• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

   Říká se, že vlasy jsou korunkou naší
   Tisíce utracené za drahé krémy
  17.08.17 | Krása
   Kdy může rtěnka znamenat více než krásu? Když vám
  16.08.17 | Krása, Zdraví, Fitness
   Že vypadáme v upnutých šatech či vypasovaných
  15.08.17 | Krása, Parfémy
   Jistě si svůj život nedokážete představit bez parfémů. Ale

  Ráno nebo večer? Před jídlem nebo po? 5 nejzásadnějších rad, kterými se řídit při cvičení.

  10.08.17 | Část: Zdraví, Fitness | Zobrazeno: 448 |

  Rozhodla ses, že podzim je pro sportování ideální čas? Super! Jako laik jsi možná zmatená ze všech těch manuálů, které jsi už stihla nastudovat. Je lepší jíst před nebo až po? A je lepší cvičit ráno nebo večer? A co káva a cvičení? S námi už tápat nebudeš, tady máš pět nejzásadnějších rad, kterými se řídit při cvičení.

   

  Každý radí něco jiného, ovšem všechna ta doporučení trenérů i výživových poradců spojuje jedna věc: příliš teorie vážně škodí! Proč? Mnohdy odpuzuje od praxe. Abys do cvičení mohla vletět po hlavě a se vší parádou, nabízíme ti souhrn toho nejdůležitějšího, čím začít. Jak často se věnovat fyzické aktivitě, aby se stoupající kondicí šla dolů i kila? Takhle se věci mají!

  1. Správný interval. Základ úspěchu!

  I když se názory odborníků liší v hodně věcech, v tomhle se výjimečně shodují. Sport bys měla mít poznamenaný v diáři (pěkně křiklavou barvou) pětkrát týdně, od třiceti do šedesáti minut. Ber na vědomí, že rozehřívací rozcvička a protažení na závěr se do tohoto času bohužel nepočítá. To by bylo moc snadné!

  Na hubnutí je nejideálnější pomalejší běh, jízda na kole, aerobik či skákání na trampolínce. Při těchto aktivitách se tukové zásoby tenčí jako divé. Hlavně v případě, že u takové činnosti jsi schopná ještě plynule mluvit, to znamená, že nepřekračuješ aerobní pásmo. 

  Jak si ho snadno spočítáš?

  Je to jednoduché: 220 mínus tvůj věk = tvoje maximální tepová frekvence. Pokud chceš spalovat svoje tukové zásoby, pohybuj se v rozmezí 60 – 75% maximální tepové frekvence.

  Pakliže nemůžeš nikoho ani pozdravit bez lapání po dechu, tím se sice lepší tvoje celková kondice, ale tenčí nebudeš. To jsi věděla? A teď další podstatný bod. Kterou část dne si zvolit?

  2. Časně po ránu. Nebo snad radši až večer?

  Možná nejsi úplně ranní ptáče a moc ráda si přispíš. Je snad tohle překážka k tvé vysněné váze? No, jak se to vezme. Různé výzkumy na toto téma ukázaly, že pokud si nařídíš budíka a vykopeš se z postele ještě za svítání, získáš tím k dobru téměř dvacetiprocentní účinnost. A to není zanedbatelné číslo, že?

  I když začátky budou možná krušnější, pokud vydržíš, ponese to ovoce. Tělo si totiž na pravidelnou činnost danou hodinu zvykne a tím se fyzička bude zlepšovat sama od sebe. Najednou zjistíš, že kopeček, který jsi musela vyjít, rázem vyběhneš levou zadní bez jazyku na vestě. Tenhle pocit se ti bude líbit, to nám věř! A co snídaně? Je lepší jít do tepláků hladová?

  3. Kručení v břiše jako signál 

  Strava má v tomhle směru jasná pravidla a těch je třeba se držet. Měla by ses najíst maximálně devadesát minut před tréninkem. A samozřejmě ne všechno, co ti přijde pod ruku. Jedná se o lehce stravitelné jídlo. Takové cereálie polité jogurtem, mysli tyčinka bez cukru, jablko nebo celozrnné pečivo s nízkotučným sýrem se jeví jako správná volba.

  Při pocení ti určitě ukrutně vyhládne, tak až přijdeš domů a budeš přemýšlet, co k obědu, nejlepší odměna na talíři je rýže, kvalitní těstoviny, ryba či drůbeží maso. Tučné pokrmy jsou pro tebe tabu, to není třeba zdůrazňovat! Co takové pití? Tedy kromě neperlivé (!) vody, tu do sebe hrň po litrech. Měla by ses vzdát i milované kávičky?

  4. Kofein je přítel. Ale s mírou!

  Bez kafe si mnozí z nás nemohou představit svou existenci. Průzkumy na zrnkové téma jasně prokázaly, že pokud chodíš do fitka, nebo nazuješ běžecké botky a mažeš do lesa po ránu, šálek vypitý před sportem zvyšuje vytrvalost, kvalitu i rychlost. (Ideální je káva černá a bez cukru.) To je pozitivum, co?

  Jen opatrně, i tohle má své limity a hranice. Přílišná konzumace samozřejmě neprospívá ničemu. Doporučují se dvě kávy denně. Ale lepší něco, než definitivní aromatická prohibice, ne? Jenže co neodmyslitelně patří k tomu? Sladká mňamka! Musíš i tomu dát sbohem?

  5. Čokoláda ano. Ale jen hořká!

  Nejlepší bomba na závěr? Čokoláda prý hubnutí jenom pomáhá! Kdo na tohle tvrzení přišel? Němečtí vědci nám vlili do žil sladkou naději. Podle jejich studie ti, kteří denně snědí 42 gramů téhle sladkosti s vysokým podílem kakaa, snižují váhu o desetinu.

  Netvrď nám, že tě tohle nepotěšilo. Mlsání je povoleno! Jen s jednou podmínkou. Zapomeň na mléčné výrobky a sáhni po těch hořkých a kvalitních. A pak že hubnutí je důvod, proč se zříct všeho, co máš ráda… Pověra!

  Tak co, šlápneš do toho, jak se patří? Nejdůležitější pravidlo ze všech – buď na sebe opatrná a pozor na úrazy! Sport jim jde totiž celkem slušně naproti. A že to je legrace, jen pokud se tě to netýká, o tom tě přesvědčí tohle video! Trapasy, které v něm uvidíš, bys rozhodně zažít nechtěla!

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 1)
  Související články:
  Zdravě jíst, přiměřeně se hýbat a žít v duševní pohodě je návodem na dlouhý, spokojený život.
  Slyšela jsi někdy o dietě, která tvrdí, že návštěva pekárny je téměř hrdelní zločin? Že
  Myslíš si, že máš o dietách nastudováno už úplně všechno a přesto ne a ne zhubnout?
  Není žádným tajemstvím, že cvičit bychom prostě měli. Ale nezapomínejte, že všeho moc škodí a
  Jakkoliv jsi k takovým věcem skeptická, opravdu existují ingredience, které posunou milostný život o stupeň
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  10 vět, kterými ho rozparádíte
  10 vět, kterými ho rozparádíte
  17.08.17 | Láska, Intimita
   Pro někoho není jednoduché vyslovit každou myšlenku nahlas. A přitom to může působit tak sexy!
  Největší mýty o sexu. Chceš znát pravdu?
  Největší mýty o sexu. Chceš znát pravdu?
  17.08.17 | Láska, Intimita
  Na velikosti nezáleží? Žena si neužije sex bez orgasmu? Porno sledují jen muži? Kolem sexu koluje
  Perfektní orgasmus? Jen s otevřenýma očima!
  Perfektní orgasmus? Jen s otevřenýma očima!
  16.08.17 | Láska, Intimita
   Kam se vám při sexu partner dívá nejčastěji? Myslíte, že to jsou prsa, boky,

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády