• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Cvičíte, snažíte se držet různé diety a pořád
  Plíživě a nepříjemně deštivě se hlásí
  V horkých dnech se většina z nás místo
  17.11.18 | Krása
  Jak docílit sametově hebké pokožky? Jak dodat vlasům
  Skupina vědců z Rutgerské univerzity v USA zjistila, že nedostatek

  3 typy ženských orgasmů a jak jich dosáhnout

  10.03.18 | Část: Láska » Intimita

  Ano, existuje několik způsobů, jak uspokojit ženu. Pořád praktikujete jeden a ten samý dokola? Chyba! Zkuste to jednou trochu jinak, aby váš sexuální život nezačal být nudný a našli jste nové způsoby, jak uspokojit partnerku. Nebojte, nejde o nic těžkého.

  Ve škole nás toho moc o uspokojení partnera nebo partnerky nenaučí. Spíš nás nenaučí nic. A my jsme pak necháni napospas realitě a nevíme, co s tím. To mnohdy přetrvává i několik let, několik desítek let nebo dokonce celý život. Naštěstí v dnešní době je tady internet a spoustu návodů, jak své partnery co nejlépe uspokojit. Člověk se ale musí vzdělávat, musí se chtít vzdělávat. Nicméně pokud tomu ten čas věnuje, tak to rozhodně bude stát za to.

  Na internetu sice můžete dostat dobré rady, ale také vám některá média mohou tvrdit, že ženy jsou až neuvěřitelně složité, matoucí a není v podstatě možné je pochopit. Muži jsou oproti tomu podle nich zase až moc jednoduší. Je pravda, že ženy mají například několik bodů, díky kterým mohou dosáhnout vzrušení, které navíc nejsou na první pohled viditelné, a může se tak zdát, že se jedná spíše o honbu za pokladem bez mapy a ještě s páskou na očích.
  Jen pro vyvolené?

  Na jednu stranu by se to dalo tak říci. Protože dokud se muž nenaučí, jak ženu k jednotlivým orgasmům dovést, nebo žena nedá přesný návod muži (to by ale sama musela nejprve vědět, jak na to), tak je nikdy nezažije. Většina žen zažila za svůj život jeden, maximálně dva druhy orgasmů. Existují ale tři druhy. Stejně tak muži většinou moc nepřemýšlejí o tom, jaký druh orgasmu ženě poskytují, tak se většinou jedná o jeden a ten samý. Teď se bavíme o orgasmech, kterých žena dosáhne drážděním vagíny, ačkoliv jiných, dalších orgasmů může dosáhnout i drážděním jiné části těla, například bradavek.

  Dnes vám ale takový návod přivedeme a budete tak moci být jedni z mála, kteří budou umět ženu uspokojit třemi různými způsoby. Možná už jste o těchto druzích slyšeli, jmenují se klitoridální orgasmus, cervikální orgasmus a orgasmus bodu G.
  Klíč k úspěchu: komunikace a divokost

  Volně plynoucí a otevřená komunikace je naprosto nezbytná, abyste dosáhli správných vysledků. Sex je totiž spíše o spojení a pocitech, než o technice (ačkoliv i ta je důležitá). Vzhledem k tomu, že je každá žena jiná, budete jí muset přizpůsobit mnoho těch technických věcí. Každé se líbí jiná poloha, úhel prstů, hračky nebo úst, rychlost a tlak. Nebo možná i budou chtít, abyste při tom dělali jiné věci - mluvili sprostě apod.

  Vzhledem k tomu, že se o tom tak málo mluví, mnoho mužů se stává stydlivými a zdráhají se ženy zeptat, jaké jsou její preference, stejně jako se nesvěřují s těmi svými. To je ale stěžejní částí zvládnutí celé této věci a pomůže vám to oběma dosáhnout maximálního sexuálního uspokojení. Také se často stává, že se žena bojí (sama od sebe) říct, co se jí líbí, aby nevyslala muži signál, že s jeho snažením není spokojena, není šťastná apod., protože mužské ego je vcelku křehké. Takže se raději oba drží zpátky a vyhýbají se této konverzaci. Připravují se tak ale o skvělý sex.

  Pokud se budete ptát, naslouchat a učit se novým věcem, vaše úroveň sebevědomí a potěšení vystřelí vzhůru. V našich ložnicích se děje příliš mnoho emocionální péče a sebepozorování. V peřinách jsme nazí, a to jak doslova, tak obrazně - jsme zranitelní, volní a máme být i neprovinile smyslní. Tato emocionální péče nám někdy brání, abychom se uvolnili a trochu si zadivočili. Nejlepší sex si totiž užijete, když budete ve svém těle, ale mimo svou hlavu. Když nepřemýšlíme nad tím, co bychom měli dělat, co si ten druhý myslí nebo ještě lépe - když nepřemýšlíme vůbec a pouze se oddáváme současnému okamžiku, prožíváme ten nejkrásněší sex.

  Zkuste to tedy, buďte ohleduplní, všímejte si, co se jí líbí a co ne, na co reaguje pozitivně a nezapomeňte se zeptat. Rozhodně při tom nezapomeňte vyzkoušet dosáhnout následujících orgasmů a i kdyby se to nepovedlo, bohatě postačí to, že jí to bylo příjemné.
  Klitoridální orgasmus

  Klitoris je nejnámější ženská erotogenní zóna. Asi proto, že ho každý muž snadno najde a zároveň stačí i lehký dotyk a žena pociťuje vzrušení. Když žena dosáhne orgasmu, většinou se jedná právě o klitoridální orgasmus. Zároveň některé ženy potřebují dráždění klitorisu, aby dosáhly dalších druhů orgasmů. Důležité je podotknout, že klitoris není pouze hráškovitý útvar, který je viditelný na povrchu, ale je to pouze jeho horní část, většina klitorisu se skrývá pod tímto úvarem. Tento útvar je velmi citlivý a pokud je žena vzrušená, tak oteče. Má dvakrát tolik nervových zakončení oproti penisu. Můžete ho vzít mezi dva prsty a jemně stimulovat, to se ženě bude určitě líbit.

  Nejlepší vždy je, když si vyhradíte dostatek času a nevrhnete se rovnou na nějakou urputnou stimulaci. Začnete lehkou masáží, pečujte o ni a líbejte ji po celém těle. Tak si procvíčíte prodlužování předehry. Maličko škádlete místo okolo vrcholu klitorisu, ale nevrhejte se rovnou na věc. K tomu dojděte postupně. Oba musíte mít pohodlí a nejlépe uděláte, když zvolíte takovou polohu, abyste se dostali i k jejím ostatním částem těla. Je sice pravda, že se musíte zaměřit na klitoris, pamatujte ale, že má celé tělo propojené nervovým systémem, takže masáž prsou, lízání bradavek nebo kousání do krku může její vzrušení zvýšit a zážitek bude zase o něco jiný. Nezaměřujte se pouze na klitoris, objevujte i další místa, buďte divocí a zkoumejte, co ji donutí vzdychat.
  Orgasmus bodu G

  Bod G objevil gynekolog Ernst Gräfenberg, proto se mu také říká bod G. Zjistil, že opakovaná stimulace tohoto bodu, který se nachází uvnitř vagíny na horní straně, asi 1,5 cm daleko, způsobuje hluboké sexuální vzrušení, silné orgasmy a někdy ženskou ejakulaci. Tento typ orgasmu vyžaduje více zahřátí, soustředění, důvěru a úplné oddání se obou zúčastněných situaci. Stimulace bodu G může končit squirtem nebo pocitem potřeby na záchod. Pokud chcete překonat tabu ohledně squirtu, musí být žena naprosto připravena na skutečnost, že se to může stát a musí to přijmout.

  Nedávno byl také zveřejněn vědecký článek, ve kterém se uvádělo, že ženy mají více/lepší/hlubší orgasmy s muži, kteří jsou dobrosrdeční, akceptující, kreativní a mají smysl pro humor. Takže existuje souvislost mezi tím, jak se cítí ve vaší přítomnosti, a tím, jak moc vyvrcholí.

  Stejně jako u klitoridálního orgasmu, začněte s malými a lehkými doteky a teprve později přidejte plný plyn. Střídání stimulace a chvilek klidu nebo stimulování bodu G a klitorisu může také přinést své ovoce. Ujistěte se ale, že věnujete dostatek pozornosti bodu G a neodcházíte od něj moc často. Zabere vám nějaký čas, než přijdete na to, jak správně zamíchat kartami, abyste dosáhli výsledku, kterého chcete, ale když se vám to podaří, můžete se těšit dokonce i několikanásobného vítězství.

  Jakmile dosáhne vyvrcholení, je vždy dobrým pravidlem, abyste se zdrželi stimulace po dobu 5-10 vteřin a pak dali celou svou dlaň proti klitorisu a vaginálnímu otevření. "Uzemňovací dlaň", jak se jí říká, slouží dvojímu účelu. Zaprvé - způsobuje, že se žena cítí podporovaná a v bezpečí a poskytuje prostor k tomu, aby mohla skutečně cítit orgasmickou vlnu, která jí prochází celým tělem. Zadruhé - když její boky nedobrovolně skákají, tento jednoduchý stálý kontakt dlaně poskytuje dostatečně jemnou stimulaci, která může zapříčinit aftershockové orgasmy. Jak bylo zmíněno, může to také být dost mokré, tak byste měli mít po ruce připravené nějaké ubrousky nebo ručník.
  Cervikální orgasmus

  Orgasmický vrchol - často sporný a zřídka zažívaný. Cervikální orgasmus je zdaleka nejhlubší a nejintenzivnější vaginální orgasmus. Často se projevuje mravenčením po celém těle a zábleskem čisté senzace. Zatímco klitoridální orgasmus může trvat několik sekund, cervikální dokonce i několik minut. Kvůli jejich intenzitě mohou být také doprovázeny emočním uvolněním. Je to skoro jako neurologické zemětřesení - může jí to tak otřást, že potlačené emoce budou uvolněny a ventilovány ven. Jestli se to stane, jen ji držte. Buďte trpěliví, jemní a přijemní, a ona z toho nakonec vyjde o půlku lehčí.

  Abyste měli šanci dosáhnout u ženy tohoto orgasmu, bude potřeba hluboká penetrace. Dá se to dělat i prsty lepší však bude erotická hračka nebo penis v dobré poloze. Cervix je válcový úsek tkáně, který spojuje pochvu s dělohou. Pokud prstem budete cestovat z bodu G tak daleko, jak to půjde, možná budete mít možnost cítit kulaté pevné "tlačítko". Je to skoro, jako byste se dotýkali pupíku z druhé strany.

  Žena se musí cítit naprosto otevřená a dobře se svým intimním partnerem. Říká se, že všechno ženské trápení se ukládá právě do cervixu, takže ženy, které nepracují se svou psychikou, to budou mít obtížnější. Stimulace tohoto místa nemusí všem ženám přijít příjemná, obzvláště poprvé. Když se ale žena více otevře a je více vzrušená, bude to lepší. Nejlépe to zkuste v prvním týdnu jejího cyklu, kdy je cervix nejméně citlivý. Nejlepší polohy pro dosažení cervikálního orgasmu jsou na pejska, na koníčka, na koníčka obráceně (reverse cowgirl).

  Dosáhnout cervikálního orgasmu vás možná bude stát spoustu úsilí a zkoušení, ale bude to stát za to. Některé ženy také mohou zažít dva nebo dokonce všechny tři orgasmy najednou.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Sekce: Láska » Intimita
  Nic vás neuvolní tak, jako přicházející rozkoš, která doznívá a rezonuje celým
  Vrcholem sexuálních dovedností je u ženy dosažení několikanásobného orgasmu. Není to nic
  Všichni jsme slyšeli fámy a zvěsti, že několikanásobný orgasmus je vlastně nemožný. Sexperti jsou tady
  O G-bodu jste už možná slyšeli, ovšem těch bodů, kam je příjemné sáhnout a kde hladit, je o něco
   Orgasmus – slovo, které se omílá tak často, že skoro přestáváme vnímat jeho význam. Ale
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Sexuální polohy: Které milují ženy a které muži?
  Sexuální polohy: Které milují ženy a které muži?
  19.11.18 | Láska, Intimita
  Sex. Tři písmenka, která vyvolávají různé pocity, asociace i představy. Je příjemnou
  17 mužských sexuálních tipů
  17 mužských sexuálních tipů
  19.11.18 | Láska, Intimita
  Zajímalo nás, jaké chyby my ženy v sexu nejčastěji děláme, a proto jsme rozdaly dotazník mužům
  Zajímavostí, které o nich možná ještě nevíte
  Zajímavostí, které o nich možná ještě nevíte
  19.11.18 | Láska, Intimita
  Sex je jedna z nejpřirozenějších oblastí lidského života. Milujeme se, abychom se množili, nebo jen

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády