• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  O hormonální antikoncepci a jejím vlivu na pleť se
  16.04.19 | Krása
  V moderním světě asi není ženy, která by si netrhala
  Ruce jsou nejen jednou z prvních věcí, na které se
  Ženy svá prsa řeší už od dospívání.
  Holení žiletkou může být energeticky i časově

  Jak hluboká je vagina? Asi se budete hodně divit!

  22.07.18 | Část: Láska » Intimita

  Jablko s příčným průměrem 7,5 až 8 centimetrů či snad maracuja v průměru měřící okolo deseti centimetrů? Ke kterému ovoci se dá ženská vagina se svými rozměry přirovnat? Její hloubka vás možná šokuje!

  Různé ženy, různě vypadající pohlavní orgán. Sexuální anatomie ženského pohlaví je fascinující a tajemná, na což poukázal i jistý výzkum z 50. let. Vědec jménem Kermit Krantz tehdy rozpitval genitálie osmi mrtvých žen, přičemž si všiml obrovské variability rozmístění nervových zakončení v genitální krajině.

  V souvislosti s tím zaznamenal celkově vyšší koncentraci na poštěváčku, nicméně absolutní počet nervových zakončení se u různých žen v různých oblastech lišil. Není tedy vulva jako vulva. A ani vagina jako vagina, o čemž svědčí mnohdy tolik diskutované téma – hloubka ženských pohlavních orgánů. Tipnete si?
  Skok do neznáma

  Vagina jako taková je hluboká sedm až osm centimetrů (připomíná tak příčný průměr jablka), což potvrdily vědecké práce amerického výzkumného dua Williama H. Masterse a Virginie E. Johnson. Když se však žena sexuálně vzruší, vagina se ve většině případů napřímí a nabobtná. V překladu to znamená, že zdvojnásobuje svoji délku. Vaginální kanál se totiž uvolní a rozšíří, a rozdíl ve výsledku bývá dokonce větší než u ztopořeného penisu.
  Jako klokánek krysí. Cože?

  Ve skutečnosti se hovoří až o dvaceti centimetrech, což vysvětluje všechna ta těžko uvěřitelná videa, ve kterých roztažený klín pojme kde co od XXL vibrátoru dlouhého více než 31 centimetru (a s průměrem 6 centimetrů) po baseballovou pálku. Pro představu, 20 centimetrů měří třeba klokánci krysí, které v loňském roce získala brněnská zoo. Inu, příroda je mocná a vaginální stěny jsou pružnější než vaše pracovní doba.
  Dva centimetry, které jsou spíš na obtíž

  Na druhou stranu lékařské historické záznamy praví, že nejmenší vagina světa měřila pouhé dva centimetry, což její majitelka nesla dost těžce. Z pochopitelných důvodů si ji tak nechala operativně zvětšit, čemuž se nikdo nemůže divit. A co dalšího je na ženském klíně zajímavé?

  Vagina je také samočisticí. Znamená to tedy, že rozhodně nepotřebuje vonná mýdla a sprchové gely. Stačí jí obyčejná voda či speciální intimní mýdla s odpovídajícím pH. Mimochodem, během ovulace proudí otvorem v děložním krčku vazká homogenní průhledná tekutina, které se říká mucin. Ten pochvu svlažuje, udržuje v ní kyselejší prostředí a zároveň ji udržuje čistou. A schválně, jestli víte, co dělat, když ona ji má moc malou a vám naopak příroda nadělila?
  Slečna malá a pan velkej. Co si počít?

  O děložním čípku či krčku jste již zajisté slyšeli. Jedná se o malou tkáňovitou kopuli v horní zadní části pochvy. Plní jakousi úlohu vrátného na přechodu mezi dělohou a pochvou. Prostor, kterým je tenhle krček obklopen, se nazývá fornix neboli klenba poševní. Pokud o něm víte, máte napůl vyhráno.

  Toto místo nejprve probádejte prstem a zaměřte se na něj v případě, kdy je váš penis příliš velký a soulož milence způsobuje bolest. Jakmile začnete praktikovat polohy, díky kterým penis snadno proklouzne pod krčkem do oné zadní části klenby, váš život se změní k lepšímu.

  Stejně jako v případě, kdy žena přijde na to, jak správně zavést menstruační tampon. Asi byste to netušili, ale vaginální stěny jsou nakloněny mezi 108 a 130 stupni. Proto se zmíněná hygienická pomůcka musí správně „naklonit“, jinak se hladce nedostane tam, kam má. Tak jste zase o něco chytřejší….

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Sekce: Láska » Intimita
  Cervikální stimulace není ledajaká masáž ženského klína. Když milenku tímhle způsobem
  Sekce: Láska » Intimita
  Ženská mušlička je nekonečné téma, kterým se lidstvo zabývá od začátku věků.
  Cervikální stimulace není ledajaká masáž ženského klína. Když milenku tímhle způsobem
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Máte deprese? Milujte se – ale bez kondomu
  Máte deprese? Milujte se – ale bez kondomu
  18.04.19 | Láska, Intimita
   Jistě jste užněkolikrát slyššli nebo četli, že milování působí na tělo
  Jak svést svého muže
  Jak svést svého muže
  18.04.19 | Láska, Intimita
   Začíná to nádherně, pokračuje krásně a pak přijde stereotyp. Znáte to? V
  6 věcí, které na ženách nesnášíme
  6 věcí, které na ženách nesnášíme
  18.04.19 | Láska, Rodinná
   Od malička jsme po vás koukali. Ve školní lavici, na první diskotéce: jste každá

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády