• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  O hormonální antikoncepci a jejím vlivu na pleť se
  16.04.19 | Krása
  V moderním světě asi není ženy, která by si netrhala
  Ruce jsou nejen jednou z prvních věcí, na které se
  Ženy svá prsa řeší už od dospívání.
  Holení žiletkou může být energeticky i časově

  Proč muž pije před sexem?

  12.04.19 | Část: Láska, Intimita

  Lence je 33 let a žije ve šťastném vztahu plném sexu. Přesto má ale trápení. Proč muž přistupuje k intimním hrátkám až poté, co se napije nějakého alkoholu? A tak se zeptala našeho chlapa, jestli je to v pořádku.
  Článek

  Čtenářka Lenka napsala na e-mailovou adresu jaktovidichlap@firma.seznam.cz dotaz Josefu Hausmannovi. Trápí se právem? Přečtěte si její dotaz, i to, co si o jejím problému myslí náš chlap!

  Lenka napsala: „Pane Hausmanne, nevím si rady s mým přítelem, tedy lépe řečeno s naším sexem. Partner je náruživý, milujeme se v průměru obden (jsme spolu 8 let), což mě baví, ale vždy si před sexem musí dát skleničku vína nebo piva, často i dvě. Na výdrži mu to neubírá, ale já bych se moc ráda někdy milovala naživo, bez téhle „podpory“, nebo co to je. Partner o tom nechce slyšet, prý mu to takto dělá dobře. Ale já už vždy sleduji, zda jde k ledničce, a když ano, což je pokaždé, tak jsem z toho mrzutá. Nerada bych o naše milování přestala mít zájem. Co myslíte vy, proč to takhle potřebuje, to muži netouží po autentickém prožitku? Podotýkám, že o sebe pečuji a jsem štíhlá. Děkuji vám za odpověď.“

   

  Vážená Lenko, váš dotaz je z kategorie „Co by za to jiní dali“, takže ze mě spadá obava nepřisypat další sůl do palčivé rány, a mohu psát bez obav.

  Váš partner má takto zaběhnutý rituál, funguje mu to a vůbec by ho nenapadlo, že vám to může vadit. Myslíte si, že by jemu vadilo, kdybyste to samé dělala vy? Nebo kdybyste před tím, já nevím – třeba oběhla barák? Ne, řekl by si, když jí to takhle funguje, tak zaplať pán Bůh, že nevyvádí něco děsivějšího.

  Mrzutost, která ve vás vře, když si dá partner před tím skleničku – zdůrazňuji „před tím“, v jiných situacích vám to tak nevadí, viďte! – souvisí s genetickými ženskými emocemi, z nichž neopodstatněná rozmrzelost je jednou z mužům nejprotivnějších. Ona totiž opodstatnění má, a pěkně hnusné – vyvěrá z obavy, že nemáte partnera ve své moci úplně, což je opět důsledek nepěkné ženské touhy muže vlastnit. Klíčem k vlastnictví člověka je (vy)vlastnění jeho duše.

  V jádru vašeho „problému“ je tedy strach, že partnerovu duši ani v tom nejintimnějším okamžiku netřímáte celou. Myslíte si, že když část svého vědomí obestře alkoholem, neodevzdá se vám kompletně. Přiznáváte se tím k tomu, že sex využíváte k testování hranice, do jaké míry se vám podařilo stáhnout mužovu duši pod pokličku. Věříte, že ta část duše, která je pod vlivem alkoholu, vám v daný okamžik nepatří, a tedy ani váš partner není „autentický“. (Musím uznat – mistrovský manipulátorský výraz).

  Přiznejte si, tohle vás štve, a radím vám – varujte se dávat partnerovi najevo jakékoli projevy signalizující, že se zde hraje o jeho duši. Jak to zjistí, dá se na útěk. To tak lidi před čerty mají odjakživa…

  Vaše jedovatá závěrečná otázka: „To muži netouží po autentickém požitku?“ se nám snaží podsunout hned dvojí lež. Zaprvé je lživé generalizování podle vaší zkušenosti s jedním mužem, a vězte, že opak je pravdou, a zadruhé sklenička piva nebo vína nikoho nezbavuje smyslů ani autenticity. Alkohol v takto nepatrném množství požitek umocňuje a nechápu, proč si tu skleničku před tím nedáte s ním. Možná byste svůj dvojí omyl pochopila.

  Čas běží rychleji, než si člověk uvědomuje. Uteče pár let a – uvidíte – nastane scéna, kdy vy pronesete: „Nechceš nalít skleničku piva nebo vína?“ Pak si snad uvědomíte, jak krásné to bývaly doby – a vám to bylo málo.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   Nejdřív kostel, potom postel, říká jedno staré rčení, ale opravdu je nutné čekat s prvním
   Možná vás to překvapí, ale předstíraný orgasmus není zdaleka jen ženskou záležitostí.
   Kam se vám při sexu partner dívá nejčastěji? Myslíte, že to jsou prsa, boky, bříško…
  Sekce: KARIÉRA
   Musím říct, že patřím ke šťastné menšině, kterou skutečně baví práce, již dělá.
  My ženy to tak bohužel máme dané. Chceme být pro svého partnera jedinečné, sexy a schopné v posteli a tak
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Máte deprese? Milujte se – ale bez kondomu
  Máte deprese? Milujte se – ale bez kondomu
  18.04.19 | Láska, Intimita
   Jistě jste užněkolikrát slyššli nebo četli, že milování působí na tělo
  Jak svést svého muže
  Jak svést svého muže
  18.04.19 | Láska, Intimita
   Začíná to nádherně, pokračuje krásně a pak přijde stereotyp. Znáte to? V
  6 věcí, které na ženách nesnášíme
  6 věcí, které na ženách nesnášíme
  18.04.19 | Láska, Rodinná
   Od malička jsme po vás koukali. Ve školní lavici, na první diskotéce: jste každá

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády