• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  20.10.17 | Krása
   Zapomeňte na nepříjemné bělení zubů
  Představit si život bez kafe? Nemyslitelné! Kromě toho, že tě
  18.10.17 | Krása
   Je pro vás každý další narozeninový
  Nejen návštěva kadeřníka ti zaručí krásně
  Líčení bereš jako samozřejmost a neumíš

  Romantička, bohém nebo pohodářka: Jaká jsi osobnost podle způsobu uklízení?

  Jsi pečlivá organizátorka, která nesnese jediný papír křivě položený na svém stole? Anebo si libuješ v organizovaném nepořádku a tvrdíš, že by ses v pečlivě uklizeném prostředí ztratila? Tak jako tak to o tobě leccos napovídá. Britská behaviorální psycholožka Donna Dawsonová rozdělila lidi podle toho, jak uklízejí, do několika škatulek. Tak schválně, do které patříš?

  Každá z nás má svůj způsob péče o domov, některá nesnese ani smítko prachu a druhá je v klidu i když týden neluxuje. Ráda zdobíš byt drobnostmi nebo jsi spíš minimalistka? Co o tobě vypovídá způsob úklidu?
  Dekoratérka

  Máš ve svém bytě spoustu krásných věcí, které ale ve skutečnosti příliš nepoužíváš. Chceš hlavně, aby zapůsobily na návštěvy. Například luxusní svíčky, které sis koupila za nehoráznou cenu a jež okázale stojí vystavené na polici, nikdy nezapálíš. Máš také speciální ručníky pro hosty, stejně jako ubrousky a papuče. Tvým cílem je udělat co nejlepší dojem.

  Co to o tobě vypovídá: Když jsi sama, chováš se doma uvolněně, ale to se změní, přijde-li nějaká návštěva. Jsi zbytečně svázaná, chceš prostě působit dokonale a kde jinde, když ne u sebe doma. Jsi velmi ambiciózní a zpravidla velmi tvrdě pracuješ, abys rychle dosáhla vytyčeného cíle, který nebývá malý. Dokážeš být kreativní, ale musíš být pod tlakem. Tobě samotné až tak nevadí nepořádek, nicméně pokud čekáš návštěvu, je to jinak a uklízíš co možná nejpečlivěji. Jsi si vědoma, že velký dojem dělají malé věci.
  Křeček

  Tvůj byt je nacpaný k prasknutí, protože nedokážeš nic vyhodit. Stále máš svou nejoblíbenější hračku z dětství. Ve skříních máš oblečení, které jsi už deset let nevzala na sebe.

  Co to o tobě vypovídá: Jsi spíše tišší a přemýšlivější typ, který se dokáže romanticky zasnít. Máš ráda nostalgii. Lidé pro tebe znamenají velmi mnoho a často také velmi mnoho investuješ právě do přátelství s nadějí, že se ti vše vrátí zpátky. Ráda se ohlížíš do minulosti, takže jsi vlastníkem několika fotoalb, která každoročně doplňuješ.

  Maximalistka

  Ráda vystavuješ na odiv své fotky a ozdobné předměty. Stále si kupuješ nové a nové věci, prostě proto že se ti líbí, ačkoliv už pro ně nemáš místo.

  Co to o tobě vypovídá: Jsi otevřená, máš ráda lidi. Chceš, aby tvůj byt byl osobní, plný suvenýrů z cest, které o tobě leccos řeknou. Věříš v životní rovnováhu: umíš tvrdě pracovat a pak se velkolepě odměnit. Pořád přemýšlíš o nových příležitostech. Jsi kreativní a zpravidla pracuješ sama na sebe. Stres bývá tvým motorem.
  Organizátorka

  Ráda vše přerovnáváš. Dokonce i v kamarádčině bytě máš tendenci vše rovnat, boty by měly být přesně v řadě a nesneseš křivě položený polštář. I když sedíš v restauraci, kde už je prostřeno, vše si znova přerovnáš podle sebe.

  Co to o tobě vypovídá: Jsi praktická a zvyklá tvrdě pracovat. Tvoje kreativita se podřizuje nutnosti mít vždy vše srovnané. Všechno prostě musí být na svém místě. Jsi dobrá organizátorka, hlídáš si čas, málokdy přijdeš někam pozdě. Jsi šťastná, když vše běží podle plánu. Lidi se na tebe mohou spolehnout, často jim chceš pomoci, jen to někdy trochu přeženeš.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   Ke kávě si kupuješ časopis pro ženy nebo si otevřeš webovou stránku určenou výhradně pro
   Muži obvykle rádi střídají různé polohy, ale jednu mívají nejradši. Podívejte se, co
  My ženy to tak bohužel máme dané. Chceme být pro svého partnera jedinečné, sexy a schopné v posteli a tak
  Sáhneš po laku na nehty tak, aby se ti hodil k oblečení, nebo podle momentální nálady? Možná si to
    To, jakým způsobem si zapínáte podprsenku, je součástí řeči vašeho těla a vypovídá i o
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Onanie? Sexuální trénink i samoobsluha
  Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Onanie? Sexuální trénink i samoobsluha
  21.10.17 | Láska, Intimita
  Sexuologové dnes mají jasno. Masturbaci vnímají jako neškodnou a v mnoha ohledech
  Nebere mi telefon. Mám se připravit na rozchod?
  Nebere mi telefon. Mám se připravit na rozchod?
  21.10.17 | Láska, Rodinná
     Markéta našla v adresáři mobilu telefonní číslo a stiskla volbu volat.
  Manžel se mnou odmítá mluvit.
  Manžel se mnou odmítá mluvit.
  20.10.17 | Láska, Rodinná
   Vdávala jsem se ve dvaceti letech a bylo to opravdu z čisté lásky. Pohádka

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády