• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  O hormonální antikoncepci a jejím vlivu na pleť se
  16.04.19 | Krása
  V moderním světě asi není ženy, která by si netrhala
  Ruce jsou nejen jednou z prvních věcí, na které se
  Ženy svá prsa řeší už od dospívání.
  Holení žiletkou může být energeticky i časově

  Proč mají muži rádi mrchy a ne hodné holky?

  24.05.17 | Část: Láska, Rodinná

   Také vás to zaskočilo? Ano, realita je bohužel taková. Hodné holky jsou v dnešní době skupinou ohrožených druhů. Pro chlapa absolutně nezajímavým, nepřitahujícím objektem. Nepokládejte si otázku, v čem jsou ,,mrchy“ jiné, položte si otázku, co udělat, abyste byla jednou z nich.  

  Michaela byla s Davidem 4 roky. Posledním rokem na něm však pozorovala něco divného, začal ji lhát s kým je, vracel se domů jinak, než slíbil. A tak mu jednoho dne vlezla do telefonu a nestačila se divit. David si užíval všude kde mohl. Dokonce to zkoušel i na matku její kamarádky. Ona však byla ochotna na všechno tohle zapomenout a žít s ním dál poklidným životem. Dělala všechno, co si přál, nikam nechodila, čekala na něj, vymýšlela různorodé programy. Na rady nereagovala. Milovala ho nadevše a doufala, že se jednoho dne všechno zlepší. Ale tak se bohužel nestalo. Po půl roce jí oznámil, že se s ní rozchází kvůli jedné ze svých ,,sta“ milenek. Ona to nechápala, celá zdrcená mi brečela na ramenou a říkala, že pro něj dělala úplně vše, co mu na očích viděla. Říkat mi to ani nemusela, já byla sama svědkem toho, že to tak skutečně bylo.

  Sdílíte podobnou zkušenost? Také jste v podrůčí svého manžela, či přítele? Utněte to co nejdříve! Začněte být tou správnou mrchou! 

  Slovo ,,mrcha“ působí zřejmě trošku ošklivě, ale tak to nemusí za každou cenu být. Stačí přijmout jen pár vlastností, které ta správná mrcha má. Muži jsou jako stroje, musíte mít přesný návod, jak s nimi zacházet. Jejich ego je tak vysoké a nesmí se nikdy podceňovat, či srážet dolů.

  Muž rád dobývá. Tak nezapomínejte: Buďte nedobytné! Muži musí dát velkou práci vás zdolat. Pokud pro něj budete jen lehkou obětí, přijme vás tak rychle jako odhodí. Musíte mu dát tu správnou radost z lovu a následně z úlovku, protože jedině potom vám může dokázat, že je pravý muž. To samé platí i pro ženy, které už doma muže mají. Jedna rada nad zlato: ,,Mějte svůj vlastní plán.“ Nikdy se neřiďte podle muže. Chcete jít na dámskou jízdu, tak běžte! On přece nemá právo vám zakazovat stýkat se s vašimi přáteli a bavit se. Pokud jste doma tou hodnou přítelkyní a manžel, či přítel vám rozumí a věří, nemůže přece namítat nic na to, že máte chuť se jít občas taky pobavit. Neseďte doma jen proto, že on vám to řekl!

  Vždy si udržujte odstup! Sama vím, že je to někdy těžké, ale pokud to zvládnete, odměna vás nemine. Odstup muži dodává více kyslíku, volnosti, může lehce dýchat a je uvolněnější. Přesněji řečeno, pokud vám nevolá tak často, jak byste si přála, tvařte se, že o nic nejde. On totiž záhy znejistí, protože nebude vědět, jestli vám chybí, nebo co se vlastně děje. Každopádně nebude mít dojem, že jste k němu přilepená vteřinovým lepidlem, a tím ochotněji se vám ozve sám. Zkuste se tedy vyhýbat otázkám typu: ,,Proč jsi mi nezavolal?“ ,,Co jsi měl celý den tak důležitého na práci?“ nebo ,,Mohl jsi mi napsat alespoň smsku, abych věděla, co s tebou je.“ Pokud tato pravidla dodržíte, věřte mi, že se ozve sám. Proč? Protože nemá pocit, že by to byla jeho povinnost.

  Buďte sebevědomá! Muži milují sebevědomé dívky. Samozřejmě s určitou dávkou taktu. Pokud vás muž za něco pochválí, poděkujte a zdůrazněte, že to není jediná věc, kterou umíte. Věřte si a nikdy se nepodceňujte! Muži nemají rádi ,,fňukalky“, které si neustále lámou hlavu nad tím, že jim něco nevyšlo. Muž má rád, když občas i žena dokáže převzít zodpovědnost.

  Muž touží po ocenění a úctě. Pokud chcete jakýmkoliv způsobem muže k něčemu motivovat, musí se jednodušše cítit dobře. Touží po ocenění a úctě! Jeho ego jej žene nestále dopředu. Muž si jednodušše musí připadat mužně. Proto se pánové nikdy neptají na cestu, ačkoliv jsou úplně ztraceni. Budete-li mu tvrdit pravý opak, stejně vás nebude poslouchat, takže se ani nenamáhejte. Muž má nejlepší prostorovou orientaci a na tom se nic nezmění. Zkuste třeba jen mimo řečí dodat: "Třeba to byla ta druhá odbočka, kterou jsme projížděli.“ Nenadávejte mu a nesrážejte jeho ego! Musí se stále cítit jako muž! Zkuste se té situaci zasmát: ,,Vždyť to přece nevadí, že si zajedeme o pár kilometrů navíc.“ Věřte mi, že vás za to bude milovat. 

  Nebuďte stíhačka! Je všeobecně známé, že muži milují volnost. Dopřejte mu ji. Chce jít s kamarády, tak ať si jde. Vy máte také vlastní program. V průběhu večera mu ani nepište. Je to jeho večer, tak proč byste ho rušila. Jakmile muž uvidí, že jej nehlídáte, nesedíte doma a neodpočítávaje minuty, kdy se vrátí, uvidíte, že rád přijde brzy zpátky zase za vámi. Muži mají rádi pohodu, ne věčné otázky typu, co, kde, kdy a s kým dělali. 

  Naučte se číst mužské myšlenky! Nedělejte vše, co po vás žádá! Využívejte situací, které jsou pro vás výhodné a uvidíte, že se zanedlouho takovou malou mrchou stanete. Mrchou, která je chytrá, obezřetná, a zároveň takovou, které si muž bude vážit a kterou bude milovat.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Sekce: Láska
   Jste bláznivě zamilovaná do muže, kterého nemůžete mít? Nalákal vás na řeči typu, že se kvůli
   Práce, práce a zase práce. Také máte pocit, že jediné, čemu se váš partner věnuje, je
  My ženy to tak bohužel máme dané. Chceme být pro svého partnera jedinečné, sexy a schopné v posteli a tak
  Jsi právě teď na lovu muže svých snů? Dej si pozor! Někteří muži by pro tebe totiž měli zůstat tabu. Tady máš hned
    Patříš mezi ženy, které jsou často opouštěné? Už tě tví osudoví muži několikrát bez
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Máte deprese? Milujte se – ale bez kondomu
  Máte deprese? Milujte se – ale bez kondomu
  18.04.19 | Láska, Intimita
   Jistě jste užněkolikrát slyššli nebo četli, že milování působí na tělo
  Jak svést svého muže
  Jak svést svého muže
  18.04.19 | Láska, Intimita
   Začíná to nádherně, pokračuje krásně a pak přijde stereotyp. Znáte to? V
  6 věcí, které na ženách nesnášíme
  6 věcí, které na ženách nesnášíme
  18.04.19 | Láska, Rodinná
   Od malička jsme po vás koukali. Ve školní lavici, na první diskotéce: jste každá

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády