KRÁSA:

12.11.19 | Krása / Péče o tělo
Pomalu se otepluje a my s chutí vytahujeme ze skříní své jarní kostýmky, sukně
12.11.19 | Krása
Všichni ho vychvalují až do nebe. Na internetu snad nenajdeš jedinou negativní
11.11.19 | Krása
  Známe to každá. Opakované řinčení budíku, vyděšený pohled do zrcadla a
09.11.19 | Krása / Péče o tělo
Chcete úžasné nohy? Vypijte si nejdříve turka! Právě kávová sedlina je totiž
07.11.19 | Krása / Manikúra
  Mnoho dnešních žen propadlo gelové či akrylové manikúře. Bohužel tento ne

To kazí náš život v práci?

02.08.16 | Sekce: KARIÉRA / Hledání práce |

Problémy v práci se často stávají pro nás zdroj konstantního napětí a stresu

Nelze vyrovnat se s psychicky nepříjemné situaci, že jsme se setkali se nervově zhroutil, nebo oheň, někdy dokonce museli spouštět nové možnosti zaměstnanosti. Mezitím, ne vždy takový problém je vážný a nepoddajný. Záležitost může být právě v našem přístupu k němu.
Pojďme se podívat na to častěji stěžují na zaměstnance.

Nízké mzdy

To je hlavní důvod, proč jsme v práci cítit nepříjemně a často odmítány. Myslíme si, že jsme si neváží a špatně zacházeno.

Ve skutečnosti, v práci za nízké mzdy může také plusy. Například, vhodný plán a ne příliš zodpovědnost. Vystřelil a snažil se dostat na jiné místo, můžeme zjistit, že, ačkoli tam je plat a až dvakrát, "brázdí" bude mít čtyřikrát tolik, a dokonce i recyklovat přesčas. Muset dojíždět do kanceláře, zatímco na předchozí místo, které by mohly přijít do práce každý den.

Někdy, když se vám nelíbí, platby, dost mluvit s vedením. Zvláště pokud pracujete v organizaci, na dlouhou dobu a funguje dobře. Je možné, že problém s nárůstem okamžitě vyřešen.

 

Docela dost obyčejných lidí spokojeni nadřízené. Mnozí si stěžují, že jejich šéf v každém případě "spread rot" niggles sil udělat více práce, než by měli o příspěvek, atd.

Ve skutečnosti, heads-tyran, samozřejmě, není neobvyklé, ale nevnímají žádné bolestivé a pokyny. Možná, že váš šéf chce jen zaměstnanci dodržovat pracovní kázeň a práce. Bohužel, to je často vnímána jako poslední známky útlaku vedení a způsobuje vážné napětí nebo touhu odstoupit. Ale je to jen pracovní moment ... A není to, že nové místo bude loajální a nadřízení dostatečně.

 

Intriky, pomluvy, intriky v pracovním prostředí, je jasné, nepřidáváme pozitivní emoce. A nepříjemné situace změní práci na mouku.

Ve skutečnosti, v jakékoli skupině má své "spodní proudy". Zkuste to vzít filozoficky. A co je nejdůležitější - neumožňují zapojit se do konfliktů, ne zamítl jazyk a méně mluvit o sobě, protože není známo, jak se bude používat ... Nakonec jste sem do práce, ne intrik.

Problémy s podřízenosti

Mnozí zaměstnanci musí pracovat napínal pod šéfem, který je mnohem mladší ve věku, nebo kolektivní, ve kterém většina kolegů je mnohem mladší nebo starší než oni sami.

Ve skutečnosti, na papíře, my všichni držet určité pozice, a proto je nutné, aby v souladu s oficiálním podřízenosti. Viz muže podle jeho úředních povinností, a nestárnou. Koneckonců, nemusíte mít svatbu si s ním hrát a dělat společné věci. Stejně to pouze v případě, že nebudete zasahovat s různými předsudky.

Nepříjemné partnery a zákazníky

Pokud jste ve službě musí jednat, nebo sloužit klientelu, pravděpodobně víte, že to není cukr, se můžete setkat s rozmary, nedorozumění a dokonce úplné neschopnosti.

Ve skutečnosti žádná náhoda, tak často v požadavcích na kandidáty na pozici, řekněme, správce, napište "toleranci stresu". To může být jedna a ta samá situace zacházeno odlišně: na někoho, kdo v rozporu s obchodním partnerem nebo klienta - konec světa, ale pro někoho, kdo - o nic víc, než jen pracovní okamžik. Ber to jako součást své práce, a ne něco neobvyklého. Pokud přijmete takové "pracovní situaci" moc k srdci, pak je možné, že tato práce pro vás prostě nesedí.

Mobbing

Bohužel, honit jednoho nebo více zaměstnanců v naší době nejsou neobvyklé. To se děje z různých důvodů: Předpokládám, že zaměstnanec měl problémy se svým nadřízeným nebo respektovaného člena týmu, on je někdo zakopl, on svárlivý charakter, nebo prostě nefunguje dobře, protože to, co jiní jsou nuceni přijmout vinu ... Tato situace může trvat měsíce nebo dokonce let. Obvykle to končí propuštěním z podnětu, nebo na vlastní pěst.

Ve skutečnosti, propuštění zde není jediná možnost. Velmi často děláme nesprávné závěry o příčinách šikany, nebo prostě neuvědomují, proč bojkotovat. Změňte své chování, nebo alespoň omluvil, můžeme také změnit postoj k nám kolegové. Za prvé, pojďme mluvit "srdce k srdci" se iniciátor mobbingu nebo tak zaměstnanců, kteří jsou v týmu nejrespektovanějších a zjistit příčiny šikany. Pak bude jasné, zda se má napsat dopis s rezignací nebo ještě není pozdě na to, pokusit se opravit něco.

Nemilovaná práce

Ne vždy práce nám dává potěšení. Někteří rezignují na to, že musíme pracovat pro peníze, jiné pro roky tahání popruh nesnesitelné, vidět žádná cesta ven ... změně zaměstnání není vždy možné.

Ve skutečnosti stačí změnit svůj postoj k nenáviděné práci, aby bylo snesitelnější. I v nejvíce nezajímavé, nudné a těžké pracovní nutně mít nějaké plusy. Pokuste se je najít. Stále můžete hrát hru s "Přineste výsledek." Často se domníváme, že, jakmile budou dokončeny práce není jako můžete pracovat při nízkém tlaku, nedbale. Je zřejmé, že tato nepřináší radost ani nám, nebo nadřízené. Snažte se získat dobré výsledky alespoň ze "sportu". A je možné, že spokojenost s prací se bude zvyšovat.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Zdraví
Každá žena alespoň jednou v životě setkání s nevysvětlitelná bolest na hrudi, ale většina z nich

Když se bavíme o dobře vyváženou stravu, máme na mysli, že jídlo subjekt musí obdržet všechny

Sekce: Láska / Intimita
Dieta, strava ... Kolem jedné diety! Samozřejmě, že výsledek stojí za to: vzdálený maják nám troubit

Černá a barevné, matné nebo lesklé, vzorované nebo bez ... Good punčocháče - povinný atribut módy na podzim, zimu a jaro. Malý detail stylu můžete

Neříkej, že žena je více osobitější, než člověka) Nejnovější taky může dát skutečný koncert,
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Proč v nás hádky vyvolávají sexuální napětí
Proč v nás hádky vyvolávají sexuální napětí
12.11.19 | Láska / Intimita
  Určitě to znáte samy. Situace, kdy po hádkách máte chuť svého partnera vytrestat mlčením či nepříjemnou atmosférou, místo toho
Vědci tvrdí, že páry, které se spolu často hádají, se opravdu milují.
Vědci tvrdí, že páry, které se spolu často hádají, se opravdu milují.
12.11.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Podle nových studií, až 44 % sezdaných párů věří, že dohadování se více než jednou týdně jim pomáhá udržet zdravý a produktivní
Co všechno se ti může stát při sexu? Někdy se pobavíš, jindy jde o život!
Co všechno se ti může stát při sexu? Někdy se pobavíš, jindy jde o život!
12.11.19 | Láska / Intimita
Že je sex naprosto bezpečná aktivita? Vždyť jde při něm skoro o život! Pokud tě jako největší riziko napadly všemožné pohlavní
5 pravidel pro sex v práci
5 pravidel pro sex v práci
12.11.19 | Láska / Intimita
Máte v práci neodolatelného kolegu, kterého svlékáte očima, jen se kolem vás mihne? Přehráváte si v hlavě ty nejúžasnější plány,

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády