KRÁSA:

22.08.19 | Krása / Péče o vlasy
Vánoční večírky vrcholí a společenské události nahrávají různým účesům
22.08.19 | Krása / Péče o vlasy
Vlasy jsou korunou krásy každé ženy a zaslouží si naši pečlivou péči. Dopřáváte
22.08.19 | Krása / Péče o tělo
   Zhubnout břicho je pro některé ženy skutečný oříšek. Pokud už jste změnila
21.08.19 | Krása / Péče o tělo
   Vaginoplastika je chirurgický zákrok, kterým se zužuje poševní vchod nebo
20.08.19 | Krása / Péče o tělo
  Není žádným tajemstvím, že cvičit bychom prostě měli. Ale nezapomínejte, že

Penis pod drobnohledem: 5 věcí, které ženy nejvíc řeší. Délka to není...

22.07.19 | Sekce: Láska / Intimita |

 

Nejnovější výzkum sundal mužům spodky a s nimi i růžové brýle z očí. Díky němu se ukázalo, že velikost nádobíčka je to poslední, co něžné pohlaví řeší. Jsou prý mnohem důležitější věci! Jaké? Tady to máš černé na bílém!

Já nechápu, proč si z toho chlapi dělají takovou hlavu,“ klepe si na čelo třicetiletá Lucie. „Kdyby pořád nekoukali na ty pornofilmy, neměli by depresi, že nejsou tolik obdaření,“ dodává na vysvětlenou. Za jedno s Lucií je i třiatřicetiletá Sabina.

„Já už tolikrát načapala přítele, jak se ze všech úhlů nahý prohlíží před zrcadlem, že bych to snad ani nespočítala,“ směje se. „Přitom délka je pro mě až na druhém místě, důležitější je, jak se svou výbavou umí hlavně zacházet,“ dodává a my musíme jen souhlasit.

Pánové si totiž mylně myslí, že jediné, na čem záleží, jsou centimetry. Ale co vás nemá, hoši! 105 statečných dam se zúčastnilo výzkumu, který měl jediný cíl. Zjistit, jaké vlastnosti penisu jsou pro nás ženy ty nej. A tady jsou tolik očekávané odpovědi. Přinášíme ti žebříček věcí, na kterých nám proklatě záleží:

První místo - Úprava vzhledu

Styl zanedbaná elegance je vážně mimo mísu. A to už dlouho. Takže pánové, když už chlupy, tak si dopřejte občasné zastřihávání, aby se věci nevymkly kontrole. Bujná divočina v trenýrkách budí všechno ostatní, jen ne spalující vášeň! Taky už se ti to někdy stalo, že po sundání svršků tvého milence jsi chtěla vzít nohy na ramena? Tak víš, o čem je tady řeč.

Výsledek: Jakmile donchuán potřebuje křovinořez a dlouhé chlupy mu trčí z trenek, nic dobrého z toho nekouká. Nůžky, žiletky, strojek? Nutnost! Souhlasí i čtenářka Jitka (38 let): "Po nás chlapi chtějí, abychom se upravovaly téměř denně, ale že jim trčí chlupy na každou stranu vůbec neřeší," rozčiluje se. "Jednou jsem měla v posteli chlapa, který si to snad pěstoval na prodej, nebo nevím. Byl to hnus. Utekla jsem mu dřív, než k něčemu došlo."

Druhé místo - Hustota pubického ochlupení

Všechno to začíná a končí u chlupů. I druhý bod se okolo nich točí a obsadil stříbrnou medaili, tudíž ho nelze brát na lehkou váhu. Nejen délka chlupů je předmětem debat, přihlíží se také k hustotě porostu. Mimochodem, neoholený chlap s hustými chlupy působí tak, že má menší penis. Jakmile si vegetaci zkrotí, působí jeho mužství větším dojmem. Přechází tě chuť na sex? No nás možná taky… Kláru teda určitě: "Bože, kdybyste ho viděly, můj poslední milenec měl tak hustý křoví, že najít mezi tím vším porostem jeho penis byla práce pro skauta s buzolou. Tohle už nikdy více."

 

 

Třetí místo - Kožní záležitosti

I celkový dojem ohledně pokožky je velice důležitý. Podle většiny respondentek by kůžička by měla být jemná, skoro jako u miminka. Samozřejmě bez žádných vad, nebo nedej bůh vyrážek a ekzémů. Některé šťouralky posuzují i barvu, ale ruku na srdce, tohle už je extrém

Čtvrté místo - Dostačující obvod

Šířka „okolo“ má vlastně větší váhu než délka jako taková. Ale to se dalo čekat. Přece jen je znát, jestli je pánský nástroj tak trochu anorektik, nebo pěkně kulatý buclík, když to řekneme úplně naplno. Co z toho plyne? Když někdo nemá to ani to, pak teprve je to bída. Jen je trochu těžké říct to dotyčnému upřímně. Své o tom ví Pavlína (30 let): "Razím zásadu, že na délce vážně nezáleží. Měla jsem v posteli muže, který byl sice co do délky vybaven opravdu slušně, ale chyběl mu objem. Co je platný, že ho má dlouhého, když uvnitř sebe ho necítím? Pro mě rozhodně obvod."

 

Páté místo - Tvar

Zakřivení a tvar je taky něco, co nelze podceňovat. Hlavně v případě, že se díváš zblízka. Prostě to musí ladit ze všech stran! Není to sice na stupních vítězů, ale ve výčtu fyzických jevů to zkrátka nesmí chybět.

"Musím říct, že tohle až tak neřeším." Svěřuje se Tereza (30 let). "Můj partner má penis trošku vybočený a musím říct, že s ním umí divy. Nikdy jsem si tak neužívala orgasmus jako s ním."

 

Stovka žen snad konečně a definitivně potvrdila, že dlouhý je možná fajn, ale ne to hlavní. A co si myslíš ty? I když se všeobecně tvrdí, že na velikosti nezáleží, muži stejně vymysleli krásnou výmluvu, na co svést jejich malé proporce!

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska / Intimita
 Podařilo se vám konečně dohnat na rande váš nový objev a neponechala jste rozhodně nic náhodě. Dala jste si

Sekce: Láska / Intimita
Prsa prostě nikdy neomrzí. Jaká tajemství může odhalit dámský výstřih? Informace o budoucnosti v něm sice

Sekce: Láska / Intimita
My ženy to tak bohužel máme dané. Chceme být pro svého partnera jedinečné, sexy a schopné v posteli a tak

Rozkrok jako nejerotičtější oblast? To si možná myslí muži, ale ženy to mají úplně jinak. Tady je 5

Sekce: Láska / Intimita
Nejnovější výzkum sundal mužům spodky a s nimi i růžové brýle z očí. Díky němu se ukázalo, že
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Pánové, víte, o čem vaše partnerka tajně sní?
Pánové, víte, o čem vaše partnerka tajně sní?
23.08.19 | Láska / Intimita
Jaké jsou nejčastější sexuální fantazie?  
Jak si sex na jednu noc suprově užít.
Jak si sex na jednu noc suprově užít.
23.08.19 | Láska / Intimita
Sex bez závazků může být skvělá relaxace a nic ti v dnešní době nebrání si ho plně vychutnat. Ale na tyhle věci nezapomeň,
Jak může masturbace ovlivnit váš cvičební plán
Jak může masturbace ovlivnit váš cvičební plán
23.08.19 | Láska / Intimita
Potřebujete se tak trochu eroticky vybít, takže si zalezete pod peřinu se svým oblíbeným vibrátorem. Co když vás čekají nějaké
Co dělat v posteli, když vás běžný sex nudí?
Co dělat v posteli, když vás běžný sex nudí?
22.08.19 | Láska / Intimita
Jste spolu dlouho a hledáte nové možnosti, jak si zpestřit sexuální život? Tak to jsou následující tipy přímo pro vás!

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády