• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Trápí vás mdlé, suché vlasy, které
  My ženy prostě milujeme zkrášlovací produkty
  Čeká vás vánoční večírek či jiná
  Máte po těle kožní výrůstky a drobné bradavičky,
   Také vás každodenní pohled do zrcadla deptá

  Jak si užít advent a nezbláznit se

  Předvánoční čas je pro někoho magickým obdobím, ale pro většinu z nás to znamená jediné – ohromný stres. Co všechno jen musíme stihnout, než Ježíšek zacinká? Vygruntovat, nakoupit dárky, upéct cukroví, přidat také v práci, abychom si mohli vzít volno. Je toho dost a tak není divu, že si kolikrát tu pravou adventní atmosféru vůbec neužijeme. Není to ale škoda? Přinášíme ti tipy, jak neprožít advent ve stresu.

  Koledy, svařák, punč, vánoční trhy, vůně perníčků a vánoční večírky. Tohle všechno zní slibně, ale opravdu si těch několik týdnů před Štědrým dnem dokážeš užít? Nebo se jen honíš a lítáš jako hadr na holi? Zkus to letos jinak. Hoď starosti za hlavu a užij si tu pravou vánoční atmosféru.
  Cukroví s mírou. Stejně se to nesní

  Nervuješ se, že jsi ještě ani nezadělala těsta a na náladě ti nepřidá ani kolegyně, která se chlubí, kolik druhů cukroví už má napečeno a kolik toho ještě stihne. Nech ji, ať se chvástá a zůstaň v klidu. Však si vzpomeň, kolik cukroví se každý rok vyhodí a jak jsou toho všichni přejedení. Takže se vykašli na soutěživost a zkus si z pečení cukroví neudělat dostihy, ale příjemnou atmosféru, u které si nostalgicky zavzpomínáš na to, jak jsi byla malá holka a kuchyní se linula vůně vanilky.

  Co pro to musíš udělat? Rozhodně nepeč v den, kdy nevíš, kde ti hlava stojí. Uvolni si na pečení jedno sobotní odpoledne, manžela vyžeň s dětmi ven (tedy v případě, že nechtějí přidat ruku k dílu), uvař si k tomu voňavý svařák, pusť si koledy nebo pozvi maminku s kamarádkou a začni s menší várkou. Nemá cenu nadělat těst na několik plechů, aby ještě o půlnoci jela trouba na plný výkon. Uvidíš sama, že jakmile budeš mít alespoň něco málo napečeného, uklidníš se. Pamatuj na to, že o pořádnou dávku cukroví se postarají také babičky a pokud ani to ne, pak zkus využít služeb profesionálů. Budeš mít nádherné kousky a bez práce.

  Hoď se do klidu

  Doba adventní by měla být časem klidu a rozjímání, stejně jako se nás snaží přesvědčit reklamy plné spokojených rodin v naklizeném domě, kde se stoly prohýbají pod hromadou jídla. Jenže realita trošku pokulhává. Nemáš uklizeno, o cukroví nemluvíš a když si k tomu přičteš přeplněná obchodní centra a tvou neschopnost vymyslet jakýkoliv dárek, tak tě panika přepadnout zaručeně musí. Nenech se rozhodit a zpomal. Přečti si nějakou hezkou knížku, prohlédni si časopis s vánočními nápady, dejte si s rodinou horkou čokoládu a vydejte se na procházku nazdobeným městem. Stačí opravdu jen chvilka, a uvidíš, jak se ti bude najednou zdát, že celý ten mumraj není potřeba. Ponoř se taky na chvíli do sebe a sama sebe se zeptej, co Vánoce pro tebe znamenají. Možná dojdeš k tomu, že důležité je, aby rodina byla pohromadě, a to může být i bez nějakého shonu, že?
  Dárky nakupuj pro radost

  Dárky jsou pro nás asi největší stres. Zaprvé nevíme, co komu koupit, a když už víme, tak to nemůžeme sehnat, popřípadě se nám protočí panenky při pohledu na cenu. Ale i nakupování dárků může být docela relax. Jen prostě musíš vědět, jak na to. Rozhodně to nenechávej na poslední chvíli, kdy v obchodech není k hnutí a všeobecný strach z toho, že se to prostě nestihne, tě ještě více zneklidní. Doporučujeme ti vyhradit na nákupy dobu, kdy v obchodě bude nejméně lidí. Pokud si tedy můžeš vzít třeba půl den dovolené, vyraz na nákupy ve všední den dopoledne. A nesnaž se za každou cenu něco ulovit. Dělej si přestávky na kávu a nákupy pak zakonči obědem v příjemné hospůdce. Zvolit můžeš také nákupy přes internet, ale tam nakupuj spíše dárky, o kterých máš jasnou představu. Ale za těmi drobnými dárky pro radost vyraz do obchodu a užívej si tu pravou vánoční atmosféru.

  Úklid? To nestihnu!

  Předvánoční úklid je takové malé nepsané pravidlo, které tě akorát tak stresuje. Ale napadlo tě, že předvánoční úklid si můžeš i užít? Než se pustíš do vysávání, utírání prachu a dalších nezbytných úkonů, nakup si různé vánoční ozdoby, věnec a jmelí. Přesně tyto doplňky tě budou popohánět k tomu, abys už konečně měla uklizeno a mohla byt vyzdobit. Zkrátka nepřistupuj k předvánočnímu úklidu jak k nutnosti, ale jako k radosti. Přemýšlej, kam umístíš zvoneček, kam věnec a další drobnosti. A hlavně, není potřeba bláznit, uklízíš přeci celý rok, tak se nemusíš před Vánoci strhnout a že umyješ linku v lednu? Komu to vadí?
  Nasávej vánoční atmosféru

  Předvánoční čas je doba různých setkání, ale to tě neuklidňuje, spíš ještě víc stresuje. S hrůzou zjišťuješ, s kolika známýma se musíš setkat a komu všemu ještě vymyslet a předat alespoň drobné dárky. Ale právě setkávání s přáteli je přeci na adventu to nejlepší, ne? Zajděte společně na náměstí k vánočním stánkům, kde si dopřejte svařák, projděte trhy a ještě můžete něco nakoupit. Zkrátka vytěž z vánoční atmosféry co nejvíce. A pokud opravdu nestíháš, tak co takhle udělat sešlost u tebe doma, společně napéct cukroví a k tomu poklábosit? Každá pak dostane svůj podíl cukroví domů. Užijete si legraci a ještě ušetříte čas.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Uff, tak s těmito muži si rozhodně nezačínejte. Známe čtyři typy mužů, se kterými se flirtík opravdu nevyplatí.
  Chcete si zachovat duševní zdraví, mít dokonale fungující paměť a ještě vynikat v rychlosti
  Připadá vám někdy milování příliš dlouhé nebo prostě cítíte, že to dnes nepůjde, a
  Na první sex bychom rozhodně neměly spěchat. Vždyť jde o velkou věc, která nás změní, a to nejen po fyzické, ale i
  I když se to nezdá, muži jsou občas náladovější než my ženy. Jednou přijdou domů a začnou z vás strhávat
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Proč už vás partner sexuálně nepřitahuje?
  Proč už vás partner sexuálně nepřitahuje?
  14.12.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Poruchy sexuálního vzrušení mohou přicházet souběžně s tím, že vás partner
  Kdy je nutné si sex zakázat?
  Kdy je nutné si sex zakázat?
  14.12.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Rozkoš, vášeň, chemie, hormony, zážitky. To vše přináší intimní
  Dva signály, že večer (ne)chcete sex
  Dva signály, že večer (ne)chcete sex
  14.12.18 | Láska, Intimita
  Výborná večeře v luxusní restauraci ani svit svíček harmonii ve vztahu nezaručují. Co

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády