• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  20.10.17 | Krása
   Zapomeňte na nepříjemné bělení zubů
  Představit si život bez kafe? Nemyslitelné! Kromě toho, že tě
  18.10.17 | Krása
   Je pro vás každý další narozeninový
  Nejen návštěva kadeřníka ti zaručí krásně
  Líčení bereš jako samozřejmost a neumíš

  Že jsou ryby zdravé? Zapomeň! Některé ti mohou zničit život!

  19.09.17 | Část: Zdraví, Zdravé stravování

  Dieta? Zdraví? Alespoň dvakrát týdně ryba na talíři, apelují odborníci. Jenže není všechno zlato, co se třpytí. A zdaleka ne všechno s ploutví by se mělo s klidným svědomím jíst. Čemu se raději vyhnout a co si hojně dopřávat? Povíme ti to!

  Do Vánoc je sice ještě daleko a na kapra je času dost, ale stejně si na vodní živly trochu posvítíme. Už jen kvůli všeobecnému tvrzení, že ryby jsou pro organismus velmi prospěšné. No, není to tak docela pravda, takže až si příště objednáš něco s ploutví, přemýšlej. Začneme tím, čeho se rozhodně bát nemusíš.
  1. Losos – parťák pro srdeční záležitosti

  Příjemná vůně, výrazně zabarvené maso a skvělá chuť takzvaně tučné ryby. Patří mu právem první příčka ve zdravém jídelníčku. Pro jeho bohatství omega 3- mastných kyselin se vřele doporučuje. Ty totiž podporují správnou činnost mozku a výrazně snižují riziko kardiovaskulárních chorob. A především sráží hladinu cholesterolu v krvi. Srdce ti za něj poděkuje a bude dlouho bít jako zvon.

  Zkus si ho dávat častěji, ne jen na Vánoce místo kapra. V supermarketech poptávej akce a zajímej se, odkud losos pochází. Že ti nechutná? Jsou i jiné mňamky! Další živočich je taky takový malý zázrak.
  2. Sleď – pomocník dobré paměti

  Nejhojnější plavec na naší planetě? Sleď. Prý hospodářsky nejvýznamnější druh. To posoudit nemůžeme, ale že si rozumí s naším nitrem, to víme určitě. V čem pomáhají prospěšné tuky v něm schované? Dohlíží na správnou funkci srdce a mozku. Ještě si dobře rozumí s činností buněčných stěn, očí i nervového systému, což se ti bude hodit v práci nebo ve škole. Co se týče pamatování čehokoliv, diář už nebudeš potřebovat. Všechno budeš nosit v hlavě. A to jen díky rybě. Není to paráda?

  3. Tuňák – fitness poradce hubnutí

  Nezáleží na tom, na jaký způsob je tuňák udělaný, vždycky je to radost na jazyku. Poptávka po něm je obrovská. O tom vypovídá i fakt, že pomalu a jistě dochází k jeho totálnímu vyhubení. Taky aby ne, úlovky přesahují miliony tun!

  Tuňák je zdrojem kvalitních bílkovin, což je informace, kterou je nutné vědět, když chceš hubnout, ale zároveň tě zasytí. Slouží i jako prevence srdečních onemocnění a hlídá hladinu cholesterolu – jako jeho dva výše zmínění kolegové. Uděláš si ho dneska k večeři? Souhlasíme všemi deseti, i když se trochu zlobíme, že jeho cena neustále roste.
  Koho si držet od těla?

  Teď je na čase mrknout do jiných vod. Od těchto druhů raději ruce i příbor pryč!
  1. Tilápie – levné a chutné nebezpečí

  Možná ti tenhle název nic neříká a znáš ho spíš pod jménem Robalo nilský. Je to sladkovodní ryba s tučným masem. Co se chuti týká, hodně se mu podobá třeba candát. Tilápie je sice hodně populární, ale s pozitivy pro náš žaludek si moc netyká.

  Na trzích se totiž prodávají jedinci z farmových trhů, které jsou vykrmováni potravou plnou chemie. Jak tě to může ohrozit? Pár soust zvyšuje hladinu inzulinu v krvi, způsobuje astma i různá zánětlivá onemocnění. Když už tenhle tvor, tak snad jedině v akváriu! A další nepřítel v plné zbroji?

  Mečoun a žralok – nevhodné pro budoucí matky

  Americká agentura na ochranu životního prostředí varuje před jejich konzumací. U nás možná nejsou tak běžné, přesto je dobré o riziku vědět. Co kdyby ti náhodou někde přistáli na stole jako drahá delikatesa? S vděkem odmítni. Je v nich velké množství rtuti, což je samo o sobě děsivé. Naše tělo takovou látku vylučuje až několik týdnů! Ženy, které chtějí a plánují otěhotnět, by se na mečouna a žraloka neměly ani podívat, natož je polknout. Pro jistotu…
  3. Mořský jazyk – z toho nic moc nekouká

  Zní to hodně luxusně, ale to je tak všechno. Jedná se o pána z rodu platýsů. Ačkoliv ho mají v oblibě lidé hlavně ve vyšší společnosti, jeho poměrně vysoká cena není jediný důvod, proč ho při hladu raději vynechat. Má velmi malou výživovou hodnotu a nejnižší úroveň omega3-mastných kyselin. Žádnou chorobu ti sice nepřivodí, ale jsou mnohem zdravější a lepší ryby. Alespoň tak to tvrdí odborníci. Dáš na ně?

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   Také občas stojíte před chladícím boxem, který je plný nejrůznějších značek, druhů
  Dieta? Zdraví? Alespoň dvakrát týdně ryba na talíři, apelují odborníci. Jenže není všechno
  Sekce: Zdraví
  Kokosový olej a spousta dalších teď zažívají obrovský boom. Používají se pořád a na
  Většina těhotných a kojících žen se rybám a mořským plodům vyhýbá, aby dítě
  Sekce: Zdraví, Diety
   Neustále se o nich mluví, skloňují se ve všech pádech, každý den jsou s námi. Tuky chtě nechtě
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Onanie? Sexuální trénink i samoobsluha
  Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Onanie? Sexuální trénink i samoobsluha
  21.10.17 | Láska, Intimita
  Sexuologové dnes mají jasno. Masturbaci vnímají jako neškodnou a v mnoha ohledech
  Nebere mi telefon. Mám se připravit na rozchod?
  Nebere mi telefon. Mám se připravit na rozchod?
  21.10.17 | Láska, Rodinná
     Markéta našla v adresáři mobilu telefonní číslo a stiskla volbu volat.
  Manžel se mnou odmítá mluvit.
  Manžel se mnou odmítá mluvit.
  20.10.17 | Láska, Rodinná
   Vdávala jsem se ve dvaceti letech a bylo to opravdu z čisté lásky. Pohádka

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády