• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  20.10.17 | Krása
   Zapomeňte na nepříjemné bělení zubů
  Představit si život bez kafe? Nemyslitelné! Kromě toho, že tě
  18.10.17 | Krása
   Je pro vás každý další narozeninový
  Nejen návštěva kadeřníka ti zaručí krásně
  Líčení bereš jako samozřejmost a neumíš

  Nová móda nebo prokletí? Vousaté ženy mezi námi

  18.09.17 | Část: Móda a styl, Lekce stylu

  Vousaté ženy dobývají svět! Šíří se jako lavina a svůj lví podíl na tom má především Thomas „Tom“ Neuwirth, kterého nejspíš znáš jako vousatou zpěvačku Conchitu Wurst. Jde opravdu o novou módu, která se jednoho dne ujme nebo jen krátkodobý úlet? A co na to říkají muži? Zjistili jsme více!

  Že bys měla nosit vousy? Fuuj, to nee, říkáš? Ale chyba lávky! Věřila bys, že to některé muže skutečně láká? A mnozí to i akceptují? A víš o tom, že to není až tak úplná novinka? Vousaté ženy existovaly dávno, pradávno!
  Vousy na ženách

  Tyto anomálie byly, jsou a asi i budou. A nejsou žádnou novinkou. Víš, že již za doby Hippokratovy byl znám případ ženy, které se vous objevil v době menopauzy? Pachatelem byla nízká hladina estrogenu v krvi a příliš mnoho testosteronu, což je ryze mužský hormon.
  Vousaté bohyně

  V době starověku se vousatých ženštin vyrojilo malinko více. A byly za svůj vzhled často uctívány, jelikož jejich vtělení bylo považováno za božské a neobvyklé. Představ si, jak by ses jako vousatá žena v této době měla! Byla bys obletována, hýčkána a obdarovávána klenoty, drahými kameny i naturálními požitky. Nebylo by to až tak špatné, co říkáš? Být bohyní!
  Hon na čarodějnice

  Ale pozor! Ve středověku bys coby vousatka pěkně narazila. Nejspíš bys byla pronásledována a pak upálena na hranici jako čarodějnice. Tehdy vše, co se vymykalo normálu, zdálo se nečisté a hříšné, bylo vrchností velmi přísně potíráno. Krutě dopadly i ženy, které měly tu smůlu, že jim narostly vousy.
  Dámy s velkým D

  Ovšem, když se pak objevily vousaté ženy ve Španělsku (Markéta Parmská, jeptiška svatá Pavla Vousatá), ve Švýcarsku (Josephine Boisdechen, alias Madame Clofulli), ve Francii (Clémentine Delait) a v USA (Jane Barnell alias Lady Olga), byla již doba jiná a tyto dámy si získaly náležitou úctu a byly skutečnými, ač vousatými, tak velmi jemnými dámami s velkým životním přehledem.

  Vousatá současnost

  I současnost má své vousatky, kupříkladu profláknutou rakušanku Conchitu Wurst, která je však ve skutečnosti muž. To, že vystupuje jako žena s plnovousem je jen dílem producentů, kteří chtěli pořádně profláknout tvář talentovaného Thomase Neuwirthje, což se jim také podařilo. Z těch skutečných žen ji/ho doplňují v Anglii Siobhain Fletcher, Jennifer Miller z USA, paní Miriam z Německa, Annalisa Hackleman v Kalifornii.
  Proč vůbec ženám rostou vousy?

  Tahle pro každou ženu nepříjemná a traumatizující věc je dána hormonální disbalancí a nadměrným množstvím mužského hormonu testosteronu. Ten růst vousů rapidně podporuje. Ale vědělas, že často mají tyto ženy i další mužské znaky? Jako třeba úzkou pánev, malá ňadra, širší ramena? A každá si našla na své „postižení“ svůj vlastní lék. Nevěříš? Věř!

  Některé se vykašlaly na tradice a konvence a žijí s knírkem či plnovousem plnohodnotný život, jiné jej maskují make-upem, kosmetickými úpravami (epilací, vytrháváním, voskem, laserem) anebo hormonální léčbou. Tu podstoupila třeba zpěvačka Adele z Anglie, kterou podobný stav postihl po porodu.

  Pokud se bojíš, že bys mohla dopadnout podobně, nech si pravidelně měřit hladinu estrogenu v krvi (gynekologem nebo obvodním lékařem). Díky pokrokům moderní vědy lze tuto stresující situaci řešit lépe než kdy dříve. A když nepomůže jedno řešení, třeba zafunguje druhé. Každopádně kdyby se ti objevil na tváři náznak knírku, ať tě ani nenapadne vzít holítko a šmidlat jej pryč. To je to nejhorší, co můžeš udělat! Tím si jen tenhle porost zhustíš a zatvrdíš.
  Co na to říkají muži?

  „Mně to přijde docela sexy,“ směje se Karel (29 let).

  „Vousaté ženy? Zbláznili jste se? Je to nehezký, nechutný a asi nejlepší antikoncepce, co znám. Chápu, že někdy je to zdravotní problém a že je potřeba jej řešit, ale pěstovat si plnovous jako ženská? To mě fakt nebere a nikdy brát nebude,“ děsí se Patrik (35 let).

  „Když ta dotyčná trpí zdravotním problémem, nedá se nic dělat, pak mě to nepohoršuje, ani se mi to nehnusí. Lepší, než do sebe cpát nějaké hormony a chemii,“ je velmi tolerantní Dominik (30 let).

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   Už delší dobu ve vás sílí pocit, že se s vaším stárnoucím partnerem něco
   Zeko, nový odvážný chlap v naší redakci, ví hodně o mužích, a nebojí se
  Sekce: Zdraví
   V dnešní době ztěží někdo uvěří, že menstruující žena je nemocná a poskvrněná, že, když
   Testosteron je hormon spojený s andrologickým vyšetřením, hlubším hlasem, nadměrným
   Abyste zjistila délku mužova penisu, budete muset dotyčného svléknout. Z velikosti jeho chodidel totiž opravdu nelze nic
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Onanie? Sexuální trénink i samoobsluha
  Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Onanie? Sexuální trénink i samoobsluha
  21.10.17 | Láska, Intimita
  Sexuologové dnes mají jasno. Masturbaci vnímají jako neškodnou a v mnoha ohledech
  Nebere mi telefon. Mám se připravit na rozchod?
  Nebere mi telefon. Mám se připravit na rozchod?
  21.10.17 | Láska, Rodinná
     Markéta našla v adresáři mobilu telefonní číslo a stiskla volbu volat.
  Manžel se mnou odmítá mluvit.
  Manžel se mnou odmítá mluvit.
  20.10.17 | Láska, Rodinná
   Vdávala jsem se ve dvaceti letech a bylo to opravdu z čisté lásky. Pohádka

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády