• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Vaginoplastika je chirurgický zákrok, kterým se zužuje
  Linea nigra (latinsky černá linie) je tmavá čára na
  Emancipace je dokončena. Ženy si začaly holit tváře! Trik Marilyn Monroe
  Zhubnout břicho je pro některé ženy skutečný
  V horkých dnech se většina z nás místo

  Poznejte všechny možnosti antikoncepce

  08.07.18 | Část: Láska » Intimita

  Antikoncepce je nejvýhodnějším způsobem, jak zabránit nežádoucímu těhotenství a podpořit tzv. plánované rodičovství. Nejen kondomy či pilulky zabrání nechtěnému početí. V dnešní době existuje mnoho druhů, které jsou pohodlnější, než každodenně myslet na to, zda máte dostatek prezervativů nebo zda jste si ráno vzala pilulku. Některé z nich nezatěžují vaše tělo ani zbytečnými hormony.

  Nitroděložní kulička

  Nitroděložní kulička účinkuje stejným způsobem jako jiná nitroděložní tělíska, tedy zabraňuje otěhotnění lokálně, v děloze. Antikoncepční účinek zajišťuje měď z perel.

  Nitroděložní kulička je vyrobena ze speciální slitiny s tvarovou pamětí, která se v lékařství používá již po dlouhou dobu, například k výrobě koronárních stentů a implantátů. Na tuto polymerem potaženou slitinu je umístěno několik měděných perel. Výhodou je, že je podstatně menší, než klasická nitroděložní tělíska a díky tomu lze kuličku zavést i bez umrtvení. Vydrží vám pět let a cena se pohybuje mezi 4500 a 5000 Kč.

  Spermicidy

  Další možností jsou spermicidy. Jde o lokální antikoncepci, která spočívá ve znehybnění spermií a v jejich zničení pomocí účinných chemických látek. Tyto látky se nevstřebávají do těla, působí výhradně lokálně a nemohou se dostat ani do krve či do mateřského mléka.
  Na trhu jsou dostupné v různých formách, ze kterých si každý může vybrat tu pro něj nejlepší. Vyrábí se jako spermicidní gely a krémy, čípky, globule, pěny i vaginální tampóny.

  Zavádí se před každým pohlavním stykem do pochvy. Jejich účinek nastupuje okamžitě a přetrvává deset hodin po aplikaci. Dobou účinnosti se přitom myslí doba od zavedení do styku. Skvělou zprávou také je, že mají vysokou spolehlivost. Tuba spermicidního gelu stojí zhruba 200 Kč a seženete ho v každé lékárně bez předpisu.

  Antikoncepční kroužek

  Čím dál tím oblíbenější antikoncepcí je vaginální kroužek. Ačkoliv se zavádí do pochvy, jedná se o kombinovanou metodu hormonální antikoncepce. Tato nová metoda si postupně získává dosud nedůvěřivé ženy zvyklé po dvě generace na pilulky. Z kroužku se uvolňují hormony, které blokují ovulaci, mění sílu děložní sliznice a hustotu hlenu na děložním hrdle.

  Oproti klasické hormonální antikoncepci v podobě pilulek obsahuje vaginální kroužek mnohem méně hormonů. Hormony působí pouze lokálně. Tím se významně snižují rizika spojená s užíváním hormonální antikoncepce. V balení na čtvrt roku najdete tři kroužky a cena je srovnatelná s pilulkami – cca 1300 Kč.

  Injekce

  Možnou antikoncepční metodou je i hormonální injekce. Ta vyžaduje minimální spolupráci a zároveň zajišťuje vysokou ochranu před početím. Při jejím výběru je ale třeba rozvahy, nehodí se třeba pro ženy, které předpokládají v dohledné době založení rodiny. Princip je prostý. Hormonální injekce obsahuje hormony, které zabrání početí. Aplikace je jednoduchá a pro ženu nezatěžující. Lékař jednou za tři měsíce píchne do svalu injekci a o víc se žena nemusí starat. Za jednu aplikaci na tři měsíce zaplatíte 500 Kč.

  Náplasti

  Principem antikoncepčních náplastí je zabránění ovulace. Toho je docíleno kombinací dvou hormonů – gestagenu a estrogenu. U antikoncepčních náplastí dochází ke vstřebávání hormonů přes kůži. Žena si po dobu tří týdnů pravidelně v jeden den přilepí na holou kůži jednu náplast (výměnou za předešlou). Po třech týdnech dojde k sejmutí náplasti a týdenní pauze, po které se opět cyklicky pokračuje v aplikaci dalších náplastí. Během týdenní pauzy, kdy nedojde k nalepení náplasti, se u ženy objeví krvácení. Antikoncepční účinek náplasti, díky hladině hormonů v krvi, přetrvává ještě dva dny po jejím odstranění. Cena náplastí na tři měsíce je cca 1000 Kč.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Nevíte, pro kterou antikoncepci se rozhodnout? Zvažujete hormonální antikoncepci? Přibližně pětina žen
   Antikoncepce? Nechcete-li chovat, pak nezbytnost, bez které se neobejdete. Ale víte nakolik je skutečně účinná? My
   V ČR je mnoho druhů hormonální antikoncepce. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?
   Pojem antikoncepce zná kdekdo. Jak ale fungují různé antikoncepční metody, to už je otázka jiná.
   Má to ovšem háček – je nutné přesně vědět, za jakých podmínek má kojení
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Bylinky pro muže. V jaké oblasti vám pomůžou?
  Bylinky pro muže. V jaké oblasti vám pomůžou?
  19.07.18 | Láska » Intimita
  Když chce muž potěšit ženu, přinese jí květiny. Mužům dělají větší radost jiné věci,
  Dopřejte přítelkyni silnější orgasmus.
  Dopřejte přítelkyni silnější orgasmus.
  19.07.18 | Láska » Intimita
  Cervikální stimulace není ledajaká masáž ženského klína. Když milenku
  Technika sladění pohlavního styku.
  Technika sladění pohlavního styku.
  19.07.18 | Láska, Intimita
  Ženské vyvrcholení? Existuje, akorát o něm leckdo nemá ani tušení! Toužíte

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády