KRÁSA:

21.09.19 | Krása / Péče o vlasy
  Chceš popohnat růst vlasů, dodat jim lesk, zbavit se lupů či zacelit
21.09.19 | Krása
  Na molu, v časopisech či v reklamních kampaních jasně vede extrémní štíhlost.
20.09.19 | Krása
Jak docílit sametově hebké pokožky? Jak dodat vlasům větší lesk? Či jak
09.09.19 | Krása / Péče o vlasy
  Ráda byste se chlubila sexy hřívou, jenomže místo toho vám matka příroda
05.09.19 | Krása / Péče o tělo
Toužíte po opálené pokožce, ale nechcete své tělo vystavovat škodlivým

Pánové, pozor! Orgasmus poprvé bez obalu. Je tu otevřená zpověď žen

13.03.19 | Sekce: Láska / Intimita / Rodinná |

Pánové, pozor! Orgasmus poprvé bez obalu. Je tu otevřená zpověď žen

Ženský orgasmus je pro mnohé muže cosi abstraktního, tajemného, špatně popsatelného – a přiznejme si, že někdy tápeme i my samy. Ale mluvit se nám o tom moc nechce. S tím je teď však konec. Našli jsme pro tebe místo, kde můžeš říct přesně, co od mužů chceš a jak tě mají uspokojit.

Místo plné touhy

Blogerka Sylvia se totiž postavila k problému orgasmu čelem a na sociální síti Tumblr založila blog s názvem How to make me come (Jak mě uspokojit). Své zkušenosti, touhy a potřeby tady popsalo už 72 žen!

Podle Sylvie jsou ženy příliš empatické a nerady s partnerem sdílejí své pocity, nerady se baví o orgasmu a sexu vůbec – chtějí muže uspokojit, ne mu ublížit upřímností. I proto vyzvala ženy, aby mluvily o svých pocitech, i když anonymně a na webu. „O orgasmu je někdy stejně těžké psát jako jej dosáhnout,“ říká Sylvia, která věří, že sdílení zkušeností s ostatními ženami bude fungovat jako terapie a třeba i cesta k lepšímu sexu.

A o čem ženy píšou?

„Dlouho jsem orgasmus předstírala. Bylo to mým sebevědomím, které viselo doslova na vlásku. Tak moc jsem chtěla, aby mě kluci milovali, tak moc jsem stála o jejich ocenění.“ Napsala jedna z čtenářek.

„Včera jsem měla skvělý orgasmus s klukem, s nimž jsem se předtím naposledy viděla, když mi bylo šest. A jak na to? Tady je několik instrukcí. Dej mi najevo, jak moc mě chceš. Ale nejdřív na mě nesahej, jenom mluv. Potřebuju se uvolnit. Pak mě hodně líbej, abych měla dojem, že jsem víc než vagina (a to taky jsem). Dotýkej se mě, toho, co je na mně nejvíc sexy, mých prsou, dej najevo, že si zasloužíš ty sladké bonbony. Nebudu se pak cítit trapně bez podprsenky. Laskej mou vaginu jazykem, ale ať není moc do špičky, to by pak bolelo. Neměň tak často pozice, nepokoušej se o porno, řeknu ti, co mi dělá dobře." Připojila se druhá. 


„Jsem orgasmem posedlá. Poprvé jsem začala onanovat, když mi bylo deset jedenáct, bohužel ale nedokážu najít přítele, který by mě uspokojil lépe než vibrátor. Pánové, chápu, že nejste na baterky, občas se ale chováte jako hromotluci. Násilně. Většinou stačí jen trochu přitlačit a i to je někdy moc. Zasuňte prsty do pochvy a pohybujte jimi pomalu a krouživě, řekneme vám, pokud budeme chtít rychleji...“ Radí mužům třetí.

Jak je vidět, co žena, to trochu jiný pohled na věc a mnoho příspěvků jde proti sobě. A proto je potřeba o svých potřebách více mluvit. „Je jedno, jestli je to sex na jednu noc, nebo dlouhodobý vztah. Nedokážeme číst partnerovy myšlenky stejně jako on nedokáže číst ty naše. Proto se musíme umět vyjádřit,“ uzavírá Sylvia.

A co ženy nejvíce chtějí? Tohle vzkazuje mužům (mimochodem mužských čtenářů blogu je dobrá polovina) většina anonymních autorek:

Bez předehry to nejde

Nesmíš ji v žádném případě vynechat. Samotný pohlavní styk je důležitý, ale to co mu předchází, je někdy ještě mnohem důležitější.

Neboj se zeptat

Chci aby ses mě ptal před sexem, během něj i po něm. A když odpovídám na otázky, POSLOUCHEJ! Každá žena totiž ocení, když partner naslouchá jejím (sexuálním) potřebám.

Musíš být trpělivý

Potřebuju, abys chvilku počkal. Trvá mi déle, než dosáhnu vrcholu. A nevěř, když říkám, že o to nestojím.

Chci být chtěná

Chci, aby z tvého pohledu sršely blesky, chci abys po mně toužil, abys mě hýčkal, abys mi dával najevo, že jsem vším, cos kdy chtěl. Ale nezírej na mě moc dlouho, ať můžu nerušeně fantazírovat.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sexuální život ženy a muže umí být opojný, intenzivní a nezapomenutelný. Ale někdy se jen

Sekce: Láska
  Jak jsem slíbila, vyzkoušela jsem se seznámit přes seznamovací agenturu a přiznávám se, že jsem v rozpacích. Nevím, jak se s vámi podělit o

Sekce: Láska / Intimita
Patříš mezi ženy, které jsou často opouštěné? Už tě tví osudoví muži několikrát bez slůvka vysvětlení nechali a našli si jinou? Možná to s tebou v

Sekce: Láska / Intimita
Tolik toužíš po tom dosáhnout orgasmu, ale občas se ti to prostě nedaří? Možná se jen nedokážeš

Sekce: Láska / Intimita
Je to slastný pocit, který ovšem mnohé ženy při sexu nikdy nepoznaly. Podle renomovaného sexuologa Petra Weisse se
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Kouření může zmenšovat penis
Kouření může zmenšovat penis
21.09.19 | Láska / Intimita
  Kouříte jednu za druhou? Pak byste měli hodně zvážit, jestli jsou pro vás cigarety důležitější než velký penis a erekce.  
Exhibicionistky a jiné sexuální výtržnice.
Exhibicionistky a jiné sexuální výtržnice.
21.09.19 | Láska / Intimita
  Jedna z častých otázek, kterou sexuologové dostávají na svých přednáškách? Lidi zajímá, jestli existují sexuálně dravé ženy,
Cvičení pro lepší sex
Cvičení pro lepší sex
21.09.19 | Láska / Intimita
  S přibývajícím věkem svaly ochabují, pokud je neposilujeme. Výjimkou nejsou ani svaly poševní – a právě na ty se při cvičení
Lidé se dělí podle čtyř základních sexuálních osobností
Lidé se dělí podle čtyř základních sexuálních osobností
21.09.19 | Láska / Intimita
   Tak jako existují čtyři základní temperamenty osobností, existují také čtyři základní osobností rysy člověka v sexu. A každý

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády