• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Nemáš čas odběhnout si na pedikúru a tak raději
  Jsi nespokojená se svým zevnějškem? Připadá ti, že
  16.09.17 | Krása, Kosmetika
  Domácí pleťové masky, nebo šampony to už
   Víte, že i strava může ochránit pokožku před

  Vánoční večírek – Tohle by se tam stát nemělo

  13.09.17 | Část: Láska, Intimita, Rodinná

  Čas vánočních večírků je zase tady. Zajímavé je, že ačkoli tu bývá vše zadarmo, vybrané lahůdky i alkoholické nápoje, ne každý má vánoční večírky rád. Důvody jsou nejrůznější, často i překvapivé.

   

  Někteří neradi „juchají“ na povel, jiní jsou samotářští individualisté, a jakmile se ocitnou ve společnosti více než tří lidí, znervózní, nemluvě o těch, kteří trpí sociální fobií. Pro ty je jakákoli společenská akce beznadějným prokletím. A jsou samozřejmě i tací, kteří po požití třeba i malého množství alkoholu ztrácejí zábrany a řádí jako černá ruka.

   

  Tady už hrozí nebezpečí, že se na této vánoční společenské akci ztrapní a že se o tom bude ve firmě mluvit mnoho dalších let. Na co bychom si tedy měli dát pozor jak na samotném večírku, tak při přípravách na zmíněnou společenskou událost?

  Co si (ne)obléknout

  Dokonce i v případě, že jste ten nejklasičtější sportovní typ, v jehož šatníku převládají kalhoty, košile, saka, šortky a neodmyslitelné tenisky, budete se muset přece jen obléknout trošku slavnostněji. Na rozedrané džíny, tričko a oblíbený batůžek zapomeňte, tohle opravdu není pochod Praha-Prčice.

   

  Vhodně se obléknout na večírek opravdu neznamená, že jste snob, ale že jste slušně vychovaná dáma. Zpravidla, není-li řečeno jinak, žena zvolí koktejlové šaty neboli „malé černé“, muž oblek. Ale pozor, pokud stojí na pozvánce psáno: black tie, white tie anebo formal, pak byste byla v „koktejlkách“ oblečena nesprávně. V tomto případě se nutno objevit v dlouhé večerní róbě.

  Budeme si tykat?

  Pokud pracujete v podniku s mnoha sty zaměstnanci, vskutku není nutné si s úplně každým tykat. Je chvályhodné, že chcete působit přátelsky a nechovat se jako nadutý suchar, nicméně opačný extrém rovněž není žádoucí. Nedáte-li jinak, stanovte si jen nějaký úzký okruh a jeho příslušníky slušně požádejte o tykání. Ostatní raději nechte na pokoji, a zejména nechte na pokoji pana generálního ředitele. Možná se toužíte pochlubit, že mu říkáte Pepane, ale věřte, nic dobrého by vám to nepřineslo.

  Vyprávějte – ale ne příliš

  Chovat se jako odtažitý ledovec je velmi nespolečenské, ale rovněž si dávejte pozor, abyste to nepřehnali se srdečností. Společensky konverzovat a zároveň nesklouznout do konverzace až příliš neformální bývá někdy obtížné, zejména po konzumaci alkoholických nápojů. Hovoříte-li s osobami, které vidíte poprvé anebo je znáte velmi málo, mluvte o počasí, sportu, gastronomii či cestování. Vaše osobní problémy do společenské konverzace nepatří, zdravotní už vůbec ne. Že se váš manžel zapletl se servírkou z hospody v protější ulici a že se obáváte dalšího žlučníkového záchvatu, o tom pomlčte.

  Zazpíváte, anebo se svléknete?

  Zvláštní kapitolou vánočních večírků jsou pochopitelně trapasy. Mluví se o nich pak ještě dlouho, někdy celé roky, což hlavnímu aktérovi nemusí být příjemné. Budete-li se nadměrně kamarádit s alkoholickými nápoji, není vyloučeno, že se pokusíte vydrápat na pódium a předvést, co vám múzy nadělily v hudební oblasti. Pokud jste objektivně lepší než zaměstnavatelem financovaná kapela, pak je všechno v pořádku. Pokud na pódiu pějete poprvé v životě, kolegové se tím budou bavit nejen tento večer. Ale pořád lepší zpívat než se svlékat!

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   Patříte mezi ty šťastné, kteří se dostali tak daleko, že byli pozváni k pracovnímu pohovoru?
   Vánoční cukroví, chlebíčky, čokolády, bramborový salát a spoustu dalších lahůdek
   Stejně jako pokaždé při pohledu na jarní kolekce, a nemluvě o letních, kde už se rýsují
  Některé věty byste si při sexu měla odpustit. Tedy pokud z nějakého důvodu nestojíte o to, aby si váš kluk hodně
  Sekce: Zdraví, Diety
    Hovoříme-li o proteinové dietě, máme na mysli způsob stravování, který zajistí ve
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Zlomené srdce? Hazard se zdravím
  Zlomené srdce? Hazard se zdravím
  18.09.17 | Láska
  Že srdce po těžkém rozchodu bolí, to je všeobecně známá věc. Ovšem málokdo
  Jaký bude v posteli? Poznejte to z jeho gest.
  Jaký bude v posteli? Poznejte to z jeho gest.
  18.09.17 | Láska, Intimita
   Temperamentní milenec, nebo leklá ryba? Odhadnout, jaký sex vás čeká, není vůbec
  Venušiny kuličky, které bojují s inkontinencí a skvěle vypadají
  Venušiny kuličky, které bojují s inkontinencí a skvěle vypadají
  16.09.17 | Láska, Intimita
  Mluvit otevřeně o sexu je pro mnohé z nás tabu. Natož se svěřovat s tím, zda

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády