• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Trápí vás mdlé, suché vlasy, které
  My ženy prostě milujeme zkrášlovací produkty
  Čeká vás vánoční večírek či jiná
  Máte po těle kožní výrůstky a drobné bradavičky,
   Také vás každodenní pohled do zrcadla deptá

  Malý detail stylu: vybrat punčochy

  Černá a barevné, matné nebo lesklé, vzorované nebo bez ... Good punčocháče - povinný atribut módy na podzim, zimu a jaro. Malý detail stylu můžete vytvořit svůj způsob, jak elegantní a okouzlující. Vše, jak budete chtít, stačí najít ty správné punčocháče.

   

  Kadeřníci se nazývají punčocháče ženy tajnou zbraň. Krása luxusních ženské nohy se nepostaví žádného muže. Ale co když vaše nohy dost štíhlá? Nebo tón pleti jen pláče pro opálení? Vyřešit všechny tyto problémy pomůže punčocháče. Budou opravit obrázek dole, a tvar nohou v případě potřeby opravit, nemluvě o tom, že bude masírovat a léčebný účinek. Jen zjistit, jak je vybrat!

  První věc, kterou jsme se zaměřit při výběru punčocháče - je počet DEN. Mnoho dámy si jisti, že to index závisí sílu, transparentnost a kvalitu tepelné punčocháče. Ale ve skutečnosti to tak není!

  Bude malý detail stylu zcela průhledné nebo mají hluboké trvalé barvy závisí pouze na vlákno, ze kterého je vyroben. Můžete se přesvědčit sami! Prohlédněte si nabídku punčocháčů v nejbližší butiku. Jistě vidíte, že tam je jmenovitá hodnota neprůhledné punčocháče 40 DEN a přenosu přes 100 a více DEN.

  Co přesně jsou tyto popírají a proč je vůbec potřeba? S poukazem na výše balení punčocháče DEN, výrobce nás informuje pouze o hmotnosti vlákna. Ano, stejný, ze které byly vyrobeny a punčochové kalhoty. Například označení 100 DEN znamená, že 9 km nekonečných punčochové kalhoty váží 100 g.
  Rozumíte? Teď pojďme mluvit o složení!

  Doplňte své přitažlivosti

  Všechny stávající typy punčocháče obsahují chemické příze - akryl a polyamid, který pro větší flexibilitu a pružnost lycra.

  Předvídat své námitky - to, co je pak dorlastan, spandex a lycra? Vše je jednoduché! To je stejné lycra, ale s názvem jinak. Jinými slovy, všechny tyto pojmy jsou synonyma.

  Kromě chemických vláken punčochové kalhoty také obsahují přírodní - bavlna a vlna. Tyto dvě vlákna se výrobek větší teplo a příjemný na tělo. Ale jsou tu i negativní aspekty jejich použití: čím více přírodních složek punčocháče, tím dříve ztratí atraktivní vzhled. Smutné, ale pravdivé! Punčochové kalhoty s nápadným procento "přírodní", dostane špinavé a oblečení válet ponožky v procesu. Ale pokud obsah přírodních vláken v punčochy asi 3 procenta - určité plus. To říká, že přírodní vlákna jsou soustředěny především v rozkroku - malou plochu na produktu, který spojuje dvě punčochy. Tento jemný detail zajišťuje hygienu a sílu punčocháčů a značku jejich vynikající kvalitě. Pokud tomu tak není, punčocháče špatně přiléhající tvar, valit se dolů, a dokonce i rub. Obecně platí, že se chovají velmi špatně!

  Vyšší matematika: výuka zájem!

  módní punčocháče

  Nyní zvažovat podrobněji o podílu elastanu. Výrobci uvádějte jej na štítku punčocháče, a hřích toho nevyužít. Tedy, pokud:

  3-5% elastan

  Spandex se používá pouze v pásu. Tyto punčocháče udržet špatný tvar. Jak nosit punčochy produkty jdou složit, což je vztah se slavným hudebním nástrojem ", harmonika". Tato žena módní punčocháče jsou k ničemu.

  10-21% elastan

  Skvělé pro každodenní nošení. Spandex je rovnoměrně rozložena po celé punčocháče faktury, zajistit vynikající chování na nošení a příjemné dojmy z provozu malých detailů stylu.

  25-30% elastan

  Tyto punčochové kalhoty jsou určeny pro zvláštní příležitosti. Ceny a specifikace nejsou na vině. Problém je v tom, že výše uvedená procenta jsou obvykle obsaženy v pase a korektivní punčocháče. Vše, co brání toku krve, z tohoto důvodu, je denní nošení se nedoporučuje.

  40% elastan a výše

  Seznamte se s punčocháče s tak vysokým obsahem chemických vláken mohou jen ve specializovaných obchodech a lékárnách, protože máme co do činění s lékařskými punčochy. Jsou lepší bez lékařského předpisu neměří.

  Chic a lesk! Rozptýlení mýty

  Většina módy nejsou ochotni přijmout punčocháče s vysokou elastanem, je zajištěno, že budou "zářit". Argument vážně, první pravidlo obchodního stylu a elegance modelu - matný šmírování.

  Ale mezitím, podíl elastanu v článku nemá nic společného s jeho "The Shining". Bude zářit vaše nohy, nebo se prosím zobrazit okolní matný stručnost, závisí pouze na vlastnostech vlákna.

  Opakujte pravidla: péče o punčochové kalhoty

  Chcete-li punčocháče nám sloužila dlouhou dobu, odpovědi na všechny jejich kvalitativní charakteristiky, které jim dal výrobce, je třeba se o ně postarat správně.

  Umýt punčochy ve studené vodě citlivých prostředků, bez použití bělidla. Sušit je na horké radiátoru nebo na přímém slunečním světle je přísně zakázáno - to snižuje pružnost punčocháčů.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Neříkej, že žena je více osobitější, než člověka) Nejnovější taky může dát skutečný koncert,
  Sekce: Láska
  Mnoho lidí si myslí, že za účelem splnění lásku, je třeba vyřešit co nejvíce zájemců, aby
  Ještě slim lidé mají svá tajemství
  Jasné obrazy na různých předmětech, aby každý milovník módy si vybrat obrázek pro duši, v
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Vysoké muže si ženy vybírají kvůli
  Vysoké muže si ženy vybírají kvůli "lepším" genům
  13.12.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Ukazují to výsledky polských vědců Buguslawa Pawlowského a Gryzyny Jasienské, které
  Více než třetina mužů má nedostatek sexu
  Více než třetina mužů má nedostatek sexu
  13.12.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Se svým sexuálním životem je nespokojen každý druhý člověk. Méně sexu, než by chtěli,
  Co způsobuje poruchy erekce?
  Co způsobuje poruchy erekce?
  13.12.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Potíže v intimním životě čas od času zažívá snad každý. Každý se s nimi

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády