Jakmile pochopí, že její přítomnost vítáte i jinak a jindy, pookřeje.
  2. Zařazování rychlosti

  Jakmile se už v běžném životě smekáte a soustředíte se na „odbrzďování“, nebojte se po pár hezkých dnech snažení zařadit jedničku! Ostatně, budování očekávání je základním kamenem vytváření sexuálního napětí. Zavolejte jí během dne, jen tak, a řekněte, že se jí nemůžete nabažit. Do esemesky se svěřte s tím, co si právě představujete, v restauraci jí pošeptejte, že máte chuť strhat z ní šaty. Bude-li ta vaše již odbrzděná, je úspěch zaručen. No a poslední věc, která vám pomůže? Tady je!
  3. Dupnutí na plyn

  Zaměřte se na specifické „ladící“ technicky, které jí udělají dobře. Vyzkoušejte například smyslnou masáž celého těla, která uvolňuje poslední zbytky napětí a zároveň odstraňuje z tkání toxiny. Na nějaké postupy si nehrajte, prostě jen nakápněte do dlaní masážní olej a jděte na to přes lehký tlak špičkami prstů. Mimochodem, mezi druhým a třetím bederním obratlem se nachází bod, jehož stimulace zvyšuje vitalitu a libido. Teď už by v tom byl čert, aby její nadrženost nedosáhla vrcholu!

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Předvánoční čas je pro někoho magickým obdobím, ale pro většinu z nás to znamená jediné
    Erotogenní zóna je oblast na povrchu těla, jejíž dráždění způsobuje nárůst sexuálního
    Chcete si zachovat duševní zdraví, mít dokonale fungující paměť a ještě vynikat v rychlosti
    Pro někoho je anální sex přirozený, jiný se ho bojí jako čert kříže. Bohužel se o něm ve společnosti
    I když se to nezdá, muži jsou občas náladovější než my ženy. Jednou přijdou domů a začnou z vás
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Muži mají dvakrát víc orgasmů. Ženy je ale pomalu dohánějí
  Muži mají dvakrát víc orgasmů. Ženy je ale pomalu dohánějí
  16.02.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Často se rozdíly mezi pohlavími připomínají v souvislosti se zaměstnáním, neboť
  Pravidelný silný orgasmus je skvělou prevencí vysokého tlaku
  Pravidelný silný orgasmus je skvělou prevencí vysokého tlaku
  16.02.19 | Láska, Intimita
  Pravidelný sex několikrát týdně je výbornou prevencí vysokého krevního tlaku.
  Překvapivý spojenec při snahách o otěhotnění: Ženský orgasmus
  Překvapivý spojenec při snahách o otěhotnění: Ženský orgasmus
  16.02.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Řada odborníků zabývajících se lidskou sexualitou dlouho zastávala názor, že

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády