• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Signály, že vaše tělo nutně potřebujete víc draslíku

  06.01.18 | Část: Zdraví, Zdravé stravování

  Bušení srdce i zácpa. Které „nevinné“ signály vaše tělo vysílá, když máte málo draslíku? Pozor si dejte i na svalovou slabost a únavu!

  Mít vyváženou stravu je nezbytné pro vyloučení zdravotních problémů souvisejících s určitými nutričními nedostatky. Vezměte si třeba draslík. Tento minerál je důležitý pro celou řadu věcí – od správné svalové kontrakce až po normální krevní tlak. Doopravdy ho máte dostatek? Tyhle varovné indikátory odhalí pravdu!
  Svalová slabost

  Jste stále unavení a chybí vám energie? Pravděpodobně se vám nedostává dostatečné množství draslíku. Jak již bylo řečeno, tento minerál je velmi důležitý pro opravu a fungování svalové soustavy. Zbavte tělo draslíku a skončíte s velmi slabými svaly. To je prostě zdravotní zákon.
  Křeče a bolesti svalů

  Kromě slabosti svalů, nedostatek draslíku může způsobit, že se setkáte s velkou svalovou bolestí a křečemi. Pravděpodobně na tyhle stavy budete trpět nejčastěji během dne a po skončení fyzické práce. Jezte potraviny bohaté na draslík, tím tyto problémy můžete odstranit.

  Pocity necitlivosti a brnění

  Ani pocity necitlivosti a brnění v pažích a dolních končetinách nevěstí nic dobrého. I tady to ukazuje na nedostatek draslíku, který je (kromě jiného) nezbytně důležitý pro udržení nervů ve špičkovém stavu.

  Vzhledem k tomu, že draslík napomáhá uvolnění stěn cév, je tato minerální látka ceněná i v souvislosti s kardiovaskulárním zdravím. Při nedostatečném množství draslíku ve stravě se vaše krevní cévy mohou zúžit, což vede ke zvýšení krevního tlaku.
  Bušení srdce

  Dalším příznakem souvisejícím s kardiovaskulárními příhodami, se kterým se můžete setkat, pokud máte nedostatek prvku se značkou K, je palpitace srdce (zvýšené uvědomování si srdečního rytmu, často spojené s pocitem neobvykle rychlého, pomalého či nepravidelného rytmu)

  Může být velmi děsivé, když cítíte, že vaše srdce nezvykle buší, nebo že snad vyskočí z hrudi. Dieta, která má nízký obsah draslíku, je pouze jedním z mnoha příčin problémů se srdcem, takže je velmi důležité, abyste svůj denní příjem draslíku kontrolovali.
  Závratě a mdloby

  Draslík je nezbytný pro správné kontrakce srdečních svalů. S jídelníčkem, který s ním moc nepočítá, vaše srdce nemusí být schopno efektivně pumpovat krev v celém těle – včetně mozku. To je důvod, proč máte tendenci mít závratě a mdloby.
  Zácpa

  Pravidelně trpíte zácpou? Existuje několik možných důvodů, proč tomu tak je. Na vině může být nedostatečný příjem tekutin, nízká pohybová aktivita, ale také málo draslíku. On se totiž stará i o správné fungování trávicího systému.

  Naštěstí existuje spousta potravin, které jsou na uvedený minerál bohaté. Mezi skvělé příklady patří brambory, banány, avokádo, sušené ovoce (meruňky, rozinky, fíky a broskve), sušená rajčata, ryby, mléko a tmavě zelená listová zelenina.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Sekce: Krása, Zdraví
   Okurka je svojí typickou vůní symbolem jarních a letních večeří a obědů… co se vám
   Skvělé tipy, jak zatočit s kocovinou!
   V římských dobách se osvěžený rosou vína a salátového oleje pojídal salát. Takto
   Dát si kávu – to vás napadne jako první, když potřebujete dodat energii. Jenže kofein je dobrý sluha,
  Máte problémy s usínáním? V noci se budíte a ráno vstáváte unavená?
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Co byste měla vědět o svém klitorisu
  Co byste měla vědět o svém klitorisu
  23.01.18 | Láska » Intimita
  Kdo jiný by měl znát ženské tělo než právě my ženy? Ovšem i přesto míváme v
  Sex je účinným lékem proti nespavosti, tvrdí odborníci
  Sex je účinným lékem proti nespavosti, tvrdí odborníci
  23.01.18 | Láska, Intimita
  Metod na navození spánku existuje celá spousta – prášky na předpis i bez něj,
  Zaječí sex: Jak ho v posteli odnaučit styl rychle a zběsile?
  Zaječí sex: Jak ho v posteli odnaučit styl rychle a zběsile?
  22.01.18 | Láska, Intimita
  Jako natažený na klíček. Chová se váš partner při milování trochu

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády