• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

    Sáhneš po laku na nehty tak, aby se ti hodil k
  20.01.19 | Krása
    Na molu, v časopisech či v reklamních kampaních jasně vede
    Když začíná být život hektický – a
    Nadměrně se mastící vlasy nejsou výsadou pouze
    Někdy to zkrátka jinak nejde. Taky chodíte spát s

  Nejhorší dárky, které může žena dostat. Jaký šokoval vás?

  14.12.18 | Část: Zájmy a koníčky

  Kostým francouzské služky o dvě čísla menší nebo sada nepotřebných hrnců. Ačkoliv darovanému koni na zuby nehleď, některé dárky, které jsme dostaly, sice patří k těm nezapomenutelným, avšak znovu bychom se bez nich určitě obešly. Jak vypadají naše nejhorší dárky, které jsme kdy dostaly?

  S ženami je potíž. Neustále toužíme po nějakých překvapeních, ale když se nám jich dostane, remcáme, že to není to, co jsme si přály. Jenže lepší dárek je ten, který vykouzlí úsměv na rtech, nikoliv záchvat smíchu.

  Jedna má blízká přítelkyně takhle kdysi o Vánocích čekala pod stromečkem zásnubní prstýnek, tehdy ze zcela racionálních důvodů. Namísto blyštivého šperku rozbalila elektrický pilník na paty. Rozhodně ale není sama, kdo někdy v životě dostal dárek, na který nikdy nezapomene. Alespoň my v redakci jsme daly dohromady několik evergreenů, které se u nás opakovaly. Budiž to mužům manuálem, čemu se raději vyhnout.

  Velikost M jako modelka

  Pořádnou paseku mohou nadělat dárky, které žena dostane pro potěchu mužových očí, tedy spodní prádlo. Já jsem třeba před lety od bývalého přítele obdržela erotickou soupravu ve stylu francouzské uklízečky, která byla navíc asi tak o dvě čísla menší. I přesto se mi do toho podařilo nacpat, ale věřte, že to nebyla pěkná podívaná.

  Podobný zážitek má i naše fotoeditorka Marianna. „Nejhorší bylo asi erotické prádélko, které bych na sebe narvala pouze tehdy, kdybych ze sebe odřezala zhruba dvacet kilogramů. Kalhotky jsem natáhla sotva na kotníky,“ směje se.

  Vedle šlápl i manžel redaktorky Lucky, která dostala sice košilku dle svých přání, ale také špatné velikosti. A to hned dvakrát. „První rok mi koupil košilku velikosti M. Jakmile jsem ji rozbalila, bylo zjevné, že mi bude malá. Manžel to odůvodnil tím, že přece M jako modelka. Druhý rok objednal noční košilku a ze strachu, aby mi zas nebyla malá, koupil asi XXL nebo tak něco,“ vypráví se smíchem Lucka.

  S erotikou opatrně

  To neznamená, že ženy rády nedostávají hezké prádlo, ale musí být správné velikosti. Přitom je to tak jednoduché – stačí otevřít šuplík s tím, co běžně nosíme, a podívat se na cedulku. Pak by neměl být problém se trefit.

  V kategorii „nejoblíbenější dárek“ se neumístily ani sexuální pomůcky, které některé z nás od Ježíška také dostaly. Špatně ale nebyla myšlenka, nýbrž její realizace. Takový anální kolík rozhodně nebude patřit mezi to, co by potěšilo většinu žen. Nebo tedy alespoň si to navzájem tvrdíme.
  Nechceme praktické dárky

  Když jsme u technických vymožeností, mezi nejméně oblíbené dárky, co jsme kdy dostaly, patří i ty do kuchyně. Ženy totiž praktické dárky neocení. Raději pod stromečkem najdou něco pěkného, pro potěchu oka nebo duše, což bohužel rychlovarná konvice, která se chvíli před svátky rozbila, není. Ani kuchařka nebo sada hrnců. Ne každá žena ráda vaří, že?

  Vzpomínky na dary do domácnosti má i naše editorka Bára, která od své maminky pravidelně dostávala výbavu do domácnosti, a to i přesto, že tenkrát byla rozhodnuta, že se nikdy vdávat nebude. „Když jsem se pak seznámila s mým mužem, vytasila tchyně celou sestavu, kterou mu celý život tajně schraňovala, ačkoliv se nikdy nechtěl ženit. Tak jsem pochopila, že manželství se opravdu uzavírají v nebi a že to je prostě osud.“

  Překvapení k neuvěření

  Pak ale existuje ještě speciální kategorie, což jsou dárky, u kterých máte pocit, že to se snad nikomu stát nemohlo. Opravdu kuriózní dárek dostala zástupkyně šéfredaktorky Sabina. „Když mi bylo asi patnáct, dostala jsem k Vánocům injekci. Tedy informaci, že mi máma zaplatí očkování proti klíšťové encefalitidě. Jako teenager jsem z toho byla fakt dost mimo,“ uvádí.

  I když se teď může zdát, že pořídit ženě dárek je nadlidský úkol, tak horké to nebude. Devadesát devět procent dárků, které jsme v životě dostaly, se nám líbily a zahřály nás u srdce. Bez ohledu na to, jak moc byly drahé, blyštivé či překvapivé. Alfou a omegou všeho je obdarovávaného znát a poslouchat ho. Pak určitě s dárkem nešlápnete vedle.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Facesitting vypadá na první pohled trochu neohrabaně, vězte ale, že se bude líbit jak partnerovi, tak i partnerce. Navíc
    Čeká vás vánoční večírek či jiná společenská akce, kam byste si chtěla obléknout
  Předvánoční čas je pro někoho magickým obdobím, ale pro většinu z nás to znamená jediné
    Uff, tak s těmito muži si rozhodně nezačínejte. Známe čtyři typy mužů, se kterými se flirtík opravdu
  Připadá vám někdy milování příliš dlouhé nebo prostě cítíte, že to dnes nepůjde, a
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Mýty o ženském orgasmu
  Mýty o ženském orgasmu
  20.01.19 | Láska, Intimita, Rodinná
    Ženský orgasmus zůstával dlouho spíše záhadou. Na rozdíl od mužského je
  Vysoké muže si ženy vybírají kvůli
  Vysoké muže si ženy vybírají kvůli "lepším" genům
  20.01.19 | Láska, Intimita, Rodinná
    Ukazují to výsledky polských vědců Buguslawa Pawlowského a Gryzyny Jasienské,
  Pánové, otestuje si svou erekci
  Pánové, otestuje si svou erekci
  19.01.19 | Láska, Intimita, Rodinná
    Erekci většina mužů spojuje se svou mužnou silou a hrdostí, pokud se v této oblasti vyskytne

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády