KRÁSA:

Povislá horní víčka jsou problémem žen i mužů. Kromě toho, že je vnímáme jako
15.10.19 | Krása / Kosmetika
   Stav naší pokožky, a zejména pak pleti, vypovídá o stavu našich vnitřních
11.10.19 | Krása / Péče o vlasy
   Dokonalé vlasy – to je sen každé z nás, ale realita bývá bohužel jiná.
10.10.19 | Krása / Péče o vlasy
  Krásný šperk se stává naší součástí, a tak není divu, že se nám ho vůbec
10.10.19 | Krása
Nejsem sama, kdo čas od času přemýšlí, kolik že je mu vlastně let.

10 znamení, podle kterých poznáte, že už vás muž nemiluje.

11.05.18 | Sekce: Láska / Rodinná |

Každá žena vám potvrdí, že jedinou věcí, kterou opravdu potřebuje, je láska. Většina žen touží potom, aby je muži ochraňovali a starali se o ně.

Často se stává, že díky tomu ženy mají tendence vidět lásku i tam, kde ve skutečnosti není. Jejich intuice je však natolik silná, že často vycítí, že je něco špatně, aniž by to musely od svého partnera přímo slyšet. Stačí jim totiž pouhé náznaky. A pro ty, které je rozpoznat nedokážou, jsme vybrali 10 nejvýraznějších znaků, které zaručeně ukazují na to, že mužovy city k partnerce už vyprchaly.

1. Kritika vzhledu

Když vás muž opravdu miluje, jste pro něj dokonalá i se všemi vašimi chybami. Přijdete mu krásná i s rozcuchanými vlasy a obří noční košili. Nevidí pár kilo navíc, které jste nabrala přes zimu. Pokud vám ale neustále naznačuje, že byste měla začít chodit do posilovny, nebo dokonce navrhuje, abyste podstoupila zákrok na plastické chirurgii, měla byste zpozornět a rozhodně neplnit přání tohoto typu. Je totiž velmi pravděpodobné, že mu ve skutečnosti nevadí vaše nedostatky na kráse, ale vy jako taková. A i kdybyste vypadala jako modelka, stejně by na vás vždycky našel další chyby.

2. Probírá vaše nedostatky před vašimi přáteli

Ženy mají tendence bavit se o svých problémech ve vztazích nebo o nedostatcích svých partnerů s přáteli. Muži se naopak snaží před nimi podobné záležitosti nezmiňovat. Nikdo není dokonalý a skutečně milující partneři se zaměřují především na výhody partnera, ne na jeho chyby. Pokud vás tedy muž začne veřejně ponižovat a smát se vám kvůli vaším selháním, neočekávejte od vztahu s ním nic dobrého. Taková osoba vás totiž nerespektuje a tím, že vás kritizuje před ostatními, se jim i sám sobě podvědomě snaží dokázat, že je vaše chyba, že vás přestal milovat.

3. Negativní postoj k vaším návykům

Ženy si často stěžují na vaše ponožky poházené po celém bytě, samy ale někdy mají otravné nebo zvláštní návyky jako zabírání koupelny na 2 hodiny, šatník plný nenošeného oblečení, jedení z talíře partnera nebo zpívání po celou dobu společné jízdy v autě. Milující muž obvykle všechny tyto vrtochy tolerují, nevyjadřují se k nim, nebo o nich v dobrém vtipkují. Pokud vás tedy váš partner neustále zkoumá a na každou nepatrnou věc, kterou uděláte, reagují negativně, znamená to, že jediný cit, který k vám chová, je podráždění a averze. Nikoliv láska.

4. Nezájem o vaše příběhy

Vědci dokázali, že muž je schopen pozorně naslouchat ženě pouze 6 minut. Je pro něj obtížné se soustředit na témata jako cizí lidé, celebrity, nakupování, móda nebo diety. Přesto, pokud vidí, že jsou pro vás opravdu důležitá, bude se snažit vás poslouchat, i když jej vůbec nezajímají. Jestli ale neustále mění témata nebo se snaží pod nejrůznějšími záminkami utéct, když mu něco vyprávíte, s největší pravděpodobností se o vaše starosti vůbec nezajímá. Poukazuje to také na to, že se nebude podílet na řešení problémů, které by mohly ve vašem vztahu vzniknou

5. Nezájem o vaše emoce

Muži nemůžou vystát ženské slzy. A nedávno vědci vysvětlili, proč: ukázalo se, že ženské slzy vytvářejí speciální těkavé látky, které snižují hladinu testosteronu v krvi mužů, což vede ke snižování jejich sexuální touhy. Proto byste neměla používat pláč jako způsob ovlivňování svých partnerů. Jediné, co chtějí udělat, když brečíte, je totiž utéct a nevidět vaše slzy. Pokud vás ale miluje, překoná se a udělá vše, co je v jeho silách, aby vás utěšil. I přesto, že se mu důvod vašeho pláče zdá naprosto banální. Pokud vás ale už milovat přestal, vaše slzy budou jen dalším důvodem, proč na vás bude naštvaný.

6. Konec flirtování

Flirtování je pro vztah velice dobrá věc. Je to skvělý nástroj po oživení citů a překonání rutiny, když jste s partnerem už dlouhou dobu. Provokativní SMS, vyzývavé chatové zprávy nebo lechtivé fotky – to vše pomáhá navozovat stejný zájem jako v začátcích vztahu. Samozřejmě je ale důležité, aby oba partneři aktivně reagovali na kroky toho druhého. Takže pokud jste svému partnerovi poslala 10 erotických selfíček v nejrůznějších pózách a jeho reakce je nulová, evidentně o ně nemá zájem. A dost možná už ani o vás.

7. Negativní reakce na vaše žádosti a prosby

Pro milujícího muže budou vždy na prvním místě žádosti jeho partnerky. Muži ve skutečnosti rádi pomáhají ženám, dává jim to totiž příležitost ukázat, jak jsou silní a zodpovědní. Samozřejmě existují situace, kdy to nedokážou – například neví, jak opravit kohoutek. V takových případech vás ale rozhodně nenechá na holičkách a alespoň zajistí instalatéra. Pokud ale i váš nejnevinnější požadavek, jako je třeba pomoc s výměnou žárovky, vnímá partner jako další nesnesitelný úkol a je akorát naštvaný, je načase váš vztah přehodnotit. Co když váš přítel pomáhá nějaké jiné ženě a s mnohem větším nadšením?

8. Žárlivost

Žárlivost je evolučně daný způsob, jak zachovat integritu páru. Muž je nastaven tak, aby podvědomě deklaroval práva na ženu a byl jediným „majitelem“ její krásy. Proto je zcela přirozené, že váš partner začíná být nervozní, když vám věnuje pozornost jiný muž. Záchvaty nadměrné žárlivosti poškozují vztah. Pokud je ale partner naprosto lhostejný ke všem náznakům zvýšené pozornosti cizího muže zaměřené na vás, je to taktéž alarmující znamení. Může to znamenat, že už o vás nechce bojovat a nechce se snažit být pro vás tím nejlepším.

9. Ochrana před nebezpečím

Potřeba chránit své blízké je stejně jako žárlivost pro muže vrozená, zatímco žena zase potřebuje být chráněna. Proto je docela přirozené, že se milující muž bojí, když se jeho drahá polovička vrátí později z práce nebo je na neznámém místě. A pokud váš partner v takových situacích nemůže být kolem vás, alespoň vám zavolá a ujistí se, že jste v pořádku. Tím, že vás chrání před hrozbami, ať už reálnými, nebo imaginárními, se cítí jako superhrdina. Pokud vás tedy váš muž přestane chránit a podporovat v obtížných situacích, jako je například chůze v noci domů o samotě, ztráta v neznámém městě nebo seřvání od šéfa, je to velice špatné znamení. Váš vyvolený je buď zbabělec, nebo už vás prostě nemá rád.

10. Něžná slova a vyjadřování pocitů

Jazyk lásky je složen z něžných slov, dotyků, objetí a polibků. Když oslovíte partnera miláčku nebo drahoušku, vytváříte tím zvláštní intimní atmosféru. Výběr láskyplných pojmenování je nevědomý a ukazuje vztah jednoho ke druhému, kdo z vás je ve vztahu dominantní a jak dobře se doplňujete. A věřte tomu, že muži podobná oslovení potřebují úplně stejně jako ženy. Takže pokud se váš partner zamračí pokaždé, když se ho snažíte obejmout a nazvete ho miláčkem, důvodem není jen přirozená mužská hrdost. Může to taky znamenat, že jeho city k vám jsou pryč.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Dávejte si velký pozor, na to, jak se ve vztahu chováte a co říkáte svému partnerovi. Můžete ho totiž

Sekce: Láska / Rodinná
 Nemusíme být žárlivými typy, ani se s žárlivostí přímo setkat u svého partnera nebo ve

Sekce: Láska / Intimita
 Proč ho muži tak milují a některé ženy tak nenávidí?

Sekce: Láska
  Je váš vztah o lásce, sexu či porozumění, nebo spíš připomíná minové pole

Sekce: Láska / Rodinná
 Slídění v mobilu svého partnera, hysterické scény pokaždé, když si vyjde s kamarády a
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Jste mladí duchem? Sex si užíváte víc
Jste mladí duchem? Sex si užíváte víc
21.10.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Tvrdí se, že věk je pouze číslo a každý jedinec je tak starý, jak se cítí, nikoli kolik mu říká jeho rodný list. Rozhodně to
Nemáte chuť na sex?
Nemáte chuť na sex?
21.10.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Hypoaktivní porucha sexuální touhy neboli frigidita je porucha, kdy zejména žena nemůže nabýt sexuálního vzrušení. Příčiny lze
Hormon lásky může chránit i před bolestmi hlavy
Hormon lásky může chránit i před bolestmi hlavy
21.10.19 | Láska / Intimita
   Hormonu oxytocinu se přisuzuje schopnost vyvolávat pocit důvěry a upevňovat mezilidské vztahy. Nová studie ukázala, že může
Kdy je ideální hodina pro sex?
Kdy je ideální hodina pro sex?
20.10.19 | Láska / Intimita
I sex má své hodiny. Zvlášť v pokročilejším věku se dá nechuti na sex předejít tím, že se budete milovat v hodinách, které jsou

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády