• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Trápí vás mdlé, suché vlasy, které
  My ženy prostě milujeme zkrášlovací produkty
  Čeká vás vánoční večírek či jiná
  Máte po těle kožní výrůstky a drobné bradavičky,
   Také vás každodenní pohled do zrcadla deptá

  Penis pod drobnohledem: 5 věcí, které ženy nejvíc řeší. Délka to není..

  29.08.17 | Část: Láska, Intimita

  Nejnovější výzkum sundal mužům spodky a s nimi i růžové brýle z očí. Díky němu se ukázalo, že velikost nádobíčka je to poslední, co něžné pohlaví řeší. Jsou prý mnohem důležitější věci! Jaké? Tady to máš černé na bílém!

   

  Já nechápu, proč si z toho chlapi dělají takovou hlavu,“ klepe si na čelo třicetiletá Lucie. „Kdyby pořád nekoukali na ty pornofilmy, neměli by depresi, že nejsou tolik obdaření,“ dodává na vysvětlenou. Za jedno s Lucií je i třiatřicetiletá Sabina.

  „Já už tolikrát načapala přítele, jak se ze všech úhlů nahý prohlíží před zrcadlem, že bych to snad ani nespočítala,“ směje se. „Přitom délka je pro mě až na druhém místě, důležitější je, jak se svou výbavou umí hlavně zacházet,“ dodává a my musíme jen souhlasit.

  Pánové si totiž mylně myslí, že jediné, na čem záleží, jsou centimetry. Ale co vás nemá, hoši! 105 statečných dam se zúčastnilo výzkumu, který měl jediný cíl. Zjistit, jaké vlastnosti penisu jsou pro nás ženy ty nej. A tady jsou tolik očekávané odpovědi. Přinášíme ti žebříček věcí, na kterých nám proklatě záleží:

  První místo - Úprava vzhledu

  Styl zanedbaná elegance je vážně mimo mísu. A to už dlouho. Takže pánové, když už chlupy, tak si dopřejte občasné zastřihávání, aby se věci nevymkly kontrole. Bujná divočina v trenýrkách budí všechno ostatní, jen ne spalující vášeň! Taky už se ti to někdy stalo, že po sundání svršků tvého milence jsi chtěla vzít nohy na ramena? Tak víš, o čem je tady řeč. 

  Výsledek: Jakmile donchuán potřebuje křovinořez a dlouhé chlupy mu trčí z trenek, nic dobrého z toho nekouká. Nůžky, žiletky, strojek? Nutnost! Souhlasí i čtenářka Jitka (38 let): "Po nás chlapi chtějí, abychom se upravovaly téměř denně, ale že jim trčí chlupy na každou stranu vůbec neřeší," rozčiluje se. "Jednou jsem měla v posteli chlapa, který si to snad pěstoval na prodej, nebo nevím. Byl to hnus. Utekla jsem mu dřív, než k něčemu došlo."

  Druhé místo - Hustota pubického ochlupení

  Všechno to začíná a končí u chlupů. I druhý bod se okolo nich točí a obsadil stříbrnou medaili, tudíž ho nelze brát na lehkou váhu. Nejen délka chlupů je předmětem debat, přihlíží se také k hustotě porostu. Mimochodem, neoholený chlap s hustými chlupy působí tak, že má menší penis. Jakmile si vegetaci zkrotí, působí jeho mužství větším dojmem. Přechází tě chuť na sex? No nás možná taky… Kláru teda určitě: "Bože, kdybyste ho viděly, můj poslední milenec měl tak hustý křoví, že najít mezi tím vším porostem jeho penis byla práce pro skauta s buzolou. Tohle už nikdy více."

  Třetí místo - Kožní záležitosti

  I celkový dojem ohledně pokožky je velice důležitý. Podle většiny respondentek by kůžička by měla být jemná, skoro jako u miminka. Samozřejmě bez žádných vad, nebo nedej bůh vyrážek a ekzémů. Některé šťouralky posuzují i barvu, ale ruku na srdce, tohle už je extrém. 

  Čtvrté místo - Dostačující obvod

  Šířka „okolo“ má vlastně větší váhu než délka jako taková. Ale to se dalo čekat. Přece jen je znát, jestli je pánský nástroj tak trochu anorektik, nebo pěkně kulatý buclík, když to řekneme úplně naplno. Co z toho plyne? Když někdo nemá to ani to, pak teprve je to bída. Jen je trochu těžké říct to dotyčnému upřímně. Své o tom ví Pavlína (30 let): "Razím zásadu, že na délce vážně nezáleží. Měla jsem v posteli muže, který byl sice co do délky vybaven opravdu slušně, ale chyběl mu objem. Co je platný, že ho má dlouhého, když uvnitř sebe ho necítím? Pro mě rozhodně obvod."

  Páté místo - Tvar

  Zakřivení a tvar je taky něco, co nelze podceňovat. Hlavně v případě, že se díváš zblízka. Prostě to musí ladit ze všech stran! Není to sice na stupních vítězů, ale ve výčtu fyzických jevů to zkrátka nesmí chybět.

  "Musím říct, že tohle až tak neřeším." Svěřuje se Tereza (30 let). "Můj partner má penis trošku vybočený a musím říct, že s ním umí divy. Nikdy jsem si tak neužívala orgasmus jako s ním."

  Stovka žen snad konečně a definitivně potvrdila, že dlouhý je možná fajn, ale ne to hlavní. A co si myslíš ty? I když se všeobecně tvrdí, že na velikosti nezáleží, muži stejně vymysleli krásnou výmluvu, na co svést jejich malé proporce! Jakou? Odpověď najdeš ve videu… Ukázka je z kultovního seriálu Sex ve městě a je výmluvná až až! :-)

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  I když tomu možná nebudeš věřit, většina žen se alespoň jednou za život ocitne v roli milenky. Některé tuto situaci
    Léta jsme si myslely, že nadpozemská bytost zvaná jako „ta pravá“, má podle mužů
    Co je lepší – vybudovat si kariéru, zázemí a pak teprve pořídit dítě, nebo naopak
    Patříš mezi ženy, které jsou často opouštěné? Už tě tví osudoví muži několikrát bez
  Tolik toužíš po tom dosáhnout orgasmu, ale občas se ti to prostě nedaří? Možná se jen nedokážeš
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Proč už vás partner sexuálně nepřitahuje?
  Proč už vás partner sexuálně nepřitahuje?
  14.12.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Poruchy sexuálního vzrušení mohou přicházet souběžně s tím, že vás partner
  Kdy je nutné si sex zakázat?
  Kdy je nutné si sex zakázat?
  14.12.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Rozkoš, vášeň, chemie, hormony, zážitky. To vše přináší intimní
  Dva signály, že večer (ne)chcete sex
  Dva signály, že večer (ne)chcete sex
  14.12.18 | Láska, Intimita
  Výborná večeře v luxusní restauraci ani svit svíček harmonii ve vztahu nezaručují. Co

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády