• dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • KRÁSA:

    My ženy prostě milujeme zkrášlovací produkty
    Čeká vás vánoční večírek či jiná
    Máte po těle kožní výrůstky a drobné bradavičky,
     Také vás každodenní pohled do zrcadla deptá
    Mít zdravé a hezké zuby je dobrá vizitka

    Zdravé hubnutí

    13.05.17 | Část: Zdraví

     Stále se perete s několika kilogramy, které se vás ne a ne pustit? Začněte hubnout zdravě...

    Na hubnutí neexistuje jeden univerzální recept, jelikož každý člověk je velice komplikovaná individualita a ne všichni jednoznačně reagují na určité podněty stejně. Obecně můžeme říci, že zdravé hubnutí je takové, které nezanechává trvalejší následky na našem těle.

    Zdravé hubnutí je dáno správnou volbou stravy a cvičení. Strava tvoří 70% zdravého hubnutí a zbylých 30% při hubnutí přisuzujeme správnému a dostatečnému cvičení. Mnoho lidí se ptá, zda mohou zhubnout i bez cvičení. Samozřejmě, že můžou, ale abychom měli správně tvarovanou postavu, je potřeba procvičovat různé partie těla. Jestli se nemůžete k cvičenít přinutit, přečtěte si článek Jak se donutit začít cvičit?

    Mnoho lidí dělá chybu v tom, že když hubnou, tak jí často málo či se snaží držet hladovky. To je špatně. Když člověk jí nedostatečně, tělo si začne každé sousto ukládat ve formě tuku na horší časy. A to samozřejmě není při hubnutí cílené. Naopak, každý kdo se rozhodne hubnout, chce, aby jeho tukové zásoby byly spalovány. Toho docílíme tak, že začneme jíst každé 2-3 hodiny v menších porcích. Metabolismus se tím nastartuje a začne přebytky spalovat.

    Samozřejmě je důležitý správný poměr mezi živinami. Měli bychom ubrat množství tuků a také sacharidů. Pokud nemá někdo s hubnutím velké zkušenosti, doporučuji navštívit odborníka přes výživu. Pod jeho vedením budete hubnout správně a nebudou Vám hrozit žádné komplikace. Může Vám doporučit i doplňky stravy, které by Vaše hubnutí měly podpořit.

    Důležitý je při hubnutí i pitný režim. Tělo tekutiny potřebuje. Měli bychom vypít 2-3 litry denně. Nejlepší volbou je samozřejmě neperlivá voda, zvolit můžeme také různé čaje, zředěné 100% džusy. Špatnou volbou jsou slazené limonády, alkoholické nápoje, káva, perlivé vody a jeden druh minerální vody. Perlivé vody obsahují oxid uhličitý, který dráždí trávicí trakt a navozuje nám pocit sytosti. Myslíme si, že jsme se již dostatečně napili, přitom tomu tak není. Jeden druh minerální vody by nám mohl způsobit ledvinové, močové či žlučníkové kameny, proto doporučuji minerálky střídat. Proč je dobré pít více vody, se dočtete v článku Hydratujte pleť zevnitř.

    Nedoporučuji ani jednostranné diety. Sice na nich zhubnete, ale po jejich ukončení většinou dochází k jo-jo efektu, což hubnoucí člověk špatně nese. Mnoho obézních lidí má i psychické problémy. Je to způsobené právě tím, že se neustále snaží zhubnout pomocí různých diet a následným přibíráním hmotnosti. Hubnutí pro ně znamená začarovaný kruh, což vede k depresím, izolaci a další konzumaci jídla. Vyhněte se proto jednostranným dietám a začněte měnit své jídelní zvyklosti. Jestli nevíte, jak na to, začněte hubnout s námi! O našem hubnutí se můžete dočíst v článku Hubneme s ABC Dietou.

    Co se týče cvičení, mělo by být zařazováno alespoň 3x týdně, trvat by mělo min. 30 minut. Právě po této době začne totiž tělo spalovat přebytečné tuky a spaluje je ještě asi 30 minut po cvičení. Důležité je před cvičením asi 1-2 hod. nejíst, taktéž i po cvičení.

    Cvičení je dobré zařazovat hned po probuzení, kdy tělo ještě nepřijalo žádnou energii, a proto spaluje ihned tukové rezervy. Pokud nemáte ráno na cvičení čas, zařaďte cvičení navečer a po jeho ukončení již nejezte. Posilovací cviky doporučuji zařazovat v odpoledních hodinách. 2 hod. po ukončení posilování bychom měli jíst kvalitní bílkoviny, menší množství sacharidů a zeleninu.

    Cvičení můžeme podpořit i tzv. fat burnery (např. přípravky, které obsahují L-Carnitin, kofein…), které nám napomáhají spalování tuků. Pokud nemáte na cvičení čas či máte nějaké zdravotní komplikace, které Vám mnoho pohybu nedovolí, zvolte alespoň rychlou chůzi.

    скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
    (hlasů: 0)
    Související články:
     Chcete zhubnout, dobře vypadat a být celkově v pohodě? Pak byste měli vyzkoušet osvědčený recept – a tím je
     Nebaví vás chodit do fitness centra, hodiny cvičení nestíháte, protože jsou v čas, kdy pracujete nebo chcete
    Sekce: Zdraví, Diety
     Jedná se o tzv. bílkovinnou dietu. Budete totiž jíst veskrze samé bílkoviny a žádné cukry.
    Sekce: Zdraví, Diety
     Existuje spousta mýtů, které kazí vaše hubnutí. Vybrali jsme sedm, o kterých možná
    Zdravě jíst, přiměřeně se hýbat a žít v duševní pohodě je návodem na dlouhý, spokojený život.
    Poznámky k článku:

    Sex a vztahy:

    Nečekané vysvětlení ženského orgasmu
    Nečekané vysvětlení ženského orgasmu
    10.12.18 | Láska, Intimita, Rodinná
    Ženský orgasmus je vysvětlován současnou zvýšenou aktivností několika mozkových center,
    Jak se ženy srovnávají s tím, když mají nedostatek orgasmu
    Jak se ženy srovnávají s tím, když mají nedostatek orgasmu
    10.12.18 | Láska, Intimita, Rodinná
    Vědci z Michiganské univerzity v USA provedli průzkum mezi ženami ve věku 18-28 let, aby zjistili, jak se staví k
    5 signálů, že ONA měla skutečný orgasmus
    5 signálů, že ONA měla skutečný orgasmus
    10.12.18 | Láska, Intimita, Rodinná
    Měla orgasmus, nebo ta celá bouře emocí byla jen kvalitní imitace? Jak rozpoznat pravdu, se dozvíte

    Počasí:

    POPULAR:

    Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
    Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
    28.10.16 | Krása, Kosmetika
    Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
    Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
    Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
    Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
    Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
    Jak udělat domeček pro panenky z papíru
    Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
    Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
    Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
    Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
    Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
    Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády