• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Trpké rysy, buldočí tváře… ať jim
  Tak banální věc jako holení nohou, říkáte
  Mnohé ženy jsou s velikostí svých prsou zcela nespokojeny.
  20.11.18 | Krása, Kosmetika
  Make-up je oblíbenou součástí pleti mnoha žen.
  Cvičíte, snažíte se držet různé diety a pořád

  Proč ženy milují vysoké podpatky?

  20.10.18 | Část: Móda a styl

  Ženy vždy milovaly módní doplňky, které zlepšují jejich vzhled, a díky kterým stále vypadají přitažlivě a půvabně. Vysoké podpatky byly vždy chápány jako symbol ženskosti. Ženy, které uměly chodit na vysokých podpatcích, byly většinou považovány za dámy a byly vysoce ceněné. V čem spočívá jejich tajemství a jak vnímáme vysoké podpatky dnes? Jak často nosíte vysoké podpatky vy?

  Jak byly vysoké podpatky vnímány v minulosti?

  Ženy, které nosily vysoké podpatky, většinou patřily do vyšší společnosti. Byly to ženy různých důležitých obchodníků a vlivných gentlemanů, filmové hvězdy, zpěvačky a další celosvětové hvězdy. Všechny tyto ženy nosily vysoké podpatky již dávno v minulosti. Vysoké podpatky se rychle staly „základním doplňkem“ dámy z vyšší společnosti, která pro sebe chtěla jen to nejlepší, a záleželo jí na tom, jak vypadala.  

  Jak jsou vysoké podpatky vnímány v současnosti?

  V dnešní době nosí vysoké podpatky téměř všechny druhy žen. Milují je mladé dívky, ze kterých se ženy teprve stávají, a stejně tak i ženy středního věku. Existuje i spousta starších žen, které je nosí svému věku navzdory.

  Vzala byste si 25 cm vysoké podpatky?

  Mladé dívky v současnosti volí neuvěřitelně vysoké podpatky. 25 centimetrů – to jsou téměř ty nejnižší z podpatků, které se nosí. Čím vyšší jsou podpatky, tím oblíbenější jsou boty. Čím vyšší podpatky, tím lepší, mnohé mladé ženy tedy nosí ohromně vysoké podpatky. Tento trend jistě ovlivnily celebrity, které vysoké podpatky nosí, a jsou jejich chodicí reklamou.   

  Dokážete v nich chodit?

  Jistě není třeba vám říkat, že pokud chcete nosit vysoké podpatky, musíte v nich umět chodit. Nestačí je nosit. Mnohé mladé ženy neumí na vysokých podpatcích chodit a často nějakou vidíte, jak sice na vysokých podpatkách jde, ale potřebovala by mnohem více praxe. Ale nemáme v úmyslu nikoho soudit. Lidé by měli být schopni nosit to, co se jim líbí, a v čem si připadají pohodlně.

  Velmi oblíbené jsou i boty na klínku.  

  Mnohem snáze se v nich chodí a navíc jsou často mnohem pohodlnější. Můžete si vybrat mezi kotníkovými botami, sandály, trepkami, a spoustou dalších druhů bot, které mohou mít klínek. Proto je tento druh podpatku stále oblíbený a téměř vždy módní. Kombinaci bot na klínku a oblečení musíte trochu více zvážit, protože tento druh obuvi se nehodí ke každému stylu. Takže než si tyto boty koupíte a začnete je nosit, měla byste se nad tím dobře zamyslet.  

  Jaké tajemství se skrývá za přitažlivostí bot na vysokém podpatku?

  Mnozí muži přemýšlejí nad tím, proč jsou ženy tak posedlé vysokými podpatky. Skutečností ale je, že nikdy nepochopí proč, a k tomu existuje jeden velmi jednoduchý důvod: protože jsou muži. To není myšleno nijak urážlivě ani feministicky, ale jejich mozky prostě pracují podle jiných principů než mozky žen.

  A aby byla situace vyrovnaná, ženy nemohou pochopit, a nikdy toho ani nebudou schopny, spojitost mezi muži a sporty. Kdyby na fotbalové hřiště vběhla v průběhu hry nahá žena, muži by na ni křičeli, aby utekla pryč, protože chtějí sledovat hru. Je to zajímavé, ale pravdivé.

  Když má žena vysoké podpatky…

  Její tělo vypadá jinak:

  • její nohy jsou delší,
  • lépe drží své tělo,
  • chodí více vzpřímeně
  • a zlepšuje se i její sebevědomí.

  Je zajímavé, na kolik věcí mají vysoké podpatky vliv. Nejdůležitější je, že ona žena na vysokých podpatcích se vždy cítí mnohem lépe a připadá si přitažlivější. Mezi ženami a vysokými podpatky existuje určitý druh nezničitelného spojení.

  Ženy je zkrátka milují

  Je to opravdu zajímavé téma, ale konec konců nemá smysl se tomu pokoušet přijít na kloub. Skutečností je, že ženy milují vysoké podpatky! Nohy vypadají sexy, jsou více atraktivní a žena na vysokých podpatcích přitahuje pohledy mužů. Chodí sebevědoměji a vypadá přitažlivěji. Vysoké podpatky mají vliv na to, jak se žena cítí. Tohle jsou důvody, proč se ženy nikdy nevzdají vysokých podpatků!

  Bonusová rada – jen pro muže:

  Drazí pánové, příliš se nevzrušujte, když vám žena řekne, že se do vás zamilovala na první pohled. Stejně tak se dokážeme zamilovat i do páru bot, ale i přesto si stále necháváme dalších dvacet párů ve skříni… jen pro jistotu a případ potřeby.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  I sama Victoria Beckham je v posledních měsících odkládá stále častěji. Tato propagátorka
  Muži jsou z Marsu a ženy zase z Venuše. Jsme odlišný druh, který se liší i věcmi, které byste
   Máte-li pocit, že k vám příroda mohla být, pokud jde o pár centimetrů vaší výšky
   Tak jak je to tedy s těmi podpatky? Není to tak jednoznačné, jako ostatně všechno, mají svá pro i proti.
   Milujeme módu, body a podpatky, ale ne za každou cenu. Ani pro samotného Louboutina nestojí za to obětovat svá
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Spala jsem s kolegou, co teď?
  Spala jsem s kolegou, co teď?
  21.11.18 | Láska, Intimita
  Říká se, že co je v domě, není pro mě. Ale ne všichni to nejen na pracovišti respektujeme. Co
  Jeden chce více sexu než ten druhý.
  Jeden chce více sexu než ten druhý.
  21.11.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Aktivnější z partnerů se cítí frustrovaný, pochybuje o sobě a bojí se, že není
  Za tyto problémy v posteli se nemusíte stydět.
  Za tyto problémy v posteli se nemusíte stydět.
  21.11.18 | Láska, Intimita
  Britská spisovatelka a novinářka Tracey Cox sepsala seznam problémů v posteli, které vás

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády