• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  24.05.19 | Krása, Zdraví
   Věk, kterého se člověk může dožít, dnes vědci kladou do
   Toužíte po sametové pleti a máte rády
   Celulitida - věčný strašák nás žen. Objevuje
   Nic nedokáže znepříjemnit nošení
  Snížení množství konzumovaných sacharidů, sport a

  Exhibicionistky a jiné sexuální výtržnice.

  12.05.19 | Část: Láska, Intimita

  Jedna z častých otázek, kterou sexuologové dostávají na svých přednáškách? Lidi zajímá, jestli existují sexuálně dravé ženy, nebo zda se najdou takové, které nemají dostatečnou schopnost sebekontroly! Jak velká je šance, že nějakou takovou rozšafnou či eroticky poddajnou potkáte?

  Dodnes u většiny lidí přežívá obraz ženskosti, spojený s něžností a romantikou, který odporuje představě ženy coby sexuální agresorky, věčné masturbátorky a predátorky. Teď je však nutné smířit se s realitou.

  „Historicky je v podvědomí veřejnosti zakořeněná myšlenka, že kompulzivní sexuální chování, jako například hypersexualita, postihuje většinou muže. Ale to je omyl. I ženy dokazují, že mají problémy s ovládáním sexuálních nutkání,“ uvádí Janna Dickenson z americké Minnesotské univerzity s tím, že právě i některé dámy mohou kupříkladu nadměrně masturbovat takovým způsobem, až to ovlivňuje jejich schopnost pracovat. A ty další zacházejí ještě dál.
  Pojď na mou hruď a chvíli tam buď!

  Pochopitelně, že se odborníci přiklánějí k tomu, že takové chování se stává problémem, nicméně my to tak černě nevidíme. Český sexuolog Petr Weiss ve svých spisech udává, že i když ženské sexuální deviace samozřejmě existují, jsou méně nápadné než u mužů. Platí, že i když je žena deviantní, je podstatně méně kriminální. Jen velmi nepravděpodobně se tedy dopustí nějakého toho sexuálního záseku, i když bychom si to třeba moc přáli!

  Sluší se taky uvést, že k „nestandardním“ sexuálním projevům roštěnek, ať už se jedná jen o naznačovanou rebelii nebo rovnou činy, je společnost podstatně tolerantnější. Prsa se chechtají tomu, co penisům neprojde! Sám Petr Weiss to v této souvislosti rád spojuje s příkladem, kdy dejme tomu deviantní žena vystavuje své nahé tělo z okna svého bytu.

  Asi málokterý muž se bude v podobné situaci cítit jako oběť, natož aby volal policii a oznamoval trestný čin. No tak jasně. Jestli to celé chcete v číslech, poměr mezi muži a ženami v souborech pachatelů sexuálních deliktů se odhaduje asi na 20 : 1. To ale neznamená, že se všechny příslušnice něžného pohlaví umí dostatečně ovládat. Statistiky praví, že nějakou formou sexuální závislosti trpí každý 20. člověk a z toho je 80 % mužů a 20 % žen.
  Zavři oči, všechno bude fajn

  Michael Klein, psycholog z nemocnice Gracie Square v New Yorku, se kdysi nechal slyšet, že je těžké komentovat jednotlivé případy, ale osoby s kompulzivní (nutkavou) poruchou sexuálního chování se skutečnou najdou u obou pohlaví. To potvrdila i studie, kterou zveřejnil online časopis JAMA Network Open. Studijní tým tehdy požádal více než 2 000 lidí ve věku 18 až 50 let, aby absolvovali screeningový test kompulzivní sexuální poruchy. Účastníci studie byli již součástí americké celostátní reprezentativní studie o sexuálním zdraví a chování.
  Když se stav zhoršuje, je to prý nemoc

  Výzkumníci následně zjistili, že 8,6 % pacientů, u nichž byl proveden screening, „kompulzku“ pravděpodobně má, ať je v kalhotách penis nebo vagina. V červenci loňského roku se navíc stalo to, že se nutkavé sexuální chování dostalo do nové upravené verze seznamu nemocí International Classification of Diseases (ICD), kterou vydala Světová zdravotnická organizace (WHO). Tak už si ty růžové brýle sundejte. Každá může být svým způsobem „úchylačka“, která to přes svoje nízké sebeovládání může dopracovat až do ordinace psychologa nebo sexuloga.

  Jak poznáte to, že jste zrovna potkali takovou, která to v sexu má oproti svým kolegyním hozené docela jinak? Například velmi často vyhledává mimomanželské dobrodružství, utíká do osamělosti, úzkosti a depresí, bez porna nemá orgasmus (a taky na něj často kouká), sexuálně doráží nebo rovnou intimně obtěžuje ostatní, či se vyžívá v nechráněném styku s cizími lidmi. Zvládnete takovou sexuální výtržnici?

  A jaké zkušenosti máte vy? Znáte nějakou, která se ráda předvádí, nebo rovnou nasedá na ztopořený penis?

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Psychiatři odmítají uznávat posedlost sexem jako formu závislosti. Ačkoli se o ní často píše,
  Sekce: Láska » Intimita
  Porozumění v sexuálním životě je důležité pro každý vztah. Existují však značné
  Nepřekonatelné rozdíly, finanční nesrovnalosti, absence sexu. Co z toho vede k nevěrám? Na seznam si připište i
  Penis je penis, ale asi ho ženy k orgasmu zas až tak nepotřebují.
   Ženy vnímají na rozdíl od mužů vzrušení komplexněji. Spíše než fyzický vzhled je
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Muži milují přirozenost
  Muži milují přirozenost
  24.05.19 | Láska
   Některé ženy jsou přímo posedlé tím, jak vypadají. Přitom si neuvědomují, že to
  Proč muži nesnášejí ženský smutek
  Proč muži nesnášejí ženský smutek
  24.05.19 | Láska, Rodinná
   Také se vám stalo, že jste se svěřila svému příteli s nějakým problémem a
  Jak zvládnout manželův fanklub
  Jak zvládnout manželův fanklub
  24.05.19 | Láska, Rodinná
   „Jé, člověče, ty máš hezkýho manžela,“ slýchám často od

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády