KRÁSA:

10.12.19 | Krása / Péče o vlasy
  Trápí vás mdlé, suché vlasy, které postrádají lesk a vitalitu? Přečtěte si o
09.12.19 | Krása / Péče o tělo
  Holení žiletkou může být energeticky i časově namáhavá práce. A co teprve
09.12.19 | Krása / Péče o tělo
Trápí vás pomerančová kůže, která se bez vašeho souhlasu „zabydlela“ na vašich
Pokud se chcete dopracovat ke krásné pleti, měla byste dodržovat pár pravidel.
08.12.19 | Krása / Péče o vlasy
Kajenský pepř proti vypadávání vlasů, vodka pro extra lesk, nebo koupací čepice

Nejsi spokojená se svými poklady? Augmentace prsou je řešení

26.04.18 | Sekce: Krása / Péče o tělo |

Malá, nesouměrná nebo pokleslá. Je úplně jedno, jaký důvod máš zrovna ty k tomu, že se před zrcadlo nechceš postavit nahá. Bohužel nedostatek, který v horních partiích těla pozoruješ, může mít negativní dopady i na tvou psychiku.

Zkrátka a dobře jsme ženy a vidíme na sobě každou, byť i sebemenší nedokonalost. Stokrát nám může někdo opakovat, jak jsme dokonalé, krásné a bez jakékoli chybičky. Pokud to tak nevnímáme my samy, nikdy nebudeme vnitřně spokojené. Naštěstí nám v některých případech dokáže pomoci moderní estetická medicína.
Modelace prsů s augmentací má svá rizika

Ženská prsa se během života mění zejména následkem těhotenství a kojení, kdy dochází k úbytku prsní žlázy a prsa tak mohou změnit objem i tvar. Existují případy, kdy se radikálně zmenší, nebo dokonce vyprázdní a poklesnou. Některé ženy tak mají dojem, že přišly o svou ženskost a chtějí svá pevná prsa zpátky.

Řešením je v tomto případě modelace prsů s augmentací. Tu samozřejmě nevyužívají pouze ženy po dětech, ale i bezdětné dívky, které třeba nejsou spokojené s velikostí svých prsou či jejich viditelnou asymetrií.

Stejně jako kterákoli jiná operace, i augmentace prsou má svá rizika. Ta ale můžeš zmírnit výběrem bezpečných prsních implantátů, specializované kliniky a v neposlední řadě také předoperačním opatřením i vhodnou péčí po samotném zákroku.

3 kroky k úspěchu a krásným prsům

Prvním krokem k minimalizaci rizika spojeného se zvětšením prsou patří výběr vhodných implantátů. Mezi nejrozšířenější a celosvětově nejkvalitnější patří prsní implantáty Motiva. Ty se vyznačují nejen vysokým stupněm bezpečnosti, ale také bohatou škálou velikostí, což dovoluje plastickým chirurgům splnit požadavky i těch nejnáročnějších klientek. Silikonové implantáty Motiva jsou na našem trhu již více než 30 let a splňují ty nejpřísnější normy i certifikace ISO, CE a FDA.

Druhým krokem je správný výběr kliniky a operatéra, který bude mít tvá nová prsa na starosti. Tady nehraje roli cena, ale reference, atestace, praxe a erudice lékaře. Existují dokonce i seznamy atestovaných lékařů, kteří augmentaci provádějí, a z těch bys měla vybírat. Nejcennější je v tomto případě samozřejmě osobní doporučení, vedle ale nešlápneš ani tehdy, když se podíváš na fotky před zákrokem a po něm a na vyjádření klientek, které již augmentaci podstoupily.

Třetím – neméně důležitým krokem je předoperační opatření a důsledná pooperační péče. Před operací probíhá konzultace s lékařem, s nímž se domluvíš na vhodné velikosti implantátu a dalších podrobnostech. Čeká tě samozřejmě série předoperačních vyšetření, která mají vyloučit možná zdravotní rizika a komplikace. Měsíc před operací je zakázáno užívat léky snižující srážlivost krve. Další informace o předoperační péči dostaneš od svého operatéra, který bude zákrok provádět.

Po operaci zůstáváš několik dnů v péči lékařů. Po propuštění do domácího prostředí není několik dnů (zpravidla 7-14) doporučováno prsa často omývat, zvedat těžké předměty, nebo se dokonce zapojit zpátky do pracovního procesu. Důležité je pravidelné nošení pooperační podprsenky nebo podpůrné bandáže. Za dva až tři měsíce je považován výsledek za trvalý a ty můžeš svá nová prsa konečně ve vší parádě obdivovat.
Neděláme to pro ostatní, ale pro sebe

Závěrem doplníme, že rozhodnutí pro plastiku prsou by mělo za všech okolností zůstávat pouze na tobě. Chtít větší nebo plnější prsa pro někoho jiného do budoucna obvykle nic dobrého nepřinese. To by sis měla uvědomit ještě před tím, než o možnostech augmentace začneš vůbec uvažovat. Jedině tak můžeš být s výsledkem vnitřně spokojená.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska / Intimita
Zatímco spousta žen neustále řeší malé poprsí, přibývá žen, které řeší

Sekce: Zdraví
Všude se o tom mluví, píše a možná máš i nějakou ženu ve svém okolí,

Ňadra patří mezi nejsmyslnější místa na ženském těle. Tento symbol ženskosti a sexuality byl původně určen

Párkrát jsem se tak zamyslela a říkala si, jak by bylo hezké mít upravené tohle a taky tamto, když už tu máme tak skvělý vynález, jako jsou plastické

Prsa. Těžko říci, kdo na ně více myslí, zda muži, kteří je obdivují, anebo my ženy, které
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Lubrikační gely a masážní oleje. Základní výbava vašeho muže
Lubrikační gely a masážní oleje. Základní výbava vašeho muže
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Mnoho milenců považuje lubrikační gel za nepostradatelnou pomůcku. Usnadňuje masturbaci, používání erotických pomůcek,
Orální sex může být nepříjemný.
Orální sex může být nepříjemný.
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Je příjemný a je součástí našich milostných životů. Ne vždycky to ale dáme se zachováním celé své hrdosti a úcty, protože se to
Nechce vám to dělat pusou? Možná řeší jednu z těchto věcí
Nechce vám to dělat pusou? Možná řeší jednu z těchto věcí
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Pro spoustu žen je orální sex jedinou cestou, kdy jsou schopné dosáhnout orgasmu. Někteří muži se však této praktice vyhýbají,
Bod SP6 probouzí chuť na sex.
Bod SP6 probouzí chuť na sex.
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Jak může akupresura zlepšit milostný život a zvýšit ženskou touhu? Věnujte se jí denně několik minut, a uvidíte tu změnu.

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády