• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  24.05.19 | Krása, Zdraví
   Věk, kterého se člověk může dožít, dnes vědci kladou do
   Toužíte po sametové pleti a máte rády
   Celulitida - věčný strašák nás žen. Objevuje
   Nic nedokáže znepříjemnit nošení
  Snížení množství konzumovaných sacharidů, sport a

  5 milosrdných mužských lží. V tomhle pánové klamou!

  08.05.19 | Část: Láska, Rodinná

   Muži zamlčují mnoho věcí, protože jsou prostě chytří, nebo se stydí, dál některé informace pro vztah nepovažují za prospěšné, či si věci chtějí vypořádat sami se sebou. Ať už je to, jak chce, muži nejsou upřímní! Kdy a v čem? 

  Ano, říkat pravdu je v některých případech nežádoucí. Muž jako takový touží po klidu, nechce se handrkovat, vystavit posměchům, nebo nedej bože být za exota, který si nedokáže poradit v banální situaci. A proto se používají milosrdné lži! Kdy vám váš milovaný bez pocitů viny maže med okolo pusy? Nejčastějších případů je pět a všechny je jistě znáte! 

  1. „Vím přesně, kde jsme!“ 

  „Když jsem byl se svojí přítelkyní pár týdnů, rozhodl jsem se, že ji překvapím romantickým piknikem v přírodě,“ popisuje třiatřicetiletý hasič Roman s tím, že všechno naplánoval do posledního detailu. Na jednu věc přece jen zapomněl. 

  „Kamarád mi poradil skvělé místo a já jsem si bláhově myslel, že ho bez problémů najdu. Tak ono by to šlo, kdyby mi nedošla baterka v mobilu, čímž jsem přišel o navigaci,“ směje se Roman a dodává, že po dvou hodinách jízdy v lese se ho partnerka opatrně zeptala, jestli vůbec má tušení, kde právě jsou. „Samozřejmě jsem se tvářil světácky, ale v hloubi duše jsem propadal panice. Ale nahlas bych to nikdy nepřiznal,“ říká se smíchem. Podle něj je nejlepší zatloukat a zase jen zatloukat! Beznaděj i nevěru! 

  2. „Opravím to.“ 

  „Po necelém roce chození se na mně usmálo štěstí a moje přítelkyně konečně kývla na společné bydlení. Byl jsem v sedmém nebi, když jsem si představil, kolik hodin denně spolu budeme trávit v ložnici a že už vlastně nikdy nebudu muset uklízet,“ začíná vyprávění třicetiletý finanční poradce Pavel. Skepticky přiznává, že první problém se dostavil hned, jak bylo potřeba doma přiložit ruku k dílu a přivrtat nové poličky v koupelně. Protože netušil, jak se používá vrtačka, uchýlil se k malému podvodu. 

  „Musel jsem počkat, až půjde moje polovička do práce a zavolat známému, aby to udělal místo mě. Nejsem manuálně zručný, ale styděl jsem se to říct nahlas,“ krčí rameny a dodává cosi o nešikovnosti svých rukou, která prý nesouvisí s nechutí k opravám. „Je to věc ega. Žádný chlap se před ženou nechce cítit potupně,“ vysvětluje Pavel.

  3. „Na svoje kamarády zásadně nežárlím!“ 

  „S Radkou už jsme spolu nějaký pátek chodili, když nás můj spolužák ze školy pozval na oslavu svých narozenin,“ říká osmadvacetiletý prodavač mobilních telefonů Petr. Podle něj večer vůbec nedopadl dobře.

  „Po návratu domů jsem poslouchal jenom samé superlativy o krásném autě a domě spolužáka a jeho všeobecném přehledu, který mi chybí. Byl jsem bez sebe vzteky a cítil snad největší žárlivost v životě,“ přiznává oslovený muž a ještě doplňuje, že místo, aby přiznal své přítelkyni svoje pocity, raději se svým kamarádem přerušil veškerý kontakt. Není to opět o zraněné sebeúctě a hrdosti?

  4. „Sex s tebou se mi líbil!“ 

  „Když jsem měl se svojí, teď už bývalou, první sex, byli jsme z toho oba dost nervózní,“ popisuje Michal, pětatřicetiletý řidič z povolání, a stěžuje si, jak je těžké udělat na někoho dojem při úplně prvním milování. 

  „Chcete pravdu? Byl to děs,“ říká otevřeně. „Ona se tvářila, jaká je to postelová bohyně a přitom to všechno bylo jinak,“ vypráví a nebojí se přiznat, že když se ho jeho partnerka zeptala, jak se mu to s ní líbilo, zalhal. Proč? Aby neranil její city. 

  „Stejně jsme se za krátkou dobou rozešli, ale nikdy jsem jí neřekl, jak je v posteli špatná, prostě to nešlo,“ tváří se Michal provinile.

  5. „Moje matka proti tobě nic nemá“! 

  „Měl jsem se svojí přítelkyní perfektní vztah, takže logicky jsem ji šel po nějaké době představit svým rodičům,“ vypráví dvaatřicetiletý elektrikář Matěj, který se u matky nesetkal s pochopením. „Ona prostě nemůže přenést přes srdce, že jsem se už dávno rozešel s ex, kterou měla velmi ráda,“ myslí si sympatický živnostník. 

  „Moje partnerka to samozřejmě vycítila a pořád se ptala, co dělá špatně,“ popisuje vývoj událostí Matěj s tím, že nechtěl vyvolávat zbytečné konflikty a proto se uchýlil k milosrdné lži. „Neber si to osobně, matka toho má v poslední době moc. Naopak ses jí líbila.“

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   Nevěra byla, je a bude. Každý má na nevěru jiný pohled. Co když se ale přeci jen stane? Jak se k ní člověk
   Pavla pracovala jako lékařka na klinice, když jsem tam nastoupil, byla ve složitém vztahu s mužem, od kterého se snažila
   Hrdost je ušlechtilá vlastnost, ale v partnerských vztazích je někdy spíše na škodu než k
   S Pavlem jsme byli sehraný manželský tým. Poznali jsme se při studiích, ale nebyla to láska na první
   Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky, říká se. Přesto někdo neváhá a manželské
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Muži milují přirozenost
  Muži milují přirozenost
  24.05.19 | Láska
   Některé ženy jsou přímo posedlé tím, jak vypadají. Přitom si neuvědomují, že to
  Proč muži nesnášejí ženský smutek
  Proč muži nesnášejí ženský smutek
  24.05.19 | Láska, Rodinná
   Také se vám stalo, že jste se svěřila svému příteli s nějakým problémem a
  Jak zvládnout manželův fanklub
  Jak zvládnout manželův fanklub
  24.05.19 | Láska, Rodinná
   „Jé, člověče, ty máš hezkýho manžela,“ slýchám často od

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády