• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

   Říká se, že vlasy jsou korunkou naší
   Tisíce utracené za drahé krémy
  17.08.17 | Krása
   Kdy může rtěnka znamenat více než krásu? Když vám
  16.08.17 | Krása, Zdraví, Fitness
   Že vypadáme v upnutých šatech či vypasovaných
  15.08.17 | Krása, Parfémy
   Jistě si svůj život nedokážete představit bez parfémů. Ale

  Voda a lázně pro naše zdraví

  20.04.17 | Část: Zdraví | Zobrazeno: 217 |

  Voda a lázně pro naše zdraví

   České a moravské lázně prodělávají obrovskou renesanci a nabízejí procedury, o nichž se nejen našim babičkám či matkám ani nesnilo. Přitom hlavní roli hraje obyčejná voda.

  To kdyby Vincent Priessnitz tušil

   
  Kdo věří, že existuje něco tajemného mezi nebem a zemí, měl by se občas podívat i pod nohy. Vyprávět by o tom mohli návštěvníci Priessnitzových léčebných lázní. Zatímco by tady, na rozhranní dvou tektonických desek měli mít zdravotní problémy, trpět poruchami spánku nebo se trápit s potížemi se soustředěním, všichni tu spí jako pařezy a léčí si nejeden neduh.
   
  Odborníci tento jev přisuzují takzvaným dračím žilám, tedy geopatogenním zónám, které tu zpod zemského povrchu „vystřelují“ skladné ionty, druzí se domnívají, že je to dáno přílivem mořského vzduchu ze sousedního Polska, jiní razí teorii spojení unikátního jesenického klimatu a zdejších minerálních pramenů. V každém případě v Jeseníku pomáhají s nejrůznějšími neduhy nejstarší vodoléčebné lázně na světě. A s mimořádnými úspěchy, vždyť se tady léčili taková velikáni jako třeba ruský spisovatel N. V. Gogol nebo český režisér a herec Jan Kačer či muzikant Felix Slováček.
   
  Užít si zde můžete:
   
  aromatický tělový zábal s mořským i řasami - což je zpevňující tělový zábal s detoxikačním a anticelulitidním efektem.
   
  medovo-mléčný tělový zábal pro podporu elasticity pokožky
   
  anticelulitidní tělová kůra pro zpevnění kontur těla
   
  fitness wrap, což je detoxikační bahenní zábal, který vyhladí pokožku a zajišťuje silnou podporu  během diety nebo po těhotenství.
   
  Nebo je libo relaxační aromatická masáž a masáž energetizující?
   
  Voda pro zdravé srdce v Moravské bráně
   
  Triumfem lázní Teplice nad Bečvou je zdejší unikátní alkalická zemitá kyselka s vysokým obsahem oxidu uhličitého. Ta tu pacienty léčí již od poloviny šestnáctého století. Zdejší specialisté pomáhají hlavně srdci. A při tom se nevyhýbají ani nejmodernějším léčebným a preventivním metodám.
   
  Například chladové terapii v podobě polária. Chladová terapie používá účinek extrémních chladových hodnot v rozmezí minus 110 až 160°C. Kromě léčebných a rehabilitačních účinků polária lze očekávat i velmi dobrý kosmetický efekt této metody. V literatuře se také uvádí příznivé působení na psychické rozpoložení člověka a pozitivní efekt na sexuální apetenci.
   
  Optimální kůra by měla zahrnovat nejméně deset vstupů do polária, významné pozitivní účinky se dostavují již po čtvrtém až pátém pobytu. „Naše lázně se specializují na léčbu kardiovaskulárních chorob a nabízejí třeba pro muže zajímavé pobyty a procedury,“ představuje mužskou stránku lázní Teplice nad Bečvou primář MUDr. Jiří Leisser,. „Pobyt v lázních nabízí celou řadu příjemných léčebných a relaxačních procedur, které jsou na míru určeny lidem žijících vysokým pracovním tempem a tedy z hlediska kardiovaskulárních chorob nejohroženějších
   

  Kolik nás to bude stát? Přes léto je v teplickém poláriu akční sleva, takže pouhých 200,- Kč za jednu návštěvu. A další speciality Teplic nad Bečvou? Například pobyt proti celulitidě..

   

  Nejmladší moravské lázně léčí neduhy prehistorickou mořskou vodou

   

  Léčit si své neduhy za drahé peníze až k Mrtvému moři? Zbytečné, mořskou vodu v té nejvyšší kvalitě máme v nejnovějších moravských lázních, v Lednici. Specialitou a základním přírodním léčivým zdrojem lednických lázní je jodobromová voda nazývaná solanka, Ta má vysoký obsah jodových solí s poměrně nízkou mineralizací.

   

  Lednická solanka působí blahodárně na pohybové ústrojí, stavy po úrazech a operacích, na neurologické nemoci a nemocí oběhového systému, gynekologické potíže a stavy po popáleninách. Má výrazné celkové protizánětlivé a lokální hojivé účinky, podporuje výživu tkání, Účinným způsobem zlepšuje funkci cévního systému, přírodním způsobem desinfikuje, sublimuje (uvolňuje se do ovzduší) a tím blahodárně působí na dýchací cesty.

   

  Tip z lázní Lednice? „Jak se v našich lázních zvyšuje počet návštěvníků, tak pochopitelně vzrůstá i procento mužů,“ libuje si v posledních statistikách manažerka nejmladších moravských lázní v Lednici, Petra Bártková.
   
  Lázně Lednice mají právě pro pány připraveny speciální nabídky. Tou nejžádanější je olej Ylang-ylang, který se tu běžně pro muže (ale i pro ženy) přidává do koupelí. Působí totiž jako silné afrodiziakum. Takže mít s sebou v lázních Lednice po ruce partnerku je více než vhodné. A v rámci víkendu pro muže s názvem Knížecí lázeň tu nabízejí i další podpůrné prostředky. Například ochutnávku skvělých moravských vín, rašelinovou koupel, podvodní i klasickou masáž či peloidní zábal.
  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Sekce: Zdraví
   Využívání bylinek sahá až k samému základu lidské existence. Jednotlivá odvětví
  Sekce: Zdraví
   V dnešní době se člověk občas cítí nervózní, unavený, leckdy úplně
  Sekce: Zdraví
   Takový gel z dubové kůry si svoje místo v přírodní lékárničce rozhodně
  Sekce: Zdraví
   Nohy sotva táhnete, schody vám dávají zabrat a na kruhy pod očima potřebujete stále víc korektoru.
  Sekce: Krása
   Hydratace by měla být klíčovým bodem v péči o pleť, jako správný pečující prostředek
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  10 vět, kterými ho rozparádíte
  10 vět, kterými ho rozparádíte
  17.08.17 | Láska, Intimita
   Pro někoho není jednoduché vyslovit každou myšlenku nahlas. A přitom to může působit tak sexy!
  Největší mýty o sexu. Chceš znát pravdu?
  Největší mýty o sexu. Chceš znát pravdu?
  17.08.17 | Láska, Intimita
  Na velikosti nezáleží? Žena si neužije sex bez orgasmu? Porno sledují jen muži? Kolem sexu koluje
  Perfektní orgasmus? Jen s otevřenýma očima!
  Perfektní orgasmus? Jen s otevřenýma očima!
  16.08.17 | Láska, Intimita
   Kam se vám při sexu partner dívá nejčastěji? Myslíte, že to jsou prsa, boky,

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády