• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

    Trpké rysy, buldočí tváře… ať jim
    Tak banální věc jako holení nohou,
  Povislá horní víčka jsou problémem žen i mužů.
  Kudrnaté vlasy dávají jejich majitelkám obvykle

  Největší krize, kterými si projdou všichni, kdo drží dietu

  15.06.18 | Část: Zdraví, Diety

  Pokud nepatříte mezi těch pár šťastných, jimž příroda nadělila metabolismus, díky kterému se mohou ládovat od rána do večera a nepřiberou ani deko, víte, že samotné hubnutí, ale i udržování optimální váhy je dlouhodobý proces. Jak to ale vydržet?

  První problémy s odhodláním můžeme mít vlastně ještě dříve, než doopravdy hubnout začneme. Jsme sice pevně rozhodnutí, že se sebou „něco uděláme“, máme jasnou představu, jak se budeme stravovat a jakou pohybovou aktivitu si k dietě přidáme, ale pořád nějak nemůžeme začít.
  ...ale zítra už určitě začnu!
  Oblíbeným momentem bývá Nový rok – po silvestrovské noci je řadě z nás stejně tak špatně, že se na jídlo nemůžeme ani podívat, takže by to neměl být problém. Jenže najednou najdeme stovky důvodů, proč to vlastně nejde – po svátcích zbyla hromada cukroví a partner s dětmi to sami nemohou sníst, no přece se to nevyhodí, známí (rodiče, tchán s tchyní...) pořádají opožděný novoroční oběd, protože jste na svátky nemohli být s nimi, to nemůžete odmítnout, v práci toho máte se začátkem roku tolik, že o nějakém přemýšlení nad jídlem si můžete nechat jen zdát atd.
  Začátek změny životního stylu se tedy posune. Co třeba první únor, aby to bylo pěkně začátkem měsíce? Nebo spíš březen, abyste to pohodlně stihli do plavek? A co takhle červen, když je sezona ovoce a zeleniny? Nebo na podzim, abyste tělo připravili na to, že o letošních svátcích nebudete konzumovat všechno, co vás napadne...? A najednou jste zase u novoročního předsevzetí.
  Začít a vytrvat
  Jak tedy začít? Nejlépe hned. Věřte, že se vždycky najde nějaká událost, která se vám vaše odhodlání bude snažit nabourat – kolegové v práci či přátelé budou něco slavit v každém ročním období, na dovolenou se pravděpodobně také dostanete každý rok, starostí vám nejspíše také neubude, zkrátka každá doba je pro začátek hubnutí stejně vhodná a stejně těžká jako ta současná. Jaký smysl má tedy začátek změny životního stylu odkládat?
  Ale ani když začnete, nemáte ještě zaručený úspěch. Vytrvat v odhodlání je totiž také těžké. Musíte se připravit na to, že vám do něho bude neustále zasahovat vaše okolí (viz zmíněné oslavy, nedělní obědy apod.). Spousta dobrých duší vás bude přesvědčovat, že se nic nestane, když si jednou dopřejete k obědu vepřové se zelím, že si musíte ukrojit pořádný kus dortu, když ho upekly..., zkrátka o lidi ochotné vám do hlavy nasadit spoustu pochybovačných myšlenek není nikdy nouze. Navíc jste-li teprve na počátku svého snažení a viditelné výsledky se zatím nedostavily (protože to ani není fyzicky možné), může ve vás díky „dobře míněným radám“ začít hlodat červík pochybností typu „vždyť to stejně nemá cenu“.
  Jak z toho ven?
  V první řadě si musíte uvědomit, že snaha o zhubnutí (udržení si postavy, změnu životního stylu) je vaší osobní záležitostí – vašemu okolí do toho, s prominutím, nic není. Že odmítnete kus zákusku nebo pozvání na svatomartinskou husu s 8 knedlíky a nahradíte ji zeleninovým salátem s kuřecím plátkem, není urážkou, ale rozhodnutím, o němž jste přesvědčeni, že vám pomůže. Možná ty pochybovačné a přemlouvající hlasy pocházejí hlavně od lidí, kteří sami nedokázali své předsevzetí dodržet a cítí se lépe, pokud nahlodají i vás. Nedejte se.
  Pokud už vás přepadne krize a vy máte pocit, že ručička na váze stále neukazuje tolik, kolik by měla, že nutně musíte spořádat celou cukrárnu nebo že ze vší té zdravé výživy brzy zešílíte, zkuste se zamyslet nad pozitivy, která vám nový životní styl přinesl. No řekněte, není to příjemné, že vám po jídle není těžko, že už se díky pravidelnému pohybu nezadýcháváte, když máte vyjít po schodech do druhého patra, že do svého těla necpete množství nezdravých tuků, umělých barviv apod.? Copak byste tohle všechno chtěla zase vrátit?
  Zhubnutím to nekončí
  A že se vynaložené úsilí na vaší postavě zatím nijak zásadně neprojevuje? Možná očekáváte změnu příliš brzy, možná děláte někde nějakou chybu (kterou lze jednoduše nebo po poradě s odborníkem na výživu odstranit), ale rozhodně to neznamená, že je vaše snažení k ničemu. Musíte být zkrátka trpěliví – nabírání kil jde poměrně snadno, s jejich shazováním to zkrátka už tak lehké není. Ale budete-li vytrvalí (a třeba s pomocí odborníka), úspěch se dostaví.
  Pokud se vám opravdu povede zhubnout či zformovat postavu do vysněných křivek, nemělo by to pro vás být signálem, že je možné vrátit se ke starým zvykům. Udržet si postavu dá také práci. Motivace bývá podobná jako při jejím formování (copak se opravdu chci vrátit na váhu, ze které se mi podařilo utéct?), pokud však osvědčené rady nezabírají, hlavně ženám často pomáhá: „Opravdu mám dost peněz i vůle na to, abych si mohla dovolit znovu obměnit celý šatník?“

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Také si celý rok říkáte, že byste měla zhubnout, ale nějak se nemůžete odhodlat změnit svůj životní styl a
  Ačkoli by se mohlo zdát, že o hubnutí musí přeci vědět všichni všechno, spousta lidí věří
  Sekce: Zdraví, Diety
   Nejzdravější způsob, jak zhubnout, není ani v drastických dietách, ani v přehnaném cvičení.
  Sekce: Zdraví, Diety
   Do teď vám šlo shazování kil přímo ukázkově, ale najednou se ručička váhy delší
  Sekce: Zdraví, Diety
   Je to vážně těžké. Tak moc byste chtěla shodit, ale copak můžete za genetiku, nedostatek času nebo fakt, že nemáte v
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Tohle je 6 znaků, podle kterých poznáte, jestli jste závislí na sexu!
  Tohle je 6 znaků, podle kterých poznáte, jestli jste závislí na sexu!
  22.03.19 | Láska, Intimita
  Ano, i na sexu se dá vypěstovat závislost. A rozhodně nejde o nic příjemného  
  8 šokujících věcí, na které myslí každý muž při sexu.
  8 šokujících věcí, na které myslí každý muž při sexu.
  22.03.19 | Láska, Intimita
  Tak schválně, pánové, na co z toho nejvíce myslíte vy?  
  12 opravdových žen odhalilo, co dělá chlapy fantastické v posteli!
  12 opravdových žen odhalilo, co dělá chlapy fantastické v posteli!
  22.03.19 | Láska, Intimita
  Tak co, pánové, děláte nějakou z nich taky?  

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády