• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  20.10.17 | Krása
   Zapomeňte na nepříjemné bělení zubů
  Představit si život bez kafe? Nemyslitelné! Kromě toho, že tě
  18.10.17 | Krása
   Je pro vás každý další narozeninový
  Nejen návštěva kadeřníka ti zaručí krásně
  Líčení bereš jako samozřejmost a neumíš

  Když se kila drží jako klíště… Kde je chyba?

  10.10.17 | Část: Zdraví, Diety

  Snažíš se dodržovat zdravý jídelníček, počítáš kalorie jako zběsilá, honíš se ve fitku nebo každý den běháš, ale ta zpropadená kila ne a ne jít dolů? Možná děláš při svém úsilí nějakou chybu. Není to některá z těchto?

  Ani po nastolení tvrdého dietního režimu se ti nedaří shodit nějaké to kilo tuku? V odpoledních hodinách už nejíš a fyzické aktivity provádíš zásadně s prázdným žaludkem? Tak právě to ti kazí výsledky!

  Není nic horšího, než se o něco snažit, přizpůsobit tomu životní styl, překonávat svoje hranice, ale pořád jenom čekat na dobré výsledky! Je to deprimující, demotivující, nudné, ale bohužel i časté. Zvlášť ve spojení s dietami a hubnutím. Taky se dlouhodobě snažíš a hledáš odpověď na to, proč stále ještě nemůžeš dopnout ty staré kalhoty? Zkontroluj, jestli neděláš nějakou z těchto šesti chyb!
  1. chyba: Odpíráš si všechno, co miluješ

  Sliby? Chyby! Už nikdy žádná čokoláda? Zákaz sádla, cukrovinek, šlehačky i tučných ovocných jogurtů se želatinou? Předsevzetí jsou sice hezká věc, ale málokdy splnitelná. Vždyť to zakázané ovoce tak dobře chutná…

  Vědecké studie prokázaly, že pokud si zakážeš všechno, co miluješ, hrozí veliké riziko! Můžeš totiž v nějaké slabší chvilce otevřít lednici a spořádat to všechno naráz. Nikdy neříkej nikdy. To je heslo, kterého by se měl držet každý. Je to dobré i pro tvou psychiku.
  2. chyba: Doplňuješ jenom bílkoviny

  Bílkoviny jsou pro fungování organismu, budování svalové hmoty a hubnutí nezbytné. Ovšem lidské tělo potřebuje i nějakou tu dávku sacharidů a tuků, i když se jim člověk při hubnutí snaží vyhýbat. Zkrátka, pokud vyhledáváš pouze zdroje bílkovin, je to kontraproduktivní. Jednak se zbytečně ochuzuješ o další potřebné látky a hlavně nadměrná konzumace bílkovin způsobuje jejich uhnívání, protože náš trávicí systém je nedokáže pořádně zpracovat, což vede ke zdravotním problémům.
  3. chyba: Nesnídáš

  Snídaně je základ dne a podle jednoho známého rčení by člověk měl snídat opravdu jako král, tedy nedělit se a dopřát si. Ty na takové hody možná po ránu nemáš čas, ale to je veliká chyba. Hlavně kvůli přísunu energie a správnému nastartování metabolismu. Ten pak bude připraven na redukci tvé váhy. Ale to je v jeho silách jenom tehdy, když funguje správně. Za optimální začátek dne považuj porci neslazených ovesných vloček a nízkotučného (nikoli odtučněného) jogurtu. K tomu přikousni ovoce!

  4. chyba: Cvičíš hladová

  Někdo ti řekl, že jít běhat bezprostředně po obědě je škodlivé? Každá mince má dvě strany! Velká porce nikoli, ale něco by před hodinkou strávenou ve fitku v žaludku být mělo. Cvičit s nulovou zásobou cukru ve svalech je totiž úplně zbytečná snaha! Proč? Když nemáš nějakou tu zásobičku glykogenu, jeho hladina se nemá jak doplnit, takže dojde k vyplavení kortizolu. To je hormon, který štěpí svaly. Výsledek tohoto procesu je takzvané spálení svalů, které v hubnutí nejenže nepomáhá, ale spíš mu škodí.
  5. chyba: Jíš třikrát za den

  Něco málo do sebe hodíš v poledne, pak následuje kousek okurky a před pátou večerní dojde na rajče a kousek sýra? Málo jídla! Přidej! Pět až šest jídel denně v menších porcích zachová hladinu cukru, takže chutě na sladkosti tě nebudou přepadat tak často.
  6. chyba: Zavrhuješ pečivo

  Myslíš si, že cokoli, co obsahuje mouku, je nepřítel? Ani tohle nelze brát tak úplně vážně. Pečivo do našeho těla přináší sacharidy, tím pádem i energii. Miluješ rohlíky? Žádný problém. Ovšem není rohlík jako rohlík, a proto si vybírej z nabídky těch celozrnných. Takové druhy obsahují ještě vlákninu, minerální látky a nenasycené mastné kyseliny. Zapomenout bys měla na pečivo pšeničné, raději sáhni po žitném nebo špaldovém.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Sekce: Zdraví, Diety
   Začala jste se více hýbat a vybíráte si zdravější pokrmy, ale hubnutí stále
  Sekce: Zdraví, Diety
   Začala jste se více hýbat a vybíráte si zdravější pokrmy, ale hubnutí stále
  Sekce: Zdraví, Diety
   Začala jste hubnout, kila šla dolů bez problému, motivace byla obrovská. A najednou rána z čistého
  Slyšela jsi někdy o dietě, která tvrdí, že návštěva pekárny je téměř hrdelní zločin? Že
  Myslíš si, že máš o dietách nastudováno už úplně všechno a přesto ne a ne zhubnout?
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Onanie? Sexuální trénink i samoobsluha
  Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Onanie? Sexuální trénink i samoobsluha
  21.10.17 | Láska, Intimita
  Sexuologové dnes mají jasno. Masturbaci vnímají jako neškodnou a v mnoha ohledech
  Nebere mi telefon. Mám se připravit na rozchod?
  Nebere mi telefon. Mám se připravit na rozchod?
  21.10.17 | Láska, Rodinná
     Markéta našla v adresáři mobilu telefonní číslo a stiskla volbu volat.
  Manžel se mnou odmítá mluvit.
  Manžel se mnou odmítá mluvit.
  20.10.17 | Láska, Rodinná
   Vdávala jsem se ve dvaceti letech a bylo to opravdu z čisté lásky. Pohádka

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády