• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  20.10.17 | Krása
   Zapomeňte na nepříjemné bělení zubů
  Představit si život bez kafe? Nemyslitelné! Kromě toho, že tě
  18.10.17 | Krása
   Je pro vás každý další narozeninový
  Nejen návštěva kadeřníka ti zaručí krásně
  Líčení bereš jako samozřejmost a neumíš

  Umí se Češi oblékat? Podle těchto módních hříchů těžko!

  06.10.17 | Část: Móda a styl, Lekce stylu, Módní trendy

  Co se týká módy, každé roční období má jistá pravidla, která by se neměla za žádných okolností porušovat. Co straší ve snech všechny stylisty právě teď, v létě? Kromě ponožek v sandálech i další hříchy, které budí rozpaky kolemjdoucích! Tohle je síla!

  Češi jsou ve světě známí hlavně ze dvou důvodů. Prvním je samozřejmě láska v pivu. Ten druhý už tak roztomilý není, protože našinci často bývají terčem posměchu za svůj styl oblékání. O několika „českých trendech“ jsou dokonce zmínky v průvodcích pro cizince! To snad aby nebyli turisté po příjezdu nemile překvapeni, především v záplavě igelitek, které jsou naší největší neřestí. Jenže co ten zbytek, opravdu je to taková bída s nouzí?
  Made in Czech

  Špatná reklama nás trochu mrzí, protože nalijme si čistého vína – v každé zemi je to podobné a mistr tesař se někdy utne, bez ohledu na národnost. Tak proč jsme zrovna my označováni za černé ovce módního průmyslu? Snad si v příštích letech napravíme reputaci. Je ale fakt, že tyhle čtyři přešlapy jsou stále k vidění a možná kvůli nim nás všichni hází do stejného pytle!
  1. Ponožky v sandálech, zpátky do minulosti

  Proč se tohle pořád nosí? Otázka, která má historický podtext. Ještě ve 20. letech minulého století byla tahle „móda“ úplně běžná. Sandály platily za turistickou obuv, takže ponožky měly nositele chránit před škrábanci a prachem. S příchodem druhé světové války se lidé tohoto zlozvyku museli zbavit, ale jakmile se politická situace uklidnila, šup zpátky ke kořenům a světě div se, vydrželo to dodnes!

  Jaký to má smysl? To je stále záhadou. Otevřená obuv se nosí, protože je teplo. Když je někomu zima, ať si vezme uzavřené boty, do nich fusekle podle libosti a je po problému. Spojovat nespojitelné, to je hotový český majstrštyk!

  2. Ramínka mimo, vyzývavý omyl

  Existuje tolik druhů a střihů spodního prádla, až se jednomu nechce věřit, že si nevybere doslova každý. I u nás jsou oblíbené blůzky s holými zády, trička s vázáním za krk a všeobecně modely s různými důmyslnými průramky a otvory.

  Na tom by samozřejmě nebylo nic trestuhodného, kdyby celý efekt nositelky nepohřbily standardní podprsenkou. A co hůř, úplně odlišné barvy. Když to máš, tak to ukaž? Mimochodem, ani čouhající tanga z kalhot bokového střihu, nebo rýsující se švy kalhotek, neudělají moc parády. Ale stejně, stačí pohled a už je každému jasné, které „bombarďáky“ si dnes Máňa od vedle oblékla. Jak dlouho ještě musíme takhle trpět?

  3. Velbloudí prst, maskování marné

  Další nechvalně známá disciplína, ve které některé dámy vynikají, má svůj slangový výraz – cameltoe, tedy velbloudí prst. Příčina téhle společenské sebevraždy je nošení těsného oblečení, spodního prádla, plavek, zkrátka věcí „na tělo“. Obrys stydkých pysků jako dlani! A jsme zase u toho, na špatném výběru velikosti oblečení může pohořet i ten největší „fashion guru“. Pánové si tady možná při mrknutí oka přijdou na své, ale my ostatní si sondu do anatomie necháme klidně ujít.

  4. Špinavé boty, styl sedlák v plné polní

  Podle výzkumu jedné společnosti, která se zabývá výrobou pracích a čisticích prostředků, se každý pátý Čech sprchuje i v tom nejparnějším počasí každý druhý až třetí den. Prý pobyt v koupelně ukrutně nebaví!

  Hygienické návyky tedy nejsou naší nejsilnější stránkou, takže je nad slunce jasné, že když už se kašle na osobní čistotu, neleští se ani obuv. Jenže pak to taky podle toho vypadá. V centru města si to vyšlapuje týpek, co má hroudy hlíny až nad kotníky a ještě se tváří jako švihák lázeňský. Celou zkázu dokonají „koláče“ potu v podpaží a lehký závan smrdutého skunka. Tohle fakt nebudí ten nejhezčí obrázek, co si budeme povídat.

  Co si myslíš o těchto módních přešlapech, taky nad nimi kroutíš hlavou? Opravdu se Češi podle tebe neumí oblékat, nebo je to jen pomluva? Napiš nám svůj názor do diskuze pod článkem, budeme se těšit na příspěvky!

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Sekce: Láska
   Toho svého máš sice ráda, ale občas ti jeho chování vyrazí dech, nebo tě nemile
  Bílé ponožky v sandálech, špatná velikost podprsenky, legíny se šíleným potiskem,
  Vypadá to, že co nevidět budou obchody po celém světě zahlceny neotřelými módními kousky, které
  Dnešní doba přeje všemu eko a bio. Ale co módní průmysl a ty nádherné, drahé róby?
  Jakkoliv jsi k takovým věcem skeptická, opravdu existují ingredience, které posunou milostný život o stupeň
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Onanie? Sexuální trénink i samoobsluha
  Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Onanie? Sexuální trénink i samoobsluha
  21.10.17 | Láska, Intimita
  Sexuologové dnes mají jasno. Masturbaci vnímají jako neškodnou a v mnoha ohledech
  Nebere mi telefon. Mám se připravit na rozchod?
  Nebere mi telefon. Mám se připravit na rozchod?
  21.10.17 | Láska, Rodinná
     Markéta našla v adresáři mobilu telefonní číslo a stiskla volbu volat.
  Manžel se mnou odmítá mluvit.
  Manžel se mnou odmítá mluvit.
  20.10.17 | Láska, Rodinná
   Vdávala jsem se ve dvaceti letech a bylo to opravdu z čisté lásky. Pohádka

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády