• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Toužíš po dokonale bílých zubech, ale na
  Časté střídání teplot dokáže na tvé
  13.01.18 | Krása, Kosmetika
  Co si představíte pod pojmem ideál krásy? Vysokou

  Vaše tělo vám vysílá důležité signály, umíte je správně číst?

  27.12.17 | Část: Zdraví

  Hádky s partnerem nebo matka, která vám do všeho mluví, dokážou otrávit život. Bohužel doslova! Pátraly jsme, jestli za vašimi věčnými angínami a záněty nestojí i něco víc než jen viry a nachlazení.

  Rozbolí vás záda vždy, když víte, že skončíte s bývalým v posteli? Vaše tělo vám tím dává najevo, že tudy cesta nevede, protože bolesti zad jsou s psychikou velmi často spojené. Co nedokážeme žít nebo o čem nedokážeme mluvit, tím onemocníme. Jazyk v této souvislosti hraje zajímavou roli, a proto není náhoda, že za žaludečními vředy stojí jev, který nám dlouhodobě doslova leží v žaludku. Nevěříte?

  Psychosomatika zná lék

  Stav duše má na vaše tělo mnohem větší vliv, než si většina lidí žijících v západní civilizaci vůbec dokáže připustit. Moderní medicína dlouhou dobu přistupovala k člověku jen jako k biologickému stroji a skoro všechno řešila přístroji, prášky či operacemi. Ukazuje se ale, že řada nemocí pramení v narušených vztazích, chybných myšlenkových vzorcích, traumatech z dětství či v potlačených pocitech.

  Napadlo by vás, že obyčejná angína, kterou svalujete na nastuzení, může být výsledkem nepříznivé rodinné situace? V ordinacích se objevují stále častěji lékaři, které zajímá nejen rozbor vaší krve, ale i to, co jste už v životě zažila a co právě cítíte. Bolí vás hlava, na diagnózu se nepřišlo, doktoři už zkusili vše a utrpení trvá? Potom představujete ideální pacientku a rozhodně čtěte dál, protože tento článek jsme psaly právě pro vás. Bez zajímavosti rozhodně není, že konflikty rodičů se často projevují u dětí zánětem středního ucha... Nevzpomínáte si na to?

  Jak se zdravím mává rodina

  Každý člověk tvoří součást emočního pole rodiny a toto společenství ho vždy ovlivňuje. Rodinný život se navíc řídí biologicky danými pravidly, z nichž vyplývají i potřeby jednotlivých členů, a porušování tohoto skrytého řádu se bohužel nevyplácí. Narušené vztahy se často projeví obtížemi fyzickými i psychickými. Nemoc je zákeřná a často postihuje nejslabšího, toho nejméně mocného, tedy NEmocného člena rodinného systému, což bývají zpravidla děti, avšak ne jen ony. Za tyranství manžela zaplatí nemocí nejspíš jeho manželka.

  Jste nakloněna alternativám?

  Homosexuální soužití s dětmi? Proč ne. Muž na rodičovské dovolené? Svobodná matka? Klidně ano, nejsem proti tomu - říkáte si třeba právě v tuhle chvíli. Porušení biologicky daného chodu věcí klade však na všechny aktéry netradičních rodinných uspořádání vysoké nároky a může přinést vážné problémy. Mezi základní pravidla zdravého rodinného soužití patří třeba fakt, že máma plní jinou funkci než táta, a že děti potřebují oba rodiče. Matka v tradičním pojetí představuje spíše pečující a akceptující element, otec zase náročnější a vymezující sílu. Zastávat obě role najednou může být pro jednoho rodiče příliš náročné a v dětské hlavě pak vzniká chaos, který může přejít až do nemoci.

  Jak moc dětem scházejí fungující vztahy, to dokládají třeba příběhy anorektických a bulimických dívek. U anorektiček se totiž často zjišťuje, že něco není v pořádku ve vztahu s mámou, u bulimických dívek to zase nefunguje s otcem.

  Všechno chce svůj čas

  Zásadní roli ve zdraví rodiny hraje i životaschopný partnerský vztah rodičů, který emočně vyživuje děti podobně jako placenta plod v děloze, a naplňuje i citové potřeby obou partnerů. Ukazuje se, že zásadní vliv na zdraví má i respektování pravidla, že všechno chce svůj čas. Na malé děti se nevyplácí mít nároky jako na dospělé jedince.

  Nemoc může pomáhat

  Být nemocný samozřejmě není příjemné, ale nemoc má mnohdy hlubší smysl. Zdravotní obtíže přinášejí určité poselství, po němž se vyplatí pátrat. To se může stát klíčem k úplnému vyléčení a pozitivní životní změně. Naše kultura ale zatím není zvyklá nemoc přijímat a už vůbec ne přemýšlet o jejím významu v širších souvislostech. Obvykle nemoc chápeme jako zlo, kterého je třeba se co nejrychleji zbavit, a lékaři většinou nepátrají po hlubších příčinách vzniku onemocnění, k čemuž je nemotivuje ani současná politika zdravotních pojišťoven.

  Pokud chcete najít odborníka, který se podívá i pod povrch vaší choroby, musíte důsledně pátrat. Kromě lékařů vyškolených v psychosomatice vám ale může pomoct i kterýkoli dobrý psychoterapeut nebo třeba lékař, který se vyzná v čínské medicíně. Ta totiž tělo od mysli neoddělovala nikdy.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   Přibližně každé druhé manželství je u nás rozvedeno, rozvedení si pak většinou hledají
   Podle švédských odborníků by měli otcové hrát aktivnější roli při výchově
  Sekce: DĚTI
   Děti jsou naše radost, starost, ale i budoucnost. Záleží ale na nás, jakou budoucnost jim připravíme my. S
  Sekce: Zdraví, Láska
   Ano, je to tak. Líbání je sice krásná činnost, ale má i svá rizika. Kromě rozkoše ze
  Sekce: Zdraví
   Lidské tělo nemá příliš možností, jak nahlásit problém. Vysílá signály,
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Vztah na dálku: jak na něj, aby jen tak neztroskotal
  Vztah na dálku: jak na něj, aby jen tak neztroskotal
  21.01.18 | Láska
  Zdá se ti to neuvěřitelné nebo nesmyslné, že spolu dva lidé chodí, ale vlastně se
  Penis: 24 způsobů, jak si ho nejčastěji bereme do úst!
  Penis: 24 způsobů, jak si ho nejčastěji bereme do úst!
  21.01.18 | Láska » Intimita
  Nebudu zastírat - vymyslely jsme to v hospodě. Sestavily jsme seznam názvů, jak my české ženy,
  Sex na usmířenou: kdy má smysl a kdy se mu raději vyhnout
  Sex na usmířenou: kdy má smysl a kdy se mu raději vyhnout
  21.01.18 | Láska » Intimita
  Znáš to taky? Ten slastný pocit spalující vášně a touhy, která prostupuje

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády