KRÁSA:

 Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy vyměňují
Povislá horní víčka jsou problémem žen i mužů. Kromě toho, že je vnímáme jako
15.10.19 | Krása / Kosmetika
   Stav naší pokožky, a zejména pak pleti, vypovídá o stavu našich vnitřních
11.10.19 | Krása / Péče o vlasy
   Dokonalé vlasy – to je sen každé z nás, ale realita bývá bohužel jiná.
10.10.19 | Krása / Péče o vlasy
  Krásný šperk se stává naší součástí, a tak není divu, že se nám ho vůbec

12 druhů ženského orgasmu

07.04.18 | Sekce: Láska / Intimita |

Ženský orgasmus je o něco složitější proces než ten mužský, zároveň má také více podob. Nejčastěji se orgasmus dělí na klitoriální a vaginální, podle způsobu a místa jeho vyvolání však můžeme rozlišit několik dalších druhů ženského orgasmu a pokud k tomu přičteme i další faktory dělení jako je čas nebo četnost orgasmických vln, dostaneme se k číslu 12. Znáte všech 12 typů ženského vyvrcholení?

1. Klitoriální orgasmus

Jak je všeobecně známo a potvrzují to i různé výzkumy, ženy nejčastěji a nejsnadněji dosahují orgasmu, který je vyvolaný drážděním klitorisu.
2. Vaginální orgasmus

Druhým nejčastějším typem ženského vyvrcholení je vaginální orgasmus způsobeným zejména dráždění přední stěny pochvy. Tohoto orgasmu dosahuje méně žen než klitoriálního, ale jejich počet je pořád vysoký. Orgasmus klitoriální a vaginální se však neliší pouze tím, že jsou vyvolané „z jiného místa“, ale i jejich průběh a charakteristika je obvykle jiná.


3. Kombinované vyvrcholení

Jako třetí (a často poslední) druh orgasmu u žen je zmiňován orgasmus kombinovaný vzniklý ze stimulace klitorisu a vaginy, kdy orgasmické vlny vycházejí z obou těchto míst.

4. Anální orgasmus

A nyní už se přesouváme k dalším částem ženského těla, díky nimž je možné dosáhnout vyvrcholení. První z nich je anální otvor, místo s obrovským množstvím nervových zakončení, díky čemuž může být prožitek z jeho dráždění i výsledný orgasmus zcela jiného charakteru než orgasmus klitoriální či vaginální. Více o análním orgasmu si můžete přečíst zde.
5. „Prsní“ orgasmus

Některé ženy, které mají citlivější prsa, také dosahují orgasmu čistě drážděním bradavek a jejich okolí.


6. „Orální“ vyvrcholení

Orální vyvrcholení neznamená, že vás muž přivede k orgasmu poskytováním orálního sexu vaší osobě, ale že ho dosáhnete například díky líbání či jiné stimulaci jazyka a úst, tedy například i tím, že budete orální sex poskytovat partnerovi vy a dosáhnete orálního orgasmu.

7. Orgasmus ze stimulace jiné části těla

A vyvrcholení může žena dosáhnout i stimulací (nebo při velkém vzrušení i jen dotekem) v podstatě jakékoli jiné části svého těla, například krku nebo vnitřní strany stehen.
8. Mokrý orgasmus

Část žen je schopná prožít mokrý orgasmus neboli ženskou ejakulaci, není to však zatím příliš probádaná oblast. Ženská ejakulace spočívá v tom, že se během dráždění vaginy ze žlázy v okolí močové trubice uvolní tekutina, která vystříkne. O mýtech týkajících se mokrého orgasmu.


9. Spontánní vyvrcholení

Spontánnímu orgasmu se také říká orgasmus bez dotyku. I když to může vypadat nereálně, i takovýto orgasmus skutečně existuje, i když ho dosahuje jen velmi malé procento žen. Mozek je totiž ve skutečnosti největším sexuálním nástrojem. Erotické představy či obrovská touha po sexu dokáže některé ženy vybudit natolik, že dosáhnou orgasmu, aniž by se jich kdokoli jakkoli dotknul.

10. Noční vyvrcholení

Noční vyvrcholení bychom mohli s nadsázkou přirovnat k mužské poluci. Během spánku může i u žen dojít k takovému vzrušení pod vlivem erotických snů, že mozek nakonec zařídí skutečný orgasmus.
11. Vícenásobný orgasmus

Nebo také mnohočetné vyvrcholení či multiorgasmus spočívá v tom, že po prožití prvního vrcholu slasti vzrušení jen lehce poklesne a následná stimulace vyvolá rychleji další vzrušení. A orgasmů může být za sebou v podstatě „nekonečné“ množství až do vyčerpání.
12. Sekvenční orgasmus

Sekvenční orgasmus v podstatě označuje samostatná vyvrcholení, protože po prvním prožitém orgasmu klesne úroveň vzrušení na počáteční úroveň a při další stimulaci vše začíná od začátku. Takže je to určitý protiklad multiorgasmu.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska / Intimita
 Na začátek trochu statistiky týkající se dosahování orgasmu u žen: výzkumy ukazují, že

Sekce: Láska / Intimita
  Trvá jen několik sekund, a přesto budí tolik povyku. O čem je řeč? Jasně že o orgasmu. Vyvrcholení je třešničkou na dortu báječného sexu, která

Sekce: Láska / Intimita
 Orgasmus – slovo, které se omílá tak často, že skoro přestáváme vnímat jeho význam. Ale

Sekce: Láska / Intimita
 Některé ženy jsou schopné dosáhnout několika vyvrcholení za sebou, jiné orgasmus neprožijí nikdy. Co

Sekce: Láska / Intimita
Pravidelný orgasmus nepřináší jen chvilkové potěšení. Podle vědců má i příznivý vliv na naše zdraví - ulevuje od stresu a depresivních pocitů a
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

4 rozdíly mezi normálním sexem a pornem!
4 rozdíly mezi normálním sexem a pornem!
22.10.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  4 věci z porna, které nejsou tak běžné, jak by se mohlo zdát.  
Jsou frigidní, nebo to partner neumí?
Jsou frigidní, nebo to partner neumí?
22.10.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Frigidita je samozřejmě reálný problém, ale je těžké odhadnout, jestli je nechuť k sexu způsobena opravdu touto dysfunkcí, nebo
Orgasmus na několik způsobů: Znáte všechny?
Orgasmus na několik způsobů: Znáte všechny?
22.10.19 | Láska / Intimita
  Nic vás neuvolní tak, jako přicházející rozkoš, která doznívá a rezonuje celým tělem. Myslíte si, že orgasmus je jenom jeden?
Pane, pojďte se seznámit…
Pane, pojďte se seznámit…
22.10.19 | Láska
  Jak jsem slíbila, vyzkoušela jsem se seznámit přes seznamovací agenturu a přiznávám se, že jsem v rozpacích. Nevím, jak se s

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády