• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

   Říká se, že vlasy jsou korunkou naší
   Tisíce utracené za drahé krémy
  17.08.17 | Krása
   Kdy může rtěnka znamenat více než krásu? Když vám
  16.08.17 | Krása, Zdraví, Fitness
   Že vypadáme v upnutých šatech či vypasovaných
  15.08.17 | Krása, Parfémy
   Jistě si svůj život nedokážete představit bez parfémů. Ale

  Dieta sem, dieta tam

  10.08.17 | Část: Zdraví, Diety | Zobrazeno: 218 |

  Dieta sem, dieta tam

   Každou chvíli se někde objeví zaručená zpráva o zázračné dietě, která vás zbaví přebytečných kil a STOPROCENTNĚ funguje. Občas se sice zadaří, ale prakticky všechny, a to včetně těch, kterým lidé nejvíce věří, mají jen velmi krátkodobou účinnost.

  Kila se objeví stejně rychle jako zmizela. A vlivem jo-jo efektu, který je téměř pravidlem u zarytých krotitelek kilogramů, jich obvykle bývá ještě o pár navíc. Protože cokoliv držíte, musíte jednou pustit...

  Zónová dieta dbá na pravidelnost v jídle


  Velké nadšení před časem vyvolala takzvaná Zónová dieta. Hodně lidí po ní zhublo, ale vyžadovala cílevědomé a ukázněné jedince, kteří mají čas a chuť počítat kilojouly, protože při vysazení diety a návratu k běžnému typu stravování (tj. většinou nevyváženému), se kila opět usadila na svá obvyklá i zcela nová místa.

   

  Zónová dieta je založená na příjmu potravy s vyváženým poměrem sacharidů, bílkovin a tuků. Denně se konzumuje 40 procent sacharidů, 30 procent tuků a 30 procent bílkovin, přičemž žádné z jídel nesmí přesáhnout 2000 kilojoulů. Maximální časové rozpětí mezi jídly jsou 4 hodiny. Stravování vypadá docela sympaticky – jí se například drůbeží maso, mořské plody, ryby, celozrnné pečivo nebo zelenina. Při této dietě se nezakazuje najíst se i těsně před spaním. O čokoládě se v ní však nehovoří :-)

  Cambridgeská dieta bez ovoce a zeleniny


  Spousta lidí ztratila řádku kilogramů při takzvané Cambridgeské dietě. Její systém spočívá v konzumaci instantních potravin jako jsou různé koktejly, polévky nebo tyčinky. Každý den tři výrobky podle své chuti. Denní kalorický příjem se tak pohybuje kolem 2000 kj.

   

  Podle doporučení odborníků je to však málo, protože organismus hubnoucích lidí potřebuje minimální příjem kolem 5000 kJ. Jo-jo efekt je tak nevyhnutelný, jelikož dieta se nezaměřuje na zlepšení stravovacích návyků. Je vhodná pro extrémně obézní ženy, avšak kvůli absenci ovoce a zeleniny se nedá říct, že by byla zdravá. "Oblíbili" si ji zejména Američané.

  Atkinsonova dieta preferuje tuky a bílkoviny


  Na Atkinsonovu dietu se většina Čechů dívá podezíravě. I když své příznivce si také našla. Nesmí se při ní totiž hladovět. Základní zásady hlásají jíst přiměřené porce, což je občas těžko odhadnutelné. Atkinsonova dieta je na kordy se sacharidy, proto její příznivci zapomenou na rýži, pečivo z bílé mouky, brambory a především cukr. Nepovolují se dokonce ani banány, melouny nebo sladká zelenina. Kupodivu je dieta vstřícná k čokoládě (bez cukru), oleji a mléčným výrobkům, také doporučuje maso, mléko a vejce.

   

  Obézní Američané jsou Atkinsonovou dietou nadšeni, neboť ručička váhy po čase skutečně míří dolů. Svaly se totiž mění v tuk, který méně váží, ale také spálí méně energie. Jo-jo efekt je téměř stoprocentní. Nízká konzumace zeleniny a mnoho tučného masa zdraví příliš nepodpoří.

  Dieta podle krevních skupin


  Dieta podle krevních skupin je založena na tvrzení, že pro každou krevní skupinu existují ty správné potraviny a naopak také ty, které tělu škodí a způsobují obezitu.

  Nositelé skupiny 0 mají podle tohoto schématu stravování konzumovat ryby, dýňová semínka, fazole, rýži, bílé maso, ovoce a zeleninu. Tabu jsou pro ně obilniny, brambory, mléčné výrobky, losos, husa, ořechy s výjimkou vlašských nebo mák.

  Lidé, kteří mají krevní skupinu typu A, mohou s klidem jíst obilniny, rostlinnou stravu, sladkovodní ryby, semínka, luštěniny, rýži, kávu a také červené víno. Zapomenout mohou na mléčné výrobky, maso, uzeniny, tuky a plody moře.

  Nositelé „béčka“ mohou baštit mléčné výrobky, vejce, ryby, rýži a zeleninu, avšak žádné obilniny, vepřové maso, drůbež, čočku a mořské plody.

  Kombinace krve AB vyžaduje obilniny a rostlinnou stravu, mléčné výrobky, vejce, králičí a jehněčí maso, ovoce, zeleninu, ryby a ořechy. Zato žádné hovězí, vepřové, máslo, kukuřici a plísňové sýry.

  Máte v tom zmatek a nevěříte, že to funguje? Nejste sami :-) Studie účinnosti skutečně neexistují. Ale můžete to vyzkoušet...

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Sekce: Zdraví, Diety
   Atkinsova dieta byla svého času nesmírně populární, už jen proto, že při ní můžete jíst pečené
  Sekce: Zdraví, Diety
   Dietní režim podle francouzského experta na výživu Pierra Dukana se stal ve světě téměř stejně slavným jako
   Většina lidí u dělené stravy oceňuje, že žádná potravina není zakázaná. Lidé,
  Sekce: Zdraví, Diety
    Hovoříme-li o proteinové dietě, máme na mysli způsob stravování, který zajistí ve
  Když se bavíme o dobře vyváženou stravu, máme na mysli, že jídlo subjekt musí obdržet všechny
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  10 vět, kterými ho rozparádíte
  10 vět, kterými ho rozparádíte
  17.08.17 | Láska, Intimita
   Pro někoho není jednoduché vyslovit každou myšlenku nahlas. A přitom to může působit tak sexy!
  Největší mýty o sexu. Chceš znát pravdu?
  Největší mýty o sexu. Chceš znát pravdu?
  17.08.17 | Láska, Intimita
  Na velikosti nezáleží? Žena si neužije sex bez orgasmu? Porno sledují jen muži? Kolem sexu koluje
  Perfektní orgasmus? Jen s otevřenýma očima!
  Perfektní orgasmus? Jen s otevřenýma očima!
  16.08.17 | Láska, Intimita
   Kam se vám při sexu partner dívá nejčastěji? Myslíte, že to jsou prsa, boky,

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády