KRÁSA:

24.01.20 | Krása
   Krásná vůně je znakem opravdové dámy. Jak to ale udělat, aby nám elegantní
Znáte to – ráno se normálně obléknete a nalíčíte do práce a najednou uprostřed
22.01.20 | Krása / Péče o tělo
  Není žádným tajemstvím, že cvičit bychom prostě měli. Ale nezapomínejte, že
19.01.20 | Krása / Péče o vlasy
  Potřebujete dát svou hřívu trochu dohromady, než na její kondici začne útočit
17.01.20 | Krása
  Na molu, v časopisech či v reklamních kampaních jasně vede extrémní štíhlost.

Jak poznáte, když vás muž loví?

20.11.19 | Sekce: Láska / Intimita |

 

Koketování je vlastně celkem nevinná zábava, ale jak poznáte, že vás muž skutečně svádí? Prozradí ho řeč těla!

Psychologové a sexuologové v tom mají naprosto jasno: jakmile člověk vkročí do společnosti lidí opačného pohlaví, dojde u něj k jisté psychické změně. „Většinou se v takových situacích zvyšuje svalový tonus v přípravě na možný sexuální styk, člověk napne obličej, vypne tělo a hruď, zatáhne břicho, napřímí se a působí celkově mladistvějším dojmem,“ rozebírá vzájemné reakce mezi mužem a ženou Allan Pease ve své knize Řeč těla. „Nejlépe lze tyto změny sledovat na pláži, kdy se k sobě z dálky blíží muž a žena. K proměně dojde ve chvíli, kdy jsou natolik blízko, aby se mohli setkat pohledem. Jakmile se minou, zaujmou znovu původní postoj,“ popisuje Allan Pease.

Ženy, které jsou v umění svádění mnohem rafinovanější než muži, používají přes padesát různých pohybů a nonverbálních signálů. Těmi dávají muži najevo, že o něj mají zájem. Pán tvorstva jich ale zvládá mnohem méně. I přesto je tu pár jasných signálů, podle kterých poznáte, že o vás má muž opravdu zájem.

Devatero mužských triků při svádění:

1. Pokouší se upoutat vaši pozornost
Někteří muži se o to snaží decentním způsobem, jiní se zas promění v přemrštěně hlučná individua. Udělají cokoliv, třeba i stojku, jen abyste si jich všimla. Někteří muži jsou ještě rafinovanější. Pokud jsou zrovna v kruhu přátel, stoupnou si nenápadně trochu mimo, aby vytvořili dojem individualisty, a tím vám také dávají prostor k navázání nikým nerušené konverzace…

2. Nasadí otevřený výraz obličeje
Zdvižené obočí, pootevřená ústa, chvějící se chřípí a doširoka otevřené oči dodávají obličeji otevřený výraz. Takto připravený muž se už třese na flirt jen a jen s vámi! Když už s vámi konečně zapřede rozhovor, má lehce překvapený a zároveň potutelný výraz, který vás víc a víc dostává, což je jasným impulsem, že vás vyhodnotil jako fascinující ženu. Ale nemusíte se bát, že neobstojíte, někdy stačí jeden pohled a máte zaručeno, že o vás bude muž bojovat.

3. Upravuje si zevnějšek
Uhlazuje si například klopu u saka, nebo si upravuje kravatu, i když ta je dokonale uvázaná. Chce zkrátka pro vás vypadat dobře a bez chybičky. Tahle gesta jsou ekvivalentní například tomu, když si žena olízne ret.

4. Klidně si vás okatě prohlíží
Odborníci to občas nazývají „vizuální výpravou“. Jeho oči se vydají na malou okružní jízdu po vašem sexy těle a zastavují se na krátké okamžiky na těch částech, které mu připadají nejkrásnější. Samozřejmě si vás pořádně prohlédl, už když vás viděl poprvé! Rozdíl je v tom, že teď chce, abyste o jeho zkoumavých pohledech věděla.

5. Vyzývavě si sedne přímo proti vám
Samozřejmě, že jsou jeho nohy rozkročené. Umožňuje vám tím pohled na svůj rozkrok. Chce, abyste věděla, co vlastně může nabídnout. Ti muži! A aby toho nebylo málo: sedí co nejblíže u vás!

6. Postaví se před vás s rukama v bok
Pevně stojí před vámi, opět se jedná o vyzývavou a sebevědomou pózu, kterou poukazuje na to nejlepší, co může nabídnout. Tímto efektním způsobem máte jeho proporce před sebou jak na dlani.

7. Často se dotýká obličeje
Jedná se vlastně o kombinace nervového vzrušení. Pokud ho opravdu zajímáte, bude se mimoděk dotýkat konečky prstů svého obličeje, uší, nebo si bude mnout bradu. Když se nám někdo líbí, naše pokožka je totiž najednou na dotyk mnohem citlivější.

8. Rozepíná a zase zapíná knoflíky nebo zip u bundy
Chová se tak, protože je z vás nervózní a také si není jistý, jestli si má bundu odložit. A pokud si ji nakonec úplně svlékne, berte to jako impuls, že by s vámi nejraději hupsnul do postele. Už máte skoro vyhráno!

9. Půjčí vám svůj kabát, svetr nebo alespoň šálu
To už je obvykle důkaz nad důkazy. Chce, aby to byl zrovna jeho svetr, který vás zahřeje. Je to něco, co se předtím dotýkalo jeho kůže a nyní se vine k té vaší. Vypovídá to také o jeho ochranitelských sklonech. A v neposlední řadě má tak muž důvod se pro svůj svetr zastavit rovnou k vám domů.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska / Intimita
   Ženy vnímají na rozdíl od mužů vzrušení komplexněji. Spíše než fyzický vzhled je také často přitahuje a vzrušuje postavení muže a jeho chování.

Sekce: Láska
 Věděli jste, že ženy jsou mnohem rafinovanější, když dávají muži najevo svou přízeň? Používají

Sekce: Láska
 Neozve se, nezavolá… A vy se stále uklidňujete tím, že má přece moc práce, je na tom po rozchodu s

Sekce: Láska / Rodinná
   Příjemný večer ve dvou, který spěje ke svému vrcholu, když tu jakoby mávnutím proutku romantické chvilky vezmou za své. Na vině je ovšem žena,

Láska je mocná čarodějka! Tak výjimečná a krásná! Ale zabíjí ji naprosto obyčejné
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Sex a intimita
Sex a intimita
24.01.20 | Láska / Intimita
Sex je jedna z nejpřirozenějších oblastí lidského života. Milujeme se, abychom se množili, nebo jen pro potěšení a z lásky.
Potraviny, které povzbudí unavené libido. Tyhle má doma každý
Potraviny, které povzbudí unavené libido. Tyhle má doma každý
24.01.20 | Láska / Intimita / Rodinná
Domácí erotika už jaksi není, co bývala? Nemusíte tomu smířeně přihlížet s tím, že po letech manželství už to vážně lepší nebude.
Orgasmus na několik způsobů: Znáte všechny?
Orgasmus na několik způsobů: Znáte všechny?
23.01.20 | Láska / Intimita / Rodinná
  Nic vás neuvolní tak, jako přicházející rozkoš, která doznívá a rezonuje celým tělem. Myslíte si, že orgasmus je jenom jeden?
Co byste měli v posteli konečně vyzkoušet?
Co byste měli v posteli konečně vyzkoušet?
23.01.20 | Láska / Intimita
Hledáte způsoby, jak si okořenit váš sexuální život? Tady pro vás máme dokonalý návod!  

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády