KRÁSA:

21.09.19 | Krása / Péče o vlasy
  Chceš popohnat růst vlasů, dodat jim lesk, zbavit se lupů či zacelit
21.09.19 | Krása
  Na molu, v časopisech či v reklamních kampaních jasně vede extrémní štíhlost.
20.09.19 | Krása
Jak docílit sametově hebké pokožky? Jak dodat vlasům větší lesk? Či jak
09.09.19 | Krása / Péče o vlasy
  Ráda byste se chlubila sexy hřívou, jenomže místo toho vám matka příroda
05.09.19 | Krása / Péče o tělo
Toužíte po opálené pokožce, ale nechcete své tělo vystavovat škodlivým

Péče o pleť nemusí být složitá

24.08.19 | Sekce: Krása / Péče o obličej |

Vzhled sebekrásnější ženy může degradovat jakýkoli problém s pletí. Právě obličej je nejvíce na očích veřejnosti a i ty o něj určitě pečuješ. Otázkou zůstává, jestli tak činíš správně, anebo naopak špatně.

Mnohé ženy se snaží najít ty nejdražší prostředky, které pak aplikují v pravidelných intervalech na povrch pleti. Ne vždy se ale jedná o správnou volbu. Některé i nejmodernější preparáty nemusejí konkrétnímu typu pleti svědčit. I proto se v následujících řádcích zaměříme na to, co všechno se vyplatí činit, aby pleť vypadala svěže a krásně za každých podmínek.
Správný jídelníček

Strava má vliv prakticky na všechno a kvalita pleti není žádnou výjimkou. Jinými slovy jsi skutečně to, co jíš. Pokud bude tvůj jídelníček obsahovat vysoké procento soli, tuků a také cukrů, můžeš se spolehnout na nevábný vzhled pokožky a pleti také. Optimální je jídelníček obsahující spousty ovoce a zeleniny. Vláknina působí na zažívání člověka pozitivně. Rozhodně není od věci pokusit se jídelníček změnit. Když navíc všechno zkombinuješ ještě s dostatečným množstvím pohybu, můžeš se dostat k celkově mnohem lepší tělesné kondici.
Povolený vitamínový doping

Výraz doping působí na první pohled poněkud hanlivě. Jestliže ale zvolíš povolené prostředky, máš šanci dostat svou pleť do stavu, po němž prahne kdejaká žena. Jak již bylo řečeno, optimální volbou je ovoce a zelenina. A která dodá tvé pleti potřebné vitamíny? Tak například špenát, brokolice, jahody, červená řepa, mrkev nebo grapefruity. Výborné jsou takovéto přírodní vitamíny v ryze přirozeném stavu, nicméně klidně si můžeš vylisovat čerstvou vitamínovou bombu v podobě šťávy. S moderními lisy to nebude nijak náročné.

Tolik potřebná voda

Voda je pro fungování lidského organismu doslova alfou i omegou. Mnohdy se na ni ale bohužel zapomíná, což vede nejen k maximalizaci únavy, ale také k celkově nízké kvalitě pokožky. Pleť je nadměrně vysušená a její vzhled není optimální. Obecně se tvrdí, že by člověk měl za den vypít přibližně okolo 2 litrů vody. Výbornou volbu je, když si do vody vymačkáš citron a přidáš na osvěžení mátu. Vnitřní a vnější hydratace jsou propojeny. Kůži je třeba také hydratovat právě zvenčí, čemuž se věnují mnohé firmy vyrábějící speciální hydratační látky. Kombinace horka a chladu naší pokožce také příliš nepřidá na kráse. V zimě je proto nezbytné natírat její povrch krémy proti mrazu a v létě naopak krémy opalovacími.
Čištění pleti jako základ

Během dne je naše pleť vystavena spoustě nepřirozených a nepříznivých faktorů. Na mysli máme především prach a jeho malé částečky, které se usazují v pórech. Jestliže se chceš vyvarovat vzniku nepříjemných boláků a pupínků, které nepochybně hyzdí pleť, používej speciální čisticí přípravky. Ty se pouze nanesou na povrch pleti ve dvou krocích. Tím prvním je nanesení mycí emulze. Ta je schopna eliminovat mnohé nečistoty usazené na povrchu pleti. Využít můžeš také služeb micelární vody. Následně bys měla vybrat krém pro svou specifickou pleť. Určitě se podívej na slevové kupony na Buykers.com . Sehnat se tu dají s výraznou slevou.
Důležitou roli hraje i genetika

Zapomenout bychom neměli ani na fakt, že za veškerými problémy mohou stát genetické dispozice konkrétního člověka. Akné a další nepříjemná onemocnění mohou být zakódována přímo v genetické informaci. I proto se v určitých případech doporučuje návštěva dermatologa. Kožní lékař jasně stanoví diagnózu a následně také doporučí konkrétní typ kosmetiky, který by se právě tobě hodil. Tak získáš jistotu, že se vydáš správným směrem, co se péče o pleť týče.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Přetáhla jsi večer akci, party nebo firemní večírek a ráno se děsíš pohledu do zrcadla? Co dělat, když

Pokud se chcete dopracovat ke krásné pleti, měla byste dodržovat pár pravidel.

Sekce: Krása
 Síla přírodních živlů vám dopomůže ke krásné pleti.

Sekce: Krása / Kosmetika
 Jaké existují druhy peelingů a jak působí?

Přetáhla jsi večer akci, party nebo firemní večírek a ráno se děsíš pohledu do zrcadla? Co dělat, když
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Kouření může zmenšovat penis
Kouření může zmenšovat penis
21.09.19 | Láska / Intimita
  Kouříte jednu za druhou? Pak byste měli hodně zvážit, jestli jsou pro vás cigarety důležitější než velký penis a erekce.  
Exhibicionistky a jiné sexuální výtržnice.
Exhibicionistky a jiné sexuální výtržnice.
21.09.19 | Láska / Intimita
  Jedna z častých otázek, kterou sexuologové dostávají na svých přednáškách? Lidi zajímá, jestli existují sexuálně dravé ženy,
Cvičení pro lepší sex
Cvičení pro lepší sex
21.09.19 | Láska / Intimita
  S přibývajícím věkem svaly ochabují, pokud je neposilujeme. Výjimkou nejsou ani svaly poševní – a právě na ty se při cvičení
Lidé se dělí podle čtyř základních sexuálních osobností
Lidé se dělí podle čtyř základních sexuálních osobností
21.09.19 | Láska / Intimita
   Tak jako existují čtyři základní temperamenty osobností, existují také čtyři základní osobností rysy člověka v sexu. A každý

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády