KRÁSA:

21.09.19 | Krása / Péče o vlasy
  Chceš popohnat růst vlasů, dodat jim lesk, zbavit se lupů či zacelit
21.09.19 | Krása
  Na molu, v časopisech či v reklamních kampaních jasně vede extrémní štíhlost.
20.09.19 | Krása
Jak docílit sametově hebké pokožky? Jak dodat vlasům větší lesk? Či jak
09.09.19 | Krása / Péče o vlasy
  Ráda byste se chlubila sexy hřívou, jenomže místo toho vám matka příroda
05.09.19 | Krása / Péče o tělo
Toužíte po opálené pokožce, ale nechcete své tělo vystavovat škodlivým

Vstupte do podzimu s novým účesem. Inspirací jsou 60. a 90. léta

26.09.18 | Sekce: Krása / Péče o vlasy |

Týdny módy po celém světě jsou s nástupem září opět v plném proudu, aby nám přinesly další vlnu čerstvé a neokoukané inspirace. Pravdou však je, že k nám z přehlídkových mol už dávno nepromlouvá pouze oděvní průmysl, ale stále více se přehlídky stávají komplexní záležitostí udávající trend také v oblasti módních účesů. A právě letošní sezona s sebou přináší dávku originálních kreací, díky kterým budou vaše vlasy zaručeně v kurzu!

Letošní sezona se ponese ve znamení dob minulých, světlo světa tak znovu spatří účesy z 60. let nebo doplňky z let devadesátých. Na své si však přijdou také vyznavači moderních barevných odstínů, milovníci punk-rockových melodií či minimalisté preferující uhlazenost a rychlost provedení. Hlavní poslání, které k nám návrháři prostřednictvím svých modelů vysílají, se však skrývá v experimentování a zkoušení všeho nového. Nebojte se proto odvázat a vyzkoušet konečně to, na co jste dosud nenašli odvahu.
Nebojte se barev
Škála barevných odstínů je tento podzim opravdu rozmanitá. Nejvýraznější prvek přitom tvoří neonové odstíny, nejčastěji aplikované na střih zvaný bob neboli krátké mikádo nad ramena. Snoubí se tak elegance tradičního účesu s extravagancí pastelových barev umocněných do nepřehlédnutelného neonu. Pokud se však v barevné helmě necítíte sebejistě, sáhněte raději po přirozenějších odstínech, jako je zrz, kaštanová, světle hnědá nebo špinavá blond. Kompromis mezi oběma tábory pak představuje výrazná odbarvená blond, kde se nyní pro změnu klade důraz na tmavé a viditelné odrosty.
„Se zesvětlováním se však vždy svěřte do rukou odborníka, domácí technikou za použití běžně dostupných produktů totiž může dojít k nevratnému poškození vlasu,“ radí odbornice na vlasovou péči Renáta Gacková.
Nezapomeňte na doplňky
Podzim dává mimo jiné prostor také pro velký návrat oldschoolových vlasových ozdob. Znovu se tak setkáme s podlouhlým skřipcem známým jako banana clip nebo cik-cak plastovou čelenkou, bez které by devadesátá léta nebyla úplná. Novinku pak představují velké vlasové spony zdobené třpytivými kamínky či iniciálami, které můžete umisťovat po stranách hlavy nebo jimi sepnout účes v zadních partiích.
Motejte a zaplétejte

Jste-li příznivcem na oko složitějších účesů, s jejichž přípravou však nestrávíte více než pár minut, rozhodně se inspirujte trendem zvaným topknot. Jedná se o ledabylý drdol umístěný vysoko na hlavě, který můžete dozdobit čelenkou nebo skřipcem, výborný doplněk představují také výrazné kruhové náušnice. Důležitá je přitom rychlost provedení – čím rychleji a více drdol zauzlujete, tím lépe! Při tvarování opět zapojte svou kreativitu, vycházet můžete také z malých copánků, které nakonec vzájemně propletete.
Dívka odvedle

Nenucený styl rozpuštěných vlasů s mírně vytočenými konečky, který působí dojmem „takhle jsem se ráno probudila“, je ideální volbou pro všechny vyznavače minimalismu. Pokud se však ráno budíte s účesem připomínající spíše ptačí hnízdo, budete přece jen muset trochu času věnovat stylingu.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Chcete se blýsknout nevšedním účesem? Ať už máte dlouhé nebo polodlouhé vlasy, vyzkoušet

 Někdy přijde touha změnit se od podlahy, tedy přesněji, od hlavy. Změna barvy vlasů je tím nejjednodušším, co

 Domácí barvení vlasů nemusí být problém.

Sekce: Krása / Kosmetika
 Blondýnky. Vtipy zatracované, ale téměř každým mužem obdivované. Jemně bledá kůže s nádechem

Barvy hrají v našem životě velmi důležitou roli, výrazně totiž ovlivňují naši mysl. Využijte toho ve svůj
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Kouření může zmenšovat penis
Kouření může zmenšovat penis
21.09.19 | Láska / Intimita
  Kouříte jednu za druhou? Pak byste měli hodně zvážit, jestli jsou pro vás cigarety důležitější než velký penis a erekce.  
Exhibicionistky a jiné sexuální výtržnice.
Exhibicionistky a jiné sexuální výtržnice.
21.09.19 | Láska / Intimita
  Jedna z častých otázek, kterou sexuologové dostávají na svých přednáškách? Lidi zajímá, jestli existují sexuálně dravé ženy,
Cvičení pro lepší sex
Cvičení pro lepší sex
21.09.19 | Láska / Intimita
  S přibývajícím věkem svaly ochabují, pokud je neposilujeme. Výjimkou nejsou ani svaly poševní – a právě na ty se při cvičení
Lidé se dělí podle čtyř základních sexuálních osobností
Lidé se dělí podle čtyř základních sexuálních osobností
21.09.19 | Láska / Intimita
   Tak jako existují čtyři základní temperamenty osobností, existují také čtyři základní osobností rysy člověka v sexu. A každý

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády