• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Trápí vás mdlé, suché vlasy, které
  My ženy prostě milujeme zkrášlovací produkty
  Čeká vás vánoční večírek či jiná
  Máte po těle kožní výrůstky a drobné bradavičky,
   Také vás každodenní pohled do zrcadla deptá

  Co se stane, když budete pít každý večer víno po dobu 20 dní?

  17.04.18 | Část: Zdraví

  Některé studie ukazují, že pití červeného vína každý den prospívá zdraví. Pomáhá tělu zbavit se toxinů a zlepšuje produktivitu mozku. Editorka jednoho zahraničního média se proto rozhodla zkusit tento experiment, aby zjistila, jaké bude mít denní konzumace vína účinky na její zdraví. Co se tedy stane s vašim tělem, když si každý den dáte sklenku vína?

  28letá žena sama sebe nenazývá fanouškem alkoholu. Dá si jej přibližně jednou týdně, většinou v pátek nebo sobotu, kdy chodí s kamarády do baru nebo pořádají domácí party. Občas se s někým potká na pivu i v týdnu. V rámci jejího experimentu se rozhodla pít každý den doma sklenici vína k večeři. Vybrala si k tomu kvalitní suché červené víno z Chile – podle některých odborníků a lékařů má právě suché červené víno nejpříznivější vliv na lidské zdraví. Každý den si prý všímala různých změn na jejím těle i náladě. A některé ji podle jejích slov skutečně překvapily.

  1. Problémy se spánkem

  Ačkoliv netrpí nespavostí a většinou usíná zhruba v 11 hodin, zhruba 2. nebo 3. den experimentu začala pociťovat problémy se spánkem, a to takové, že se probudila v noci a nemohla spát. Až po 10–15 minutách strávených projížděním svého telefonu konečně usnula. Na konci experimentu už spala normálně a žádné podobné problémy již neměla. Přesto si myslí, že alkohol ovlivnil její spánkový cyklus – usínala snadno, ale budila se v noci.

  2. Neschopnost soustředění

  Žena si každý den měřila krevní tlak, který byl po celou dobu normální a alkohol na něj neměl žádný vliv. Neměla ani jiné problémy, jako například potíže s dýcháním a podobně. Po skončení experimentu se přeci jen jeden problém objevil – poté, co přestala pít víno každý večer, se někdy cítila velice unavená a vyčerpaná a nedokázala se soustředit na práci.

  3. Výčitky svědomí

  Během experimentu se jí stávalo, že se v noci začala probouzet, protože měla žízeň. Musela si tak každý den před spaním chystat k posteli sklenici s vodou. První dny navíc měl silný pocit, že něco dělá něco špatně. To podle ní bylo způsobeno tím, že byla zvyklá pít pouze o víkendu s přáteli. Na druhou stranu nemusela čekat na speciální příležitost, každý den si mohla udělat vlastní minipátek s chutnou večeří a dobrým vínem. Nakonec si uvědomila, že není žádný důvod, aby měla výčitky svědomí. Cítila se lépe a začala si více užívat večery.

  4. Potkávání se pouze s lidmi, které chcete vidět

  Během experimentu se méně setkávala s lidmi venku v baru. Buď si své kamarády pozvala domů, nebo prostě nikam nešla a zůstala doma sama. Potkávala se tedy jen s lidmi, se kterými opravdu chtěla. Vzhledem k tomu, že je introvert, si to navíc doma užívala mnohem více. Víkendy se svými přáteli však nevynechávala, jen místo piva pila víno a v menším množství.

  5. Zhoršení pleti

  Kromě toho, že se jí podstatně zhoršila kvalita pleti, přibrala i pár kilo navíc. To bylo podle ní způsobeno nejspíš tím, že více času trávila doma a častěji jedla. Měla navíc tmavé kruhy pod očima kvůli zmiňovaným problémům se spánkem.

  Přestože zpočátku žena plánovala provádět tento experiment jeden měsíc, ukončila ho nakonec již po třech týdnech. Navzdory tomu, že zaznamenala několik pozitivních změn, převážily u ní ty záporné, které ji opravdu vyděsily. To nejdůležitější, co si z experimentu odnesla, je to, že by člověk neměl pít alkohol každý den, zároveň by ale neměl čekat na speciální příležitost, jak se uvolnit a zrelaxovat, když je vyčerpaný. Dobré víno a chutné jídlo v dobré společnosti je tím nejlepším způsobem, jak si užít večer. Platí však jedno dobře známé pravidlo: všeho s mírou.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Sekce: Zdraví
  Ze začátku chodíte na párty jako každý druhý a krátkou dobu na to se bez alkoholu ani neobejdete. Chcete
  Sekce: Láska
  Průšvih v práci, hádka s partnerem, rodinné neshody, finanční situace a další
  Vypadáš někdy ráno jako po flámu, i když jsi na žádném nebyla? Kouká na tebe ze zrcadla
   Nevěra byla, je a bude. Každý má na nevěru jiný pohled. Co když se ale přeci jen stane? Jak se k ní člověk
  Sekce: Zdraví
   Nemůžete usnout, budíte se uprostřed noci a druhý den jste vyčerpaní k smrti? Nejste sami! Podle odborníků se totiž
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Proč už vás partner sexuálně nepřitahuje?
  Proč už vás partner sexuálně nepřitahuje?
  14.12.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Poruchy sexuálního vzrušení mohou přicházet souběžně s tím, že vás partner
  Kdy je nutné si sex zakázat?
  Kdy je nutné si sex zakázat?
  14.12.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Rozkoš, vášeň, chemie, hormony, zážitky. To vše přináší intimní
  Dva signály, že večer (ne)chcete sex
  Dva signály, že večer (ne)chcete sex
  14.12.18 | Láska, Intimita
  Výborná večeře v luxusní restauraci ani svit svíček harmonii ve vztahu nezaručují. Co

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády