KRÁSA:

 Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy vyměňují
Povislá horní víčka jsou problémem žen i mužů. Kromě toho, že je vnímáme jako
15.10.19 | Krása / Kosmetika
   Stav naší pokožky, a zejména pak pleti, vypovídá o stavu našich vnitřních
11.10.19 | Krása / Péče o vlasy
   Dokonalé vlasy – to je sen každé z nás, ale realita bývá bohužel jiná.
10.10.19 | Krása / Péče o vlasy
  Krásný šperk se stává naší součástí, a tak není divu, že se nám ho vůbec

Změna barvy vlasů

10.05.17 | Sekce: Krása / Péče o vlasy |

 Někdy přijde touha změnit se od podlahy, tedy přesněji, od hlavy. Změna barvy vlasů je tím nejjednodušším, co můžeme udělat pro velký efekt. Ovšem jen zdánlivě. Uvažujete-li o nějaké takové změně, je tento článek určen právě vám…

Tady je poněkud obtížnější ta chemická výroba světlejší barvy a v každém případě byste se měla svěřit do rukou odborníka, zejména, chcete-li zesvětlit o více než dva či tři odstíny, tam by domácí odbarvování nemuselo dopadnout dobře. Velmi tmavé vlasy mohou na nevhodně zvolenou blond barvu reagovat rezavým odstínem, který ovšem nevypadá nijak atraktivně. Naopak, všem dává najevo, že jste se pokusila býti neúspěšnou blondýnkou. Kadeřníci dokonce radí takovouto změnu dělat postupně. Tedy nejprve zesvětlit vlasy o odstín či dva a poté za určitý čas opět zesvětlit o další odstíny. Tento postup je šetrnější, vyhneme se poničení vlasů a nežádoucímu barevnému účinku a hlavně si sama na sebe zvykneme lépe. Několik rad jak docílit zařívé blond barvy najdete v článku Oslnivá blond.
Při této změně však berte v potaz také barvu svého obočí. Bílé vlasy a černé obočí je do očí bijící, takže obočí je třeba také zesvětlit, je-li tento kontrast příliš velký. A vhodné je posoudit i nový odstín vlasů a barvu vašich očí či pleti, aby výsledek nevypadal nepřirozeně.


Ze světlé na tmavou


Tady je o něco jednodušší barvení vlasů, protože tmavá barva není tak riziková. Přesto, obarvení z blond na černo, jako rozdíl nejextrémnější, je docela oříšek a tak chcete-li se ztmavit více, poraďte se s odborníkem či se „ztmavujte“ postupně, jako je to uvedeno v prvním příkladě.
Při této změně však berte v potaz také svůj barevný tip. Jste-li vyloženě světlý typ, můžete v tmavé barvě vypadat ještě více „vybledle“, nepřirozeně bude také vypadat kombinace světlého obočí a havraních vlasů. Při této změně si můžete dovolit výraznější líčení, ale vše je velmi individuální a tak musíte postupovat citlivě.


Líčení – čas ke změně


Bylo by chybou si myslet, že změníte barvu vlasů a můžete zůstat u svého starého stylu líčení. Radikální změna barevného typu si žádá i změnu líčení. Například silné černé linky mohou vypadat u někoho skvěle, má-li černé vlasy, u blondýnky by již vypadaly příliš lascivně. Pozor si dejte také na zrádnou změnu k rezavým odstínům. Potom mohou černě nalíčené oči vypadat tvrdě a je lépe linky změnit za hnědavé odstíny a dovolit si můžete i jiné oční stíny, které by měly ladit s barvou vašich vlasů, a výběr rtěnky bude v této chvíli také jiný. 

Aby nedošlo k omylu


Abyste se vyhnula nepříjemnému překvapení a ztrátě iluzí, před takovouto změnou se poraďte nejlépe s vizážistkou nebo kadeřnicí či kosmetičkou. Tak se na vás podívá někdo nestranný, neovlivněný vaší nevýslovnou touhou být jiná, nejlépe úplně jiná. Jestli si barvíte vlasy sama doma, podívejte se na rady, jak docílit správné barvy, v článku Barvení vlasů.


Informujte se také o možnostech případné nápravy způsobených škod. Jak se lze zbavit odbarvených vlasů, jak je lze opět nabarvit na původní odstín? Jde to vůbec?


Pomoci mohou také programy na internetu, které na vaší vložené fotografii provedou vaší virtuální proměnu, včetně barvy vlasů či střihu. Je to sice trochu sci-fi, protože realitu zdaleka nemohou vystihnout, ale pro hrubou představu to stačí.


Tak hodně štěstí!

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Krása / Kosmetika
 Upravené obočí zjemňuje váš celkový vzhled. Možná to znáte. Když se stane, že opomenete tuto

 Domácí barvení vlasů nemusí být problém.

 „Není ošklivých žen, jsou jen ženy, které nevědí, jak se učinit krásnými“. To je

Sekce: Krása / Kosmetika
 Blondýnky. Vtipy zatracované, ale téměř každým mužem obdivované. Jemně bledá kůže s nádechem

 Chcete mít dokonalou barvu vlasů, a přitom za ni nezaplatit nehoráznou sumu u kadeřníka? Pak oceníte několik rad,
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

4 rozdíly mezi normálním sexem a pornem!
4 rozdíly mezi normálním sexem a pornem!
22.10.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  4 věci z porna, které nejsou tak běžné, jak by se mohlo zdát.  
Jsou frigidní, nebo to partner neumí?
Jsou frigidní, nebo to partner neumí?
22.10.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Frigidita je samozřejmě reálný problém, ale je těžké odhadnout, jestli je nechuť k sexu způsobena opravdu touto dysfunkcí, nebo
Orgasmus na několik způsobů: Znáte všechny?
Orgasmus na několik způsobů: Znáte všechny?
22.10.19 | Láska / Intimita
  Nic vás neuvolní tak, jako přicházející rozkoš, která doznívá a rezonuje celým tělem. Myslíte si, že orgasmus je jenom jeden?
Pane, pojďte se seznámit…
Pane, pojďte se seznámit…
22.10.19 | Láska
  Jak jsem slíbila, vyzkoušela jsem se seznámit přes seznamovací agenturu a přiznávám se, že jsem v rozpacích. Nevím, jak se s

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády