KRÁSA:

11.12.19 | Krása / Péče o tělo
Že s bradavicí si dokáže poradit jen tekutý dusík? Ale kdepak! Jsou i jiné
11.12.19 | Krása / Péče o vlasy
Příčin nadměrného vypadávání vlasů můžu být hned několik. Obvykle za to mohou
11.12.19 | Krása / Péče o vlasy
Chtěla byste mít krásné vlasy zářící zdravím? Není nic jednoduššího než
10.12.19 | Krása / Péče o vlasy
  Trápí vás mdlé, suché vlasy, které postrádají lesk a vitalitu? Přečtěte si o
09.12.19 | Krása / Péče o tělo
  Holení žiletkou může být energeticky i časově namáhavá práce. A co teprve

4 věci, které vám žádný muž neodpustí

22.08.17 | Sekce: Láska / Intimita / Rodinná |

Láska je mocná čarodějka! Tak výjimečná a krásná! Ale zabíjí ji naprosto obyčejné věci! Dejte si pozor na tyhle záležitosti, které muži na partnerství a společném soužití nenávidí!

 

Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají, říká se. A ve vztazích to platí víc než kde jinde! Důkazem mohou být i tyhle čtyři věci, které dělají ženy, až když muže mají tak říkajíc „jistého“. Z čeho jde pánům hlava kolem? V čem ženy příliš „tlačí na pilu“? 

1. Snaha o přeměnu 

„Tuhle košili si neber. Kde máš tu černou, co jsem ti koupila minulý týden? No snad nechceš jít v tomhle? Jo a ten fotbal si odpusť!“ Že vám to možná něco připomíná? Ať už jde o výběr garderoby či zájmy mužského pokolení, věřte, že je to dost citlivé téma. Pánové jsou na obojí pěkně hákliví! 

A když (pro pána Boha) ještě vyhodíte do popelnice jeho oblíbenou mikinu, která má sice svá nejlepší léta za sebou, ale patří k jeho milovanému oblečení, může být rázem oheň na střeše! 

Dobrá rada nad zlato? Zkuste místo ostře mířené kritiky raději dobře míněnou radu. „Miláčku, nechceš si obléct ten nový svetr? Vypadáš v něm docela sexy.“ Kdo by takovému požadavku odolal?

Jak to vidí muž? „Kolikrát je to tak, že o radu stojíme tehdy, když o ni požádáme. Všechny ostatní případy plýtvají časem,“ usmívá se Robert. 

2. Tlačenka do chomoutu 

Svatba? Nejlépe hned? Tohle je velmi častá chyba, kvůli které se otřásá v základech nejedno soužití. Tlačit někoho do něčeho, na co ještě není připravený, a ještě používat donucovací prostředky („omylem“ neuklizené svatební časopisy a podobně), je krátkozraké.

V mužích to vyvolává pocit, že se jim pomalu a jistě utahuje oprátka okolo krku. Zkrátka a dobře, až dozraje čas, on bude ten, kdo před vámi poklekne s prstýnkem - a vy se dočkáte překvapení. 

Čekáte-li na něco takového několik let, je to trochu jiná situace. To už si o situaci promluvte vážněji, ale opravdu jen v krajním případě žádejte o ruku vy jeho. Mužům se toto gesto žen příliš nezamlouvá. 

Jak to vidí muž? „Ano, muži jsou svéprávní. Vědí, co se jim chce a kdy se jim to chce. Nepotřebují ženy v roli matek, které jim pořád něco připomínají,“ zlobí se Pepa.

3. Zanedbávání zevnějšku 

No jistě, už jste spolu nějakou dobu, takže není nutné před každou večeří s vaším milovaným trávit hodiny u kadeřníka a na manikúře, že? Svým způsobem je to pravda. Ale každá mince má dvě strany. 

Nikdo neříká, že musíte investovat hříšné peníze do svého vzhledu, ale jsou jisté činnosti, kterých by se žena neměla vzdávat ani po letech manželství. 

Co třeba oholené nohy, vytrhané obočí, pěstěné nehty a upravené vlasy? To je základ, který vylepšuje celkový zevnějšek a hlavně dojem u druhého. A teď ruku na srdce, kolikadenní „strniště“ máte na svých tlapkách právě teď? Stalo by se vám něco takového na úplném začátku vztahu? Tak proč se to děje teď? 

Jak to vidí muž? „Nejdřív princezna, pak ušmudlaná Popelka. To je to nejhorší zjištění, které vám po měsících známosti dá pořádnou facku,“ myslí si Kamil. 

4. Marnivost

Jednou z výhod společného bydlení je i dělení se o různé výdaje, jako nájem, potraviny a podobně. Je to příjemné, když člověk nemusí „táhnout“ všechno sám a občas si i něco koupit. Zbylo vám tenhle měsíc pár drobných? A už víte, co s nimi? Že nákupy to jistí? Tak pozor.

Ne každý muž snese marnotratné utrácení své polovičky, když ví, že botník je zavalen desítkami kousků podobného vzhledu a ten stejný kašmírový svetr už ve skříni visí. Je to věc principu. 

Jak to vidí muž? „Vždycky jsem nesnášel, když žena spoléhala na to, že ji založím,“ krčí rameny Luboš, kterému kolikrát nezbylo ani na to pivo… 

Víte ještě o něčem, co by ženy ve vztahu za žádnou cenu neměly dělat? Napište nám to pod článek!

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska / Intimita
Jak se ve vteřině cítit naprosto božsky? Vyjádřete svoje já, svoji sexualitu a ženskost v něčem, co muži milují! Na

Zdá se vám, že váš drahý už není takovým nadšeným hřebcem jako na začátku

Sekce: Láska / Intimita
Nejnovější výzkum sundal mužům spodky a s nimi i růžové brýle z očí. Díky němu se ukázalo, že

Sekce: Láska / Rodinná
  Léta jsme si myslely, že nadpozemská bytost zvaná jako „ta pravá“, má podle mužů

  Nemáš moc peněz, ale přesto o sebe chceš luxusně pečovat? Spolehni se na kelímek s kokosákem! Budeš
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Nechráněný sex může spustit průjem!
Nechráněný sex může spustit průjem!
11.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Jestli vás bolí břicho a máte průjem, nemusí to být vždy tím, že jste něco špatného snědli. Může to být i náhodným milencem!  
Lubrikační gely a masážní oleje. Základní výbava vašeho muže
Lubrikační gely a masážní oleje. Základní výbava vašeho muže
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Mnoho milenců považuje lubrikační gel za nepostradatelnou pomůcku. Usnadňuje masturbaci, používání erotických pomůcek,
Orální sex může být nepříjemný.
Orální sex může být nepříjemný.
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Je příjemný a je součástí našich milostných životů. Ne vždycky to ale dáme se zachováním celé své hrdosti a úcty, protože se to
Nechce vám to dělat pusou? Možná řeší jednu z těchto věcí
Nechce vám to dělat pusou? Možná řeší jednu z těchto věcí
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Pro spoustu žen je orální sex jedinou cestou, kdy jsou schopné dosáhnout orgasmu. Někteří muži se však této praktice vyhýbají,

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády