• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Svěží, hydratovanou a rozjasněnou pleť by si přála
  Vrásky, unavená pokožka, tmavé pytle pod očima. Tohle
  Neobdařila vás příroda panenkovským pohledem?
  15.06.18 | Krása
  Někdy je těžké přesně určit, co jednoho člověka přitahuje k tomu

  Bolest po sexu. Proč tě trápí a jak se jí zbavit?

  24.01.18 | Část: Láska » Intimita

  Milování bylo skvělé, ale chvíli po něm tě bolí snad celý klín, který je navíc neuvěřitelně citlivý? Jak dlouho tohle nepohodlí může trvat a ve kterých případech je nutné vyhledat lékaře?

  Nespokojenost po sexu není neobvyklá. Podle sexuologů a gynekologů si zvláště mladší ženy stěžují na diskomfort, zvlášť ve spojitosti s novým partnerem. Podráždění vaginy a poševního vchodu ale může potkat kohokoli! Pokud však bolest přetrvává déle než 24 hodin, je vhodné kontaktovat svého gynekologa, aby potvrdil či vyloučil kvasinkovou infekci a některé pohlavně přenosné choroby způsobující svědění a pálení. Tyto symptomy se přitom den ode dne zhoršují.

  Dobrou zprávou je, že pokud chvíle po sexu není narušena krvácením nebo neobvyklým výtokem (průhledný, bezbarvý, nezapáchající, nesvědivý výtok je normální), můžeš příčinu svých negativních pocitů odhalit a vyřešit. Co stojí za tím, že máš rozkrok v jednom ohni?
  Nedostatečná lubrikace během sexu

  Ke zvlhčení pochvy dochází u mladých žen asi po třiceti sekundách od počátku účinné sexuální stimulace. Na stěnách pochvy se objevují jednotlivé kapičky, takže se hovoří o „fenoménu pocení“. Množství vaginálních šťáv je přitom individuální, záleží na fázi menstruačního cyklu, případném těhotenství, kojení i psychickém naladění. Stává se, že se žena nechá unést, ignoruje signály svého těla a neuvědomí si, že ještě není na sex připravená. Stává se ti to? Pak jistě víš, jak to může být nepříjemné. „Suchou půdu“ dokonce můžeš mít i tehdy, kdy se mysl chce milovat, ale tělo protestuje.

  Proto se vždy před sexem ujisti, že máš po ruce dostatek lubrikačního krému. Pokud už se stalo a tvůj rozkrok trpí, přidej si do koupele ovesné vločky (zklidňují citlivou a podráženou pokožku), nebo si připrav bylinkovou sedací koupel s kontryhelem či řebříčkem.

  Krkolomné sexuální polohy

  Taky ti přijde, že je tvůj klín tak nějak „namožený“? Není vidu. Při experimentování s různými polohami sis mohla vyzkoušet nějakou akrobatickou pozici, která ti prostě nesedla. Tlak penisu z nepřirozeného úhlu vyvinul neobvyklou sílu na vaginu nebo vulvu, což způsobuje pocit bolesti po sexu. Příště se preventivně vyhni milování zezadu, které je v tomto směru nejnáročnější, a momentálně si od sexu dopřej oddych – minimálně do té doby, než se tvůj klín dá do pořádku.
  Alergická reakce

  Zarudnutí či vyrážka? Taky nic nového pod sluncem. Některé ženy mají alergickou reakci na produkty související s pohlavním stykem. Řeč je o latexových kondomech, vonných složkách v krémech či ochucených lubrikantech. Jestli máš podezření, že ti nějaký z vyjmenovaných výrobků nedělá dobře, přestaň ho používat a okamžitě po sexu opláchni svůj klín.
  Nežádoucí cysty

  Podle gynekologa a sexuologa Zlatko Pastora bolest při a po sexu může signalizovat gynekologické onemocnění, nejčastěji záněty pochvy nebo vnitřních pohlavních orgánů, dělohy, vaječníků nebo vejcovodů. Při bouřlivém sexu dokonce může prasknout i cysta na vaječníku. To se zpravidla projevuje bolestí pouze na jedné straně. (Je nepravděpodobné, že by se něco takového přihodilo rovnoměrně na obou stranách.)

  Babské rady se v tomto případě přiklánějí k sezení v teplé vaně – do té doby, než tělo vypudí veškerou tekutinu. Poté se obrať na svého lékaře. Stejně jako v případě, kdy jakákoli bolest během či po sexu trvá déle než již zmíněných 24 hodin. Vyloučit tělesnou příčinu je to nejdůležitější, tak s návštěvou ordinace rozhodně neotálej. Koneckonců, i v takové čekárně lékaře se dějí věci! Co bys dělala, kdyby tě žena vedle tebe lekala svým telefonním hovorem? Mrkni na video!

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Muži na něj nedají dopustit a ruku na srdce, i my, ženy, ho prostě milujeme – řeč je o orálním sexu,
   Mnoho lidí si myslí, že když žena menstruuje, je nutné, aby zároveň sexuálně abstinovala. To je ovšem
   Právě jste porodila a s vaším tělem se dějí věci, o kterých jste neměla ani tušení. Co s
   Jedni tvrdí, že to je období nejúžasnějších sexuálních zážitků v manželské
    Infekce vyvolaná kvasinkami rodu Candida patří mezi časté ženské problémy a rozhodně nejde o nic
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Věcí, kterých se tajně bojí 90 % mužů.
  Věcí, kterých se tajně bojí 90 % mužů.
  20.06.18 | Láska
  Myslíte si snad, že jsou muži nebojácní a nemají žádné skryté obavy? Chyba!
  Čeká vás v létě žhavá láska?
  Čeká vás v létě žhavá láska?
  20.06.18 | Láska
  Jaká znamení se o prázdninách zamilují?
  Chystáte se podvádět svou přítelkyni? Pak byste měli být připraveni dělat tuhle základní věc!
  Chystáte se podvádět svou přítelkyni? Pak byste měli být připraveni dělat tuhle základní věc!
  20.06.18 | Láska
  Chystáte se podvádět? Tohle jsou základní předpoklady.

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády