KRÁSA:

29.05.20 | Krása / Péče o tělo
  Ruce jsou nejen jednou z prvních věcí, na které se lidé během prvotního
Trpké rysy, buldočí tváře… ať jim říkáte, jak chcete, svěšené koutky vám dodají
28.05.20 | Krása / Péče o tělo
   Také si celý rok říkáte, že byste měla zhubnout, ale nějak se nemůžete
27.05.20 | Krása
Nejsem sama, kdo čas od času přemýšlí, kolik že je mu vlastně let.
26.05.20 | Krása / Péče o vlasy
  Zase jste investovali do šamponu proti lupům, jenže vás zklamal na celé čáře?

Super orgasmus? Vyzkoušej netradiční předehru

22.05.20 | Sekce: Láska / Intimita |

Dobrý pocit ještě před sexem? Snadné dosažení orgasmu? Vyšší ohebnost? To všechno zařídí krátký strečink pár vteřin před milováním! Protáhni si třísla a záda. Uvidíš, jak se milování promění v neobvyklý zážitek!

Jak se pozná orgasmus?

Popis něčeho tak úžasného často působí moc vědecky. Sexuolog Zlatko Pastor ho definuje jako pocitové vyvrcholení sexuálního vzrušení, které je doprovázeno psychickými, tělesnými a genitálními projevy. Ve skutečnosti se jedná o tři až patnáct svalových tahů dolní třetiny pochvy a konečníku. A neskutečný nával emocí, euforie a rozkoše. Však taky trvalo tisíce let, než přišla tahle doba!

V přírodě se jen těžko najde zvíře – samice, která by disponovala podobnou schopností (až na výjimky jako třeba trpasličí šimpanzice). Evoluce tedy vzala za své a v současnosti se o orgasmus snaží všichni. Víš ale, že se na něj dá připravit cvičením? Ehm, cože?
Ještě než se svlékneš…

Sexuoložka Světlana Ivanova, která pochází z Minska, ale již roky žije v Americe, tvrdí, že není nic lepšího, než si dát před sexem strečink. Ten zvyšuje průtok krve do svalů a pomáhá k jejich uvolnění.

Totiž, ono se to nezdá, ale honička ve škole nebo v práci dá tvé psychice a následně klínu zabrat. Jakýkoli stres (vyvolaný klidně i mužskými zlozvyky, kvůli kterým se ženy rozcházejí) se na něm může podepsat tak, že si sex dostatečně neužiješ a navíc se sníží tvoje šance na vyvrcholení. A to třeba jen kvůli drbání na varlatech!.

Chceš se tomu ještě dneska vyhnout? Relaxuj. Vana plná pěny, hudba, svíčky. To všechno je fajn, ale když k tomu přidáš ještě aktivní odpočinek, začnou se dít divy.
Předehra trochu jinak

„Protahování přináší pocit pohody a úlevu od napětí, taky snižuje stres,“ popisuje výše zmíněná odbornice na svém soukromém blogu s tím, že je důležité soustředit se hlavně na vnitřní třísla, protože uvolněním této oblasti se zvyšuje průtok krve do pánve asi nejvíc. Pak je snazší orgasmu dosáhnout. A může být i intenzivnější. Takže, jdeš do toho?

Partner u toho může být, ale nemusí. Záleží, jak mu to podáš, ale upřímně? Mohl by pochopit, že krátké protažení je pro dobro obou, i když mu nejspíš bude chvíli trvat, než si na to zvykne. (Jestli patří k nechápavcům, schovej se třeba do koupelny.) A návod? Tady je!
Milostný aerobik ve dvou kolech

1. kolo: Sedni si a dej nohy daleko od sebe, mírně se překloň. Budeš cítit tlak na vnějších stranách nohou. Vrať se zpátky a narovnej záda. Chodidla spoj k sobě. V tuhle chvíli se tvoje paty nejspíš budou dotýkat tvého rozkroku. Drž tuhle pozici a zhluboka dýchej jednu až dvě minuty. Uvolni.

2. kolo: Dál, dej si nohy pod sebe a posaď se na ně. Předkloň se tak, že se tvoje prsa budou dotýkat stehen. Natáhni ruce před sebe (tak daleko, jak jen to dokážeš) a uvolni svaly podél páteře. Můžeš požádat partnera, aby si kleknul za tebe a rukou jemně zatlačil do tvé páteře. Zvýší tak účinek cviku. Vydrž aspoň minutu.

Hotovo? Tak fajn. To je totiž všechno. „I takto krátký strečink, který by se měl stát rutinou, nechá pánevní a zádové svaly nejen uvolněné, ale i připravené na jakékoli sexuální aktivity, na které ty i partner myslíte,“ uzavírá sexuoložka, která tak otevřeně přiznává, že hodně sexuálních poloh je po tomto výkonu snadněji proveditelných. Potřebuješ ještě nějaké další důvody, proč to vyzkoušet?

Sama poznáš, že výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Třeba tě cvičení nadchne tolik, že se vrhneš i na tantra jógu. Například v tomhle videu je čtyřminutový návod, jak uvolnit průtok energií. Inspiruje tě?

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska / Intimita
  Trvá jen několik sekund, a přesto budí tolik povyku. O čem je řeč? Jasně že o orgasmu. Vyvrcholení je třešničkou na dortu báječného sexu, která

Sekce: Láska / Intimita
 Některé ženy jsou schopné dosáhnout několika vyvrcholení za sebou, jiné orgasmus neprožijí nikdy. Co

Sekce: Láska / Intimita
Možná následující situaci také znáte…Vy ani partner nemáte obecně při sexu problém s vyvrcholením, ale v podstatě nedokážete jednoznačně říct, jestli

Sekce: Láska / Intimita
  Vyvrcholení? Nikdy ho není dost! Přínosy pro tělo i ducha se mu nemohou odepřít, a proto zaexperimentujte a třeba

Sekce: Láska / Intimita
Tolik toužíš po tom dosáhnout orgasmu, ale občas se ti to prostě nedaří? Možná se jen nedokážeš
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

8 otázek, na které se svobodných holek neptejte!
8 otázek, na které se svobodných holek neptejte!
29.05.20 | Láska
Hlavně zachovejte klid, stejně jako Bridget Jonesová to nakonec taky zvládnete!
Víte, kolik lidí ve skutečnosti zkusilo trojku?
Víte, kolik lidí ve skutečnosti zkusilo trojku?
29.05.20 | Láska / Intimita
Pro kolik lidí to zůstane pouhým snem, a kdo to doopravdy zkusí?
Krize ve vztahu? Dá se ustát.
Krize ve vztahu? Dá se ustát.
28.05.20 | Láska / Intimita / Rodinná
Zamilovanost je pryč a s ní i ty krásné okamžiky, které přináší první týdny vztahu. Už nejsi rozechvělá, když se máte potkat,
Přírodní afrodiziaka: 5 dobrých rad
Přírodní afrodiziaka: 5 dobrých rad
28.05.20 | Láska / Intimita
Toužíte po nezapomenutelné noci a rádi byste si úspěch „pojistili“ nějakým přírodním povzbuzovačem erotické chuti a výkonnosti?

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády