KRÁSA:

09.09.19 | Krása / Péče o vlasy
  Ráda byste se chlubila sexy hřívou, jenomže místo toho vám matka příroda
05.09.19 | Krása / Péče o tělo
Toužíte po opálené pokožce, ale nechcete své tělo vystavovat škodlivým
04.09.19 | Krása / Péče o tělo
Máte po těle kožní výrůstky a drobné bradavičky, které jsou vadou na kráse, jež
04.09.19 | Krása / Kosmetika
   Být tak roztomilá jako malá holka a přitom neuvěřitelně svůdná…nyní máte
01.09.19 | Krása / Péče o tělo
  V létě čas běží tak nějak jinak. Zase ses začetla do knihy a zapomněla se

Co všechno se ti může stát při sexu? Někdy se pobavíš, jindy jde o život!

01.08.19 | Sekce: Láska / Intimita |

Že je sex naprosto bezpečná aktivita? Vždyť jde při něm skoro o život! Pokud tě jako největší riziko napadly všemožné pohlavní choroby a různé breberky, jsi pěkně mimo mísu. Jsou i další libůstky, které s rozkoší fakt nemají co dělat! Proč i ty bys měla být ve střehu?

To je děs. I v posteli to jde pomalu od desíti k pěti. Kde jsou ty časy, kdy člověk dosáhl vyvrcholení a šel pěkně v poklidu spát? Teď se ještě před orgasmem často volá záchranka! Co všechno můžeš zažít, ale rozhodně po tom netoužíš?

1. Když se spolkne víc, než by se mělo…

Krásný romantický večer. Svíčky plápolají, nové sexy prádlo sklízí úspěch, věci se dávají rychle do pohybu. Zbývá nasadit ochranu, svůdný výraz a vypravit se do pánských trenýrek ohromit milence ústními dovednostmi. No a pak se to stane!

Sání výkonného vysavače je při orálním sexu žádoucí, to víme. Takže je třeba do toho dát všechno. Jenže pozor na to. Kromě pár slin někdy končí v puse i svlečený kondom.

Kdo o tom ví svoje? „I když jsem myslela, že je to nemožné, mně se to vážně přihodilo,“ přiznává pětadvacetiletá Klára. „Naštěstí zafungoval dávicí reflex a na poslední chvíli jsem kondom z krku vykašlala,“ říká s úlevou. Jo, jo, on takový poctivý „vcuc“ není žádná sranda.

2. Když zábava končí na pohotovosti…

O čem je řeč? O cucfleku. Tenhle pubertální způsob, jak někoho pozlobit a podepsat si ho na příštích pár týdnů, taky nemusí skončit dobře. Kromě ostudy, že máš v dekoltu nevzhledný flek měnící barvy podle libosti, se dá dokonce ochrnout.

I když to zní jako největší hloupost, co jsi kdy slyšela, stalo se to na Novém Zélandu. Muž se přisál ke své milované s takovou razancí, až jí způsobil krevní sraženinu. Aby toho nebylo málo, ta dotyčné zapříčinila mozkovou mrtvici. Naštěstí s naší čtenářkou to tak zlé nebylo.

Kdo o tom ví svoje? „Jednou mě můj kluk ze srandy dělal cucfleky na krku,“ vypráví veselou příhodu dvaadvacetiletá Jolana. „V tu chvíli mi to ani nepřišlo, jenže ráno u zrcadla jsem málem omdlela,“ směje se a dodává, že vypadala jako nakažená nejhorší formou neštovic. A taky to prý celkem bolelo! Jdeme dál, teď už půjde fakt do tuhého.

3. Když praskají ve švech kalhoty i oči…

Hledat souvislost mezi zrakem a orgasmem, to by tě nejspíš nenapadlo. A nejsi zdaleka jediná! Těžko soudit, jestli je několikanásobné vyvrcholení dar, nebo spíš prokletí. Kromě nevšedního a erotického zážitku tě nemine i výprava na oční – pro brýle. Jako fakt!

Konec legrace, opravdu divoký a silný orgasmus má i neblahé následky. Samozřejmě ne pokaždé, ale možnost tam je. Můžou při něm totiž praskat cévky v očích, stejně jako u porodů. Alespoň podle některých lékařů. Končí to nehezkým zarudnutím, nebo ještě hůř, zhoršením zraku. Jen dočasně, ale stejně!

Kdo o tom ví svoje? „Je fakt, že já jednou po sexu měla oko jak králík,“ říká zamyšleně šestadvacetiletá Karolína. „Ale nevím, co to zavinilo. Že by milování, tomu se mi nechce ani věřit,“ kroutí hlavou. Tak hlavně když to není denní chleba, ale jen bizarnost.

4. Když teče proudem i to, co by nemělo…

Pokud si libuješ v análním sexu, možná bys měla zbystřit. Tahle praktika je oblíbená asi u třetiny našinců. A ti všichni se vystavují psychickému traumatu. Pokud se ptáš, co se ti může stát, tak odpověď je tady a určitě tě nepotěší v žádném případě.

Hrozba fekální inkontinence, tedy vypuštění hnědé nadílky, je u análního sexu sice malá, nikoli však mizivá. Tahle nehoda může raz dva překvapit oba milence. Že ne v dobrém, to nemusíme ani zmiňovat! Jsou věci, u kterých chce být člověk vždycky o samotě a tady to platí dvojnásob.

Kdo o tom ví svoje? „Přítel mě dlouho přemlouval na anál, ale mně se do toho vůbec nechtělo,“ říká pětadvacetiletá Pavlína. „Když jsem po čase svolila, bylo to horší, než jsem čekala,“ popisuje události. „Jak to říct, chtělo se mi na velkou a bála jsem se, že to neudržím,“ povídá stydlivě a dodává, že análu vyhlásila stopku už jen proto, že na velké byla několik hodin před sexem, jenže i tak zbytky stolice ulpěly na přítelově penisu. Ještě že měl kondom…

5. Když se zlomí i to, v čem není kost…

Teď něco pro vás, hoši. Máte totiž taky Achillovu patu! To abyste si nemysleli, že jízda sanitkou se vás po bouřlivém sexu netýká. S frakturou penisu už klepal o půlnoci na dveře chirurgie nejeden smolař.

Nejde o zlomeninu jako takovou, jedná se o poškození topořivých tělísek, které může mít v krajním případě trvalé následky. Podobné je i vykloubení. Obě varianty jsou prý sakra bolestivé a teče při nich krev jako na vesnické zabijačce.

Co následuje potom, to je cena útěchy. Nádobíčko napuchne a těší se velkých rozměrů. Takže ti méně obdaření se nově nabitou velikostí pokochají alespoň vizuálně, když je klidový režim nutnost.

Kdo o tom ví svoje? „Moje holka si na mě jednou tak nešťastně sedla, že jsem ucítil obrovský tlak a bolest v dolních partiích,“ hlásí pětadvacetiletý Tomáš. „K doktorovi se nakonec nejelo, ale čtrnáct dní jsem nemohl na sex ani pomyslet,“ rozčiluje se.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska / Intimita
 Sledování porna není dneska ničím, za co by se člověk měl stydět. Naopak! Spousta lidí v něm

Sekce: Láska / Intimita
My ženy to tak bohužel máme dané. Chceme být pro svého partnera jedinečné, sexy a schopné v posteli a tak

Krátké dny, mlha, déšť, zima a nevlídno? Kdo by v tomhle počasí měl dobrou náladu. Ničí tě to

Už žádné hlídání hodin, žádná chemie v těle, a přesto chráněný sex? To není

Sekce: Láska / Intimita
Nejnovější výzkum sundal mužům spodky a s nimi i růžové brýle z očí. Díky němu se ukázalo, že
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Nebuďte ve vztahu ta hodnější, nechte se hýčkat!
Nebuďte ve vztahu ta hodnější, nechte se hýčkat!
15.09.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Na začátku vztahu obvykle muž novou partnerku obskakuje a snesl by jí modré z nebe. Proč se to postupem času otočí a je to žena,
Nový vztah: Jak se na něj připravit?
Nový vztah: Jak se na něj připravit?
15.09.19 | Láska / Intimita
  Začít nový vztah většinou vůbec není lehké. To poznala i Blanka z Ulice. Po rozpadu manželství se už nějakou dobu pomalu
Co je v sexu zakázáno?
Co je v sexu zakázáno?
15.09.19 | Láska / Intimita
  Zákony v různých zemích se často výrazně liší...
Je závislý na pornu!
Je závislý na pornu!
15.09.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Vyrovnáte se s tím?

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády